مشاوره

با عرض سلام خدمت کارشناس محترم و ممنون از کمک های بیدریغتون
من 29 سال و 4 ماهمه و 5 ساله که ازدواج کردم. تا الان بدلیل مشغله درس و کار تصمیمی برای بچه دار شدن نداشتیم و تا 5/1 دیگه هم نمیتونیم اقدام کنیم. مدتیه نگرانی بالا رفتن سن و ترس از ناباروری فکر منو مشغول کرده و حرفای اطرافیان ازارم میده. خواستم نظر شما را بدونم. من از سن بلوغ سیکل های منظم داشتم توی آخرین سونویی هم که چند ماه پیش برای چکاپ دادم همه چیز نرمال بود. خواستم بدونم چقدر جای نگرانی هست و تا زمانی که بخام برای بارداری اقدام کنم چه آزمایش یا مراقبت های خاصی را باید انجام بدم؟؟ از لطفتون بینهایت ممنونم

Re: مشاوره

سلام خانومي به نظر من از بابت شوهرت هم مطمئن شو از اونم آزمايش بگير چون خودم قبل بارداري همه آزمايشها رو انجام دادم ولي يه زره هم فكر نميكردم شوهرم مشكل داره برا همين ميگم كه تمام چيزهارو در نظر بگيري اينجوري خيالت راحته.
يا ارحم الراحمين ويا اكرم الاكرمين

مسلما بارداری زیر 30 سال مزیتهای خودش را دارد . اما اگر تا ا سال آینده براتون مقدور نیست 31 سالگی برای بارداری نگرانی آور نیست. اما باید فکر اینکه اگر فرزند دومی بخواهید و .. (فاصله ی 3 سال را رعایت کنید) را هم بکنید. که سن شما برای بارداری بعدی چه خواهد بود و ...
در طی این 1 سال هم اقدام خاصی لازم نیست. اگر سیکلتان منظم ماند و ...
كارشناس مامايي فيروز

hirkan65 نوشته شده:سلام خانومي به نظر من از بابت شوهرت هم مطمئن شو از اونم آزمايش بگير چون خودم قبل بارداري همه آزمايشها رو انجام دادم ولي يه زره هم فكر نميكردم شوهرم مشكل داره برا همين ميگم كه تمام چيزهارو در نظر بگيري اينجوري خيالت راحته.
ممنون از راهنماییت هیرکان جان.شوهرم چه آزمایشی باید بده؟

KarshenaseMamaee نوشته شده:مسلما بارداری زیر 30 سال مزیتهای خودش را دارد . اما اگر تا ا سال آینده براتون مقدور نیست 31 سالگی برای بارداری نگرانی آور نیست. اما باید فکر اینکه اگر فرزند دومی بخواهید و .. (فاصله ی 3 سال را رعایت کنید) را هم بکنید. که سن شما برای بارداری بعدی چه خواهد بود و ...
در طی این 1 سال هم اقدام خاصی لازم نیست. اگر سیکلتان منظم ماند و ...
از جوابتون ممنونم کارشناس عزیز. فکر نمیکنم با این شرایط بتونیم 2تا بچه داشته باشیم. لازمه این مدت تست پاپ اسمیر بدم؟

عزيزم هركسي فعاليت جنسي داره بايد انجام بده و شمابايد تا ٣ سال سالي يك بار تست پاپ اسمير رو انجام بدي
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 85 مهمان