سوال ازکارشناس عزیز

یه سوال داشتم ازکارشناس عزیز
اول سلام وباتشکرفراوان ازشما
راستش من 31 تیر اقدام داشتم باید21مردادپری میشدم ولی از19ماه فقط لک دیدم اونم کم تا26 ماه درحالی که اصلاعلائم پری نداشتم خلاصه اگه بزارم به حساب پریودباید25 شهریورپری بشم اما 9شهریورپری شدم باعلائم پری .به نظرشمامیتونه به خاطرعفونت باشه؟
چون آزمایش پاپ اسمیرم نشونه عفونت قارچی رانشون میدادوازکرم واژینال تریپل سولفااستفاده کردم درحالی که احساس میکنم کاملادرمان نشدم
خیلی کمردرددارم به صورتی که زیادنمی تونم بشینم
ازاین بی نظمی هاتاحالانداشتم به این صورت یکی دوروزجلویاعقب میشدپریودم اما به این صورت نه !
ازطرفی مابین این چندروزبازهم اقدام داشتم
سیکل پریودم هم 36 الی32 روزه است
آخرین ويرايش توسط 1 on mina67, ويرايش شده در 0.

*لحظه هاراميگذرانديم تابه خوشبختي برسيم غافل ازاينكه خوشبختي درآن لحظه هابودكه گذرانديم*

سلام کارشناس عزیزپاسخ مراندادید؟؟؟؟؟؟؟؟ :roll: :roll:
*لحظه هاراميگذرانديم تابه خوشبختي برسيم غافل ازاينكه خوشبختي درآن لحظه هابودكه گذرانديم*

ببخشیداصلاح میکنم الان دیگرآن کمردردها راندارم فقط فعلا تنهامشکلی که دارم زیادمیروم دستشویی :oops: :oops: :oops: پری بعدیم12مهر

Re: سوال ازکارشناس عزیز

mina67 نوشته شده:یه سوال داشتم ازکارشناس عزیز
اول سلام وباتشکرفراوان ازشما
من مشکلات زیادی برای بارداری دارم اول اینکه همسرم خیلی کم باهام نزدیکی داره وسیگاری هم هست
راستش من 31 تیر اقدام داشتم باید21مردادپری میشدم ولی از19ماه فقط لک دیدم اونم کم تا26 ماه درحالی که اصلاعلائم پری نداشتم خلاصه اگه بزارم به حساب پریودباید25 شهریورپری بشم اما 9شهریورپری شدم باعلائم پری .به نظرشمامیتونه به خاطرعفونت باشه؟
چون آزمایش پاپ اسمیرم نشونه عفونت قارچی رانشون میدادوازکرم واژینال تریپل سولفااستفاده کردم درحالی که احساس میکنم کاملادرمان نشدم
خیلی کمردرددارم به صورتی که زیادنمی تونم بشینم
ازاین بی نظمی هاتاحالانداشتم به این صورت یکی دوروزجلویاعقب میشدپریودم اما به این صورت نه !
ازطرفی مابین این چندروزبازهم اقدام داشتم
سیکل پریودم هم 36 الی32 روزه است
سلام
میناجان!وضعیتی که شما داشتید با توجه به اینکه پریودی که 9 شهریور داشتید لک نبوده و واضحاً پریود بوده است، احتمال بارداری را رمطرح نمی کند اما نتیجه ای که به هر حال حاصل شده نزدیک شدن سیکلهاتون به هم است که این وضعیت از نظر علمی چندین دلیل می تواند داشته باشد:
(البته لازم به ذکر است اگر فقط یکبار تکرار شود نیازی به علت یابی ندارد)
اما علتها: از کم خونی، عفونت ، کمکاری تیروئید، عدم تعادل هورمونی گرفته تا برخی از کیست های تخمدان و ...(البته لازم به ذکر است اگر فقط یکبار تکرار شود نیازی به علت یابی ندارد)
پس اگر تکرار شد هم در جهت تقویت درمان عفونتتون اقدام کنید هم بررسی های بعدی
در رابطه با مشکل اولتون هم در پیغام خصوصی منتظرتون هستم.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مراقبت های پیش از بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 6 مهمان