Re: احتمال بارداری

سلام کارشناس عزیز من دچار ترس خیلی بدی هستم با وجود ۴ دوره پریود شدن بعد از معاقشه ساده بدون انزال و اسپرم و بدون تماس بین الت از روی لباس کامل کامل چندین لایه. باز هم استرس دارم
خیلی از خانم ها میگن در زمان باردلری هم پریود میشن ب کیفیت همیشگی آیا درسته ؟مگر ن اینکه هر نوع خونریزی در بارداری نشانه سقط هست؟من ۴ دوره پریود کامل داشتم خون واضع در پوشک به طور مداوم .آیا جای نگرانی هست ؟؟

Madar۷۳ نوشته شده:
سه‌شنبه 5 شهریور 1398, 1:27 am
اصلا بد به دلت راه نده بارداری به این آسونیا هم نیست برای اینکه خیالت راحت بشه یه آزمایش بتا بده دیگه مطمئن میشی فقط به این خاطر که قانع بشی
اصلا نمیدونم چرا انقدر نگرانم .من هیچ نوع رابطه ای نداشتم. نزدیکی نداشتم این اتفاق اردیبهشت بود اوایلش که من بعدش پریود شدم ۴ بار.یعنی اردیبهشت خرداد تیر مرداد کامل پریود شدم

elito نوشته شده:
سه‌شنبه 5 شهریور 1398, 2:00 am
Madar۷۳ نوشته شده:
اصلا بد به دلت راه نده بارداری به این آسونیا هم نیست برای اینکه خیالت راحت بشه یه آزمایش بتا بده دیگه مطمئن میشی فقط به این خاطر که قانع بشی
اصلا نمیدونم چرا انقدر نگرانم .من هیچ نوع رابطه ای نداشتم. نزدیکی نداشتم این اتفاق اردیبهشت بود اوایلش که من بعدش پریود شدم ۴ بار.یعنی اردیبهشت خرداد تیر مرداد کامل پریود شدم

منم همینجوریم.من خودم رشتم همینع از همه چیز اطلاع دارم ولی تو این سایتا ی چیزا نوشته ک ادم میترسه.متخصص زنانم رفتم سونو ازمایشم دادم منفی شده ولی تو همین سایتا خوندم تا ۴ ماهگی اصن دکترا هم نتونستن تشخیص بدن طرف حاملس.الانم دو روزه ک قرص LD ک دکتر دادع تموم شدع پریود نشدم هنوز.کمرم و پاهامم خعلی درد میکنه هوف خدا

Shadi99 نوشته شده:
سه‌شنبه 5 شهریور 1398, 12:38 pm
elito نوشته شده:
سه‌شنبه 5 شهریور 1398, 2:00 am
Madar۷۳ نوشته شده:

منم همینجوریم.من خودم رشتم همینع از همه چیز اطلاع دارم ولی تو این سایتا ی چیزا نوشته ک ادم میترسه.متخصص زنانم رفتم سونو ازمایشم دادم منفی شده ولی تو همین سایتا خوندم تا ۴ ماهگی اصن دکترا هم نتونستن تشخیص بدن طرف حاملس.الانم دو روزه ک قرص LD ک دکتر دادع تموم شدع پریود نشدم هنوز.کمرم و پاهامم خعلی درد میکنه هوف خدا

من با ۲۰ ۳۰ تا دکتر و ماما صحبت کردم گفتن اصلا امکانش وجود نداره .چون ما حتی لخت نشدیم .اصلا الت اونو ندیدم. هیچ اسپرمی هم نبوده .من مانتو بلوز شلوار لباس زیر تنم بوده اون طرف هم لباس کامل کامل. ۴ بار هم پریود شدم بعدش .یعنی درواقع اون معاقشه اول اردیبهشت بود حدوداش ‌و من ۴ بار یعنی خود اردیبهشت خرداد تیر مرداد پریود شدم کامل

منم دقیقا مث شمام.بدون دخول بدون انزال کاملا حواسم جمع بود لباس زیرم داشتم.ولی درد شدید سینه وقتی دو هفته پریودیم عقب افتاد خعلی ترسوند منو بعدش ک پریود شدم خعلی زیاد و ۴ روز خیالم راحت شد.منم پریود شدم همه دوره هامو ولی خعلی نامنظم بودن

Shadi99 نوشته شده:
سه‌شنبه 5 شهریور 1398, 1:47 pm
منم دقیقا مث شمام.بدون دخول بدون انزال کاملا حواسم جمع بود لباس زیرم داشتم.ولی درد شدید سینه وقتی دو هفته پریودیم عقب افتاد خعلی ترسوند منو بعدش ک پریود شدم خعلی زیاد و ۴ روز خیالم راحت شد.منم پریود شدم همه دوره هامو ولی خعلی نامنظم بودن
اینترنت منبع خوبی نیس اصلا .خیلی دروغ هست توش .من ۴ دوره پریود شدم.با خونریزی زیاد و لخته و همیشگی .استرس خیلی بده روی پریودی تاثیر میذاره خیلی .

شرکت تابلوسازی اریانا ساین با سالها سابقه و تجربه، همراه با طراحان متخصص و مجرب خود ارائه دهنده انواع تابلو های تبلیغاتی (تابلو چلنیوم -تابلو استیل-تابلو فلکسی-تابلو وکیوم -تابلو نئون پلاستیک و....به مشتریان عزیز در کوتاه ترین زمان ممکن و کمترین هزینه میباشد
دوستان عزیز لطفا از سایت ما هم دیدن فرمایید
www.arianasign.com

KarshenaseMamaee نوشته شده:
چهارشنبه 6 شهریور 1398, 10:36 pm
سلام دوست عزیز
اگر مصرف قرص پیشگیری صحیح بوده چندان نگران نباشید چون دقت قرصها در جلوگیری از بارداری بسیار بالاست.با این حال میتوانید از بی بی چک استفاده نمایید
این قرصا رو من سرخود استفاده نکردم دکتر واسه قاعدگی نامنظم تجویز کرد و اولین دوره مصرفم هس ولی نمیدونم چرا نمیشم از طرفی گف بعد هفت روز دوبارع شروع کن

Shadi99 نوشته شده:
چهارشنبه 6 شهریور 1398, 11:12 pm
KarshenaseMamaee نوشته شده:
چهارشنبه 6 شهریور 1398, 10:36 pm
سلام دوست عزیز
اگر مصرف قرص پیشگیری صحیح بوده چندان نگران نباشید چون دقت قرصها در جلوگیری از بارداری بسیار بالاست.با این حال میتوانید از بی بی چک استفاده نمایید
این قرصا رو من سرخود استفاده نکردم دکتر واسه قاعدگی نامنظم تجویز کرد و اولین دوره مصرفم هس ولی نمیدونم چرا نمیشم از طرفی گف بعد هفت روز دوبارع شروع کن

اگ پریود نشم با توجه ب اون رابطه ۵ ماه پیشم امکان بارداری هس؟
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان