Re: آمادگی برای بارداری

سلام خانوم کارشناس خسته نباشید.مقدار نرمال tsh باید چند باشه تا باردارشی؟؟من tsh م 3/5 هست که رنج نرمال آزمایشگاه تا 4/2 هست.پرولاکتینم 23/9 هست که رنج نرمال تا 25 هست.اینا بالا هست یا نه؟؟؟پیش ی دکتر رفتم گفت پرولاکتینت بالاست و با فشار خیلی زیاد ی کم ترشح داشتم از سینم.و دوماه قرص کابرگولین مصرف کردم.و پریودم عقب افتاد که رفتم ی دکتر دیگه و گفتن عقب افتادن پریت و سینه دردت بخاطر تنبلی تخمدانه و الان دیگه سینه درد ندارم.به نظر شما اگه با فشار زیاد از سینه ترشح داشته باشی یعنی پرولاکتین بالاست؟؟؟ممنون میشم جواب بدید.❤

سلام دوست عزیز
بهتر است به هیچ عنوان سینه را فشار ندهید چون تحریک سینه باعث ایجاد ترشح و درد سینه خواهد شد.میزان پرولاکتین و Tsh شما نرمال است و نیازی به مصرف دارو ندارید .در صورتیکه ترشح از سینه بدون فشار ادامه داشته باشد باید به یک متخصص غدد یا جراح پستان مراجعه نمایید.در طی دوران بارداری میزان
tsh باید زیر ۳باشد
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:
سه‌شنبه 26 فروردین 1399, 8:59 pm
سلام دوست عزیز
بهتر است به هیچ عنوان سینه را فشار ندهید چون تحریک سینه باعث ایجاد ترشح و درد سینه خواهد شد.میزان پرولاکتین و Tsh شما نرمال است و نیازی به مصرف دارو ندارید .در صورتیکه ترشح از سینه بدون فشار ادامه داشته باشد باید به یک متخصص غدد یا جراح پستان مراجعه نمایید.در طی دوران بارداری میزان
tsh باید زیر ۳باشد

ممنونم که جواب دادین.الان از من نرماله واسه باردار شدن؟؟دکتر خیلی فشار دادن من خودم این کاررو نکردم که خیلی درد گرفت و ی مقدار ترشح بیرون اومد با فشار.ولی بدون فشار اصلا ترشحی ندارم.و الان شبی ی دونه قرص متفورمین میخورم.نیاز هست دارویی مصرف کنم tsh بیاد پایین؟؟

اگر پریود منظم داشتید احتمال بارداری به دلیل بی بی چک منفی کم است اما تا زیر یه هفته تاخیر هنوز 100درصد نیست.

لیست دمنوش های پرطرفدار سنتی ایرانی +طبع و خواص
روش درمان اضطراب مردان
چگونه یادگیری جاوا را شروع کنیم؟
خواص میگو برای زنان، نکات مصرف در بارداری و موارد مهم دیگر

آخرین ويرايش توسط 1 on elia44, ويرايش شده در 0.

s.j11 نوشته شده:
سه‌شنبه 26 فروردین 1399, 10:57 pm
سلام دوست عزیز
tsh باید زیر ۳باشد

ممنونم که جواب دادین.الان از من نرماله واسه باردار شدن؟؟دکتر خیلی فشار دادن من خودم این کاررو نکردم که خیلی درد گرفت و ی مقدار ترشح بیرون اومد با فشار.ولی بدون فشار اصلا ترشحی ندارم.و الان شبی ی دونه قرص متفورمین میخورم.نیاز هست دارویی مصرف کنم tsh بیاد پایین؟؟

سلام دوست عزیز
درحال حاضر tshشما نرماله و نیاز به مصرف دارو ندارید
كارشناس مامايي فيروز

چهارشنبه 27 فروردین 1399, 7:36 pm
s.j11 نوشته شده:
سه‌شنبه 26 فروردین 1399, 10:57 pm
سلام دوست عزیز
tsh باید زیر ۳باشد

سلام دوست عزیز
درحال حاضر tshشما نرماله و نیاز به مصرف دارو ندارید

ممنون از راهنماییتون❤

یک میلی عزیزم
اگر هم قبل بارداری ست 400میکرو گرم

زنبور درمانی: معایب، مزایا، هشدارها و همه نکات مهم دیگر
زنان یائسه ارضا میشوند؟ راهنمای کامل رابطه جنسی زوجین در یائسگی
دانلود رایگان آموزش صفر تا صد ویندوز ۱۰ (فیلم فارسی+ جزوه pdf)
زرشک: خواص، مضرات، موارد منع مصرف و نکات بسیار مهم دیگر

ارسال پست

بازگشت به “مراقبت های پیش از بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 28 مهمان