Re: احتمال بارداری

KarshenaseMamaee نوشته شده:
پنج‌شنبه 7 شهریور 1398, 7:27 pm
سلام دوست عزیز
خیر عزیزم
مرسی من خیلی شما رو اذیت میکنم خیلی استرس بیخود دارم با وجود ۴ ماه گذشته از معاقشه و ۴ بار پریود شدن باز هم استرس دارم کمی .میگم ی سوال خونریزی ک توی پوشک زیاد دیده بشه و پوشک پر از خون باشه ب مدت چند روز پریود حساب میشه؟؟؟

سلام خانوم دکتر ببخشید من امشب بی بی چک انداختم منفی شد دوبارع.بعد ۱۷ اردیبهشتم دیگ هیچ گونه رابطه ای نداشتم با کسی.الان اگ حامله ام بودم قطعا باید مثبت میشد دیگ؟فقط نمیدونم چرا هنوز پریود نشدم ۵ روز شده قطع کردم قرصا رو

سلام لطفاً منو راهنمایی کنید من در هفته دهم و روز سوم بارداری هستم تا حالا سونوگرافی نرفتم پنج روز دیگر وقت سونو و دیدن پزشک متخصص رو دارم امروز شش قطره خون روی لباس زیرم دیدم البته دو روز پیش هم روی دستمال توالت لکه قهوه ای دیدم در خانه هستم و جز غذا درست کردن کار دیگه ای انجام نمیدهم به قولی در حال استراحتم ولی نه مطلق حالا باید چکار کنم

elito نوشته شده:
پنج‌شنبه 7 شهریور 1398, 8:47 pm
KarshenaseMamaee نوشته شده:
پنج‌شنبه 7 شهریور 1398, 7:27 pm
سلام دوست عزیز
خیر عزیزم
مرسی من خیلی شما رو اذیت میکنم خیلی استرس بیخود دارم با وجود ۴ ماه گذشته از معاقشه و ۴ بار پریود شدن باز هم استرس دارم کمی .میگم ی سوال خونریزی ک توی پوشک زیاد دیده بشه و پوشک پر از خون باشه ب مدت چند روز پریود حساب میشه؟؟؟

؟؟؟؟؟

سلام خانوم دکتر خسته نباشید
من ۶ روز بعد خوردن قرص LD پریود شدم و خونریزیمم خعلی زیاد بود ولی الان ک روز چهارمه زیاد نیس دیگ شدع در حد لک درصورتی ک پریودیای من ۷ روز طول میکشید روز ۵ و ۶ لک میدیدم امکان حاملگی نیس دیگ؟

Salam waghte khaste nabashi
من یه سوال دارم اگه جواب بدین ممنون میشم.
من ۲۸ سالم و ازدواج کردم. میخوام بچه دار شم البته من سه ماه قبل باردار شده بودم اما یه سقط خودبه خودی داشتم از اون موقع هرچی تلاش می‌کنم باردار نمیشم خیلی ناراحتم و هر ماه منتظر هستم و وقتی پریود میشم دیگه ناامید میشم.
نمی دونم چیکار کنم میترسم دیگه باردار نشم.
میشه بهم یه پیشنهادی بدی خودم موندم چیکار کنم اینم بگم من همیشه موقع تخمک گذاری اقدام کردم حتی یه روز بعد و قبلشم نمیدونم چرا نمیشم.
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 18 مهمان