سقط جنین به علت نداشتن قلب

سلام
من 32 سالمه و بارداری داشتم که به علت تشکیل نشدن قلب در هفته 7 دکتر با دادن قرص سایتوتیک 5 عدد که خوردم گفت سقط میشه که فقط یکم خونریزی داشتم
و با مراجعه به سونوگرافی گفت همه چی سره جاشه بعد از یک هفته
دوباره رفتم دکتر و این دفعه آمپول اکسی توسـین 4 عدد دادن که گفتن هر 12 ساعت بزن و من طی 2 روز زدم و این دفعه شاهد خروج یک تیکه گوشت زمان ادرار بودم
وقتی دوباره یک هفته بعد رفتم دکتر سونو کردن و گفتن بچه افتاده ولی ساک حاملگی هنوز مونده و خالیه
و میوفته تا 2 ماه دیگه با پریودت و نیاز به دارو یا قرصی نداره

من متاسفانه در یک شهرستان کم امکانات هستم و اون مدتم اومده بودم خونه یکی از فامیل ها در شهر بزرگ که تونستم دکتر خیلی عالی و محیط تمیز برم
الان از وقتی اومدم خونمون دوباره همش آشوب و حال خیلی بدی دارم و اینکه امروز رفتم آزمایش hcg دادم و دیدم هنوز hcg من رو نوشته >= 1400

الان میخوام بدونم آیا دارو یا قرصی هست که به حال من کمک کنه؟
آیا همه ی شرایط طبیعی یا نه؟ چون دوباره رفتن به شهر برام. ممکن نیست حداقل اینجا سوال کردم

مشکل اصلیم این. روزا حالمه آشوبی که تو دلمه و از اون هم بدتر دلدرد و معده درد شدیدی که از همونوشب قرص ها شروع شد تا الان ک خیلی شبا بخاطر درد نتونستم. بخوابم

میخوام برم دکتر معده ولی نمیدونم این روزا کرونا خیلی شدیده و اینکه حتما تندوسکوپی میکنه و بیهوش و میترسم از کرونا و شرایطش
برای معده دردم دارو خونگی یا شیمیایی اصلا طبیعیه یا نه؟

لطفا کمک کنید

Re: سقط جنین به علت نداشتن قلب

سلام دوست عزیز
در مورد درد معده حتما باید توسط پزشک معاینه بالینی صورت گیرد.ولی در مورد دفع بقایای بارداری ،اندازه بقایا بسیار مهم است و گاها همراه با خونریزی پریود دفع نمیشود و انجام کورتاژ ضرورت می یابد.به نظر بنده شما یکبار دیگر آزمایش بتا را تکرار کنید تا مشخص شود آیا عد بتا کاهش می یابد یا نه ؟در صورتیکه عدد بتا رو به کاهش بود تا پریود بعدی صبر کنید و بعد از پریود مجددا سونو شوید تا از وفع محصولات بارداری مطمئن شوید
كارشناس مامايي فيروز

سلام من 3 شنبه هفته پیش از 1 2 روز قبلش لکه بینی داشتم و یهویی چهارشنبه پریود شدم به صورت خونریزی شدید که در 3 روز تقریبا 5 بسته استفاده کردم.
و خیلی حالم خوب شد از نظر روحی یهو بدنم اروم شد آشوب ها و .. از بین رفت و دلدردم خیلی خوب شد.
فقط دیروز من دیگه اصلا حتی لکه بینی نداشتم و فکر کردم تموم شده
امروز دوباره از صبح لکه بینی دارم
سوالم اینه که این لکه بینی ها تا کی ممکن ادامه داشته باشه ؟
و سوال دوم در مورد رابطه با همسرمه الان یک ماهه ما رابطه نداریم تا کی باید صبر کنیم؟

سلام marish عزیز
آیا پریودتان ایندفعه با تاخیر اتفاق افتاد.در صورتیکه با تاخیر اتفاق افتاده باشد حجم زیاد خونریزی میتواند نشانه سقط باشد بهتر است یک آزمایش بتا انجام دهید در صورتیکه باردار بوده باشید آزمایش مثبت خواهد شد در صورتیکه باردار ی وسقط نباشد میتوانید هر ۸ ساعت یک عدد مفنامیک اسید استفاده نمایید تا لکه بینی قطع شود در صورتیکه قطع نشد بهتر است به درمانگرتان مراجعه نمایید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “بارداری ناخواسته ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان