ایا این لکه بینی طبیعی است؟

سلام کارشناس عزیزم.یه سوالی داشتم که خیلی خیلی نگرانم کرده.من پریودهام منظم بین 29 تا 32 روزه اما ماه قبل با یک هفته تاخیر پریود شدم.امروز هم روز 19 دوره ام هست از دیشب توی ترشحاتم بعضی وقتها لکه های قهوه ای میبینم این خیلی ناراحتم کرده و از الان واسه این ماه هم ناامید شدم.ایا این ترشحات برای تخمک گذاریه؟اخه من تا به حال موقع تخمک گذاری همچین حالتی نداشتم.ایا این موضوع مهمیه؟نیاز به مراجعه برای بررسی بالینی دارم؟برای کسی که همچین حالتی نداشته این طبیعیه؟

اللهم لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین وحیدا وحشا فیقصر شکری من تفکری بل هب لی عاقبت صدق ذکورا و اناتا

سلام انا جون اینو من براساس تجربه شخصی میگم هروقت لک قهوه ای باشه یعنی نزدیک پریودیته اگه قرمز روشن باشه لک وسط دوره مال تخمک گذاری واخر دوره مال لانه گزینیه

نمیدونم دوست خوبم منکه دیگه خسته شدم اینقد روزای پریودمو شمردم راجع به هر تغییری حساس شدم از اینکه حسرت بچه رو بخورم از اینکه بی بی جکم منفی بشه از اینکه کی پریود میشم و کی وقتشه خسته ام خسته .میدونم تا خدا نخواد برگی از در خت نمی افته ولی ای خدا ای خدای بزرگ و مهربون یه نظری هم به ما کن ای خدای رحیم نزار این بنده ات نا امید بشه.....برای منم دعا کنید بچه ها خیلی محتاج دعاتونم...خیلی خیلییییییی...
اللهم لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین وحیدا وحشا فیقصر شکری من تفکری بل هب لی عاقبت صدق ذکورا و اناتا

Re: ایا این لکه بینی طبیعی است؟

ana74 نوشته شده:سلام کارشناس عزیزم.یه سوالی داشتم که خیلی خیلی نگرانم کرده.من پریودهام منظم بین 29 تا 32 روزه اما ماه قبل با یک هفته تاخیر پریود شدم.امروز هم روز 19 دوره ام هست از دیشب توی ترشحاتم بعضی وقتها لکه های قهوه ای میبینم این خیلی ناراحتم کرده و از الان واسه این ماه هم ناامید شدم.ایا این ترشحات برای تخمک گذاریه؟اخه من تا به حال موقع تخمک گذاری همچین حالتی نداشتم.ایا این موضوع مهمیه؟نیاز به مراجعه برای بررسی بالینی دارم؟برای کسی که همچین حالتی نداشته این طبیعیه؟
در سیکلهای شما تا 21 ام هم احتمال تخمک گذاری هست. بله ممکنه مربوط به تخمک گذاری باشد(در صورتی که دیگر تکرار نشود)
اگر لکه بینی های مابین سیکل تکرار شد نیاز به بررسی بالینی دارید در غیر این صورت خیر.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مراقبت های پیش از بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 6 مهمان