لاپاراسکوپی وهیستروسکوپی

سلام خدمت کارشناسان عزیز
من تا به حال دو سقط در هفته 9و6 داشته ام.رحمم دوشاخ است.دو دکتر متخصص گفته اند دوباره اقدام کن اما دودکتر فوق تخصص گفتند باید لاپاراسکوپی وهیستروسکوپی بشوم.الان خیی مرددم نمیدانم چه کنم دکترها می گویند شانس بارداری بعد از عمل30%است.می خواستم نظر شما را در موردعمل بدانم واینکه اگر دکترفوق تخصص نازایی خانم که در این عملها تبحر دارد به من معرفی کنید.لطفا زود جوابم را بدهد دو پیام قبلیم بی جواب مانده.خیلی متشکرم

Re: لاپاراسکوپی وهیستروسکوپی

سلام دوست عزیز
معمولا قاعدگی در موعد مقرر اتفاق می افتد گاها بعد از عمل پانکچر لکه بینی وجود دارد که بعد از چند روز برطرف خواهد شد. وضمنا در صورتیکه بعد از هیستروسکوپی دچار خونریزی از واژن شدید سریعا به درمانگرتان طلاع دهید
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:
شنبه 12 تیر 1400, 10:47 pm
سلام دوست عزیز
در صورتیکه درد داشته باشید میتوانید از مسکن استفاده نمایید و معمولا یک دوره سه الی چهار روزه آنتی بیوتیک بنا به صلاحدید پزشک مصرف می نمایید🌺

ممنون از لطفتون 🙏
پس یعنی دارویی داده نمیشه که پریودی رو به تاخیر بندازه؟

سه‌شنبه 15 تیر 1400, 4:08 pm
سلام دوست عزیز
قطعا نظر پزشک معالج وعلت انجام هیستروسکوپی مهم است ولی معمولا دارویی برای این مورد تجویز نمیشود

خسته نباشید کارشناس محترم،ممنون از راهنمایی هاتون 🌹❤️
واسه انتقال جنین باید هیستروسکپی انجام بدم،آخه بعضی از خانم ها میگفتن یک دوره دارو یک ماهه داشتن!!!

سلام دوست عزیز
قطعا نظر پزشک معالج وعلت انجام هیستروسکوپی مهم است ولی معمولا دارویی برای این مورد تجویز نمیشود

واسه انتقال جنین باید هیستروسکپی انجام بدم،آخه بعضی از خانم ها میگفتن یک دوره دارو یک ماهه داشتن!!!

یه برنامه عالی دارم درمورد مادر وفرزندان 
دکتر آنلاین 

آلبوم رشد 
نمودار رشد
لالایی
داستان 
مشاور 
چت با مادران
اسباب بازی متناسب سن کودک 
آپارات کودک رایگان 
اگه خواستی از لینک زیر نصب کن

https://gahvare.net/i/5b0e5c6a1b49e

Simin626995 نوشته شده:
دوشنبه 21 تیر 1400, 12:04 am
سلام دوست عزیز

سلام دوست عزیز
خواهش میکنم. برایتان آرزوی موفقیت میکنم🌺
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مراقبت های پیش از بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان