پسر دار شدن

باسلام
روز بخیر
من همیشه درگیر این آداب انعقاد نطفه هستم ؛ سر باردار شدن برای بچه اولم همه ی اداب رو رعایت کردم الان یه دختر تپل بامزه دارم‌که همه براش غش میکنن
اما برای بچه ی دومم برام مهم بود پسر بشه که بخاطر همین این ماه روز تخمک گذاریمو با کیت های lh تعیین کردم اما سر رعایت همین آداب نتونستم روزی که کیت هام مثبت شد رابطه داشته باشم همینطور فرداش هم نتونستم چون میافتاد عید فطر و آخر رمضان و اول ماه بعد؛خواستم بپرسم من یک شب قبل و دو شب بعد از اینکه کیتم مثبت شد رابطه داشتم به مطرتون چقدر احتمال داره فرزند پسر به دنیا بیارم ؟
( شب جمعه رابطه داشتم؛ظهر شنبه و یکشنبه کیتم مثبت بود؛شب سه شنبه دوباره رابطه داشتم)
ممنون میشم پاسخ منو بدید
با تشکر

Re: پسر دار شدن

سلام عزیزم
کار درستی کردید!
اما در مورد نتیجه این سیکل:
قبل مثبت شدن کیت که هیچ
حدود 36 ساعت بعد اولین مثبت شدن، احتمال تخمک گذاری هست.
نزدیکی تون خیلی مفید بوده باشد به آخرین ساعات زنده بودن تخمک برسد
در زمینه اقدامی که قصد داشتید برای پسر شدن نطفه کرده باشید؛ درست بوده.
اما اگر به تخمک زنده رسیده باشد!

کلا اگر به طور جزئی و دقیق بدانید که احتمالات چطور است و چگونه، این گونه اقدام برای تعیین جنسیت را خیلی صحیح نمی دانید عزیزم
فقط کمی درصد را شاید بالا و پایین ببرد و از آن طرف شانس زود باردار شدن را کم می کند و ...
كارشناس مامايي فيروز

باسلام
روزتون بخیر
اگه کامنت قبلی من یادتون باشه من برای باردار شدن و تشخیص زمان تخمک گداری از کیت lhاستفاده کرده بودم که چون این ماه لتروزول ۲و نیم میلی روزی یک عدد خورده بودم از روز دو تا ده پریود ؛ با کمال تعجب خیلی زودتر از موعد یعنی ۸ و ۹ پریودم کیتهام مثبت شد منتها سوالم اینه که من روز پانزده پریودمم دیدم ترشحاتم زیاده و تخمدانهام تیر میکشه و نفخ دارم این بود که به تخمک گذاریم شک کردم و دوباره روز ۱۵ ، کیت lh استفاده کردم و باز هم مثبت شد و من برای اینکه احتمال تخمک گداریمو از دست ندم همون شب شانزدهم رابطه داشتم ؛
مگه میشه توی یک ماه دو بار تخمک گداری کرد یا کیتم خطا داده؟
در صمن برای اینکه مطمین شم کیتم خطا نکرده دوباره دو ساعت بعدش تکرار کردم که اونم باز مثبت بود
به نظرتون من به پاسخ کیتم در روز هشت و نه پریود اعتماد کنم یا به روز پانزدهم ؟
ممنون میشم بازم پاسخمو بدید

مريم عيسوي نوشته شده:سلام ٢٩ يا٣٠
در سیکلهای شما احتمال تخمک گذاری به روزهای 15 تا 19 بیشتر است
باید از حدود 13 تا 20 ام یک شب درمیان اقدام کنید تا تخمک را از دست ندهید
دقیق تر بخواهید باید سونو دهید حدود 12 سیکل
كارشناس مامايي فيروز

روز 20 برای تخمک گذاری دیر است
دردهای زیر دل از خانمهایی که در حال اقدام هستند گزارش می شود به خصوص کسانی که داروهای محرک تخمک گذاری هم مصرف می کنند
اما اگر شدید باشد باید مرجعه و سونو داشته باشند
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید
قبل از هر چیزی بابت طراحی این سایت ازتون تشکر میکنم .
همونطوری که توی پستهای قبلیم عرض کردم: قصد بارداری و پسردار شدن دارم و بارداری سومم هست و فرزند دوم
این ماه به لطف یه کوه دارو باردار شدم
ابتدای این ماه به دلیل باردار نشدنم به متخصص مراجعه کردم تشخیص عفونت داده بودن و داروهایی از جمله:
قرص داکسی تکس،مترونیدازول،فلوکونازول،پماد تریپل سولفات واژینال برای عفونتم تجویز کردن و قرص دفاستون و گلوکوفاژ۵۰۰ رو به خاطر اینکه pco عود نکنه گفتن ادامه بدم و ویتامین د۳ و اسید فولیک و آهن هم که همچنان جسته گریخته میخوردم
سوالم اینه که با این همه دارو بلایی سر تخمک بارورم نیومده باشه و عارضه ای براش پیش نیومده باشه ؟
و اینکه چون به نظر میرسه در زمان درمان عفونتم و مصرف پماد واژینال باردار شدم ، این پماد محیط واژن منو اسیدی کرده یا قلیایی ؟ -چون من قصد پسر دار شدن دارم و نمیدونم با مصرف این پماد شرایط محیطی واژنم چی شده ؟
لازم به ذکره که این ماه برعکس ماههای پیش اصلا از کیت ال هاش استفاده نکردم و اصلا ندونستم کی تخمک گذاری داشتم
به نظرتون ممکنه با این شرایط جنسیتی که مد نظرم هست نصیبم بشه ؟
من دوماه اخیر از هر ۲۸ یا ۲۹ روز پریود میشدم و این ماه که باردار شدم روز ۹، ۱۵ ، ۲۰ پریودم رابطه داشتم
ممنون میشم پاسخ سوالاتمو بدید
ارسال پست

بازگشت به “احکام و آداب شرعی در باردارری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 20 مهمان