سونوی بارداری صهبا

سوالم این بود که ازتون کمک خواسته بودم موارد زیر رو ارسال کردم ولی تا حالی جوابی دریافت نکردم لطفا کمکم کنید

منم صهبا چند وقت پیش 23آبان اولین سونوی خودمو با جزییاتش گذاشتم و در حالی که منتظر پاسخ از طرف کارشناس مامایی محترم بودم 30آبان یکی از کاربران پیامی مبنی بر دومین سونو که حدود 7هفته بیان کرده بودند و اعلام کرده که جنینی مشاهده نشده ، رو گذاشته بودند و کارشناس سونوی من رو با سونوی ایشون باهم جواب دادن خواهشمندم به مورد من جداگانه پاسخ بدین باز هم متن سونو رو براتون میذارم
( سلام
اولین سونو بارداری رو دیروز 23آبان گرفتم میشه دقیقا راهنمایی کنید و در مورد سونو و سن بارداری من توضیح بدین من 9 یا 10آبان باید پریود میشدم 14ابان ازمایش بیتا 5000 بود که قبلا هم اعلام کرده بودم
تشریح سونو حاملگی
تصویر یک GS حاوی فتال پل و YOLK.SAC در حفره رحم مشاهده شد نسج تروفوپلاستیک در اطراف GS مشاهده می شود میزان مایع امنیوتیک با توجه به سن حاملگی در حد نرمال می باشد
سن حاملگی براساس
CRL=5=6
تصویر یک فیبروم به قطر M20 در دیواره قدامی جسم رحم مشهود می باشد (این فیبروم که خطرناک نیست ) لطفا سن بارداری رو هم مشخص کنید من حدود 8-9مهر پریود شدم و 11ابان تست مثبت و 14آبان بتا5000بود

و چند سوال دیگه هم دارم شبها گاهی بی خواب میشم نمیدونم چطوری رو به پشت یا به پهلو بخوابم گاهی واقعا اذیتم و میترسم نطفه از بین بره چون گاهی به پهلو که می خوابم خودبخود به شکم میرم اما باز سعی می کنم به پهلو باشم تکرر ادرار هم شبها اذیتم میکنه واز 10شب تا 12 که خواب عمیق میشم حداقل 6 بار میرم توالت، جواب ازمایش تکرارقند و همچنین ادرار هم امروز حاضر میشه ( قند (GCT)باید زیر 140 میب ود شده بود150)گاهی درد در پهلوی چپم اذیتم میکنه راستی یه سوال دیدن ماهواره روی جنین تاثیر داره اخه ما خونمون رو پشت بوم هست و از درب خونه که میام برم بیرون واسه توالت که بیرون هست دیش ماهواره کاملا روبرومونه و بعضی ها میگن روی جنین تاثیر داره و ایجاد تومور مغزی و یانقص عضو در جنین میشه واقعا نگرانم اخه پسرخاله ام تو 1.5سالگی بخاطر تومور اولین روز سال 90فوت شد مادرش که برده بودش تهران واسه عمل بهش گفته بودن ماهواره و امواج و نویز ها و سیگنالهای موجود درمحیط خیلی روی بچه ها تاثیر داره و سقط جنین نقص عضو و یا نازایی بیشتر به همین دلیل هست البته خاله ام اصلا ماهواره ندارند شوهرش نظامیه و میگفتن شاید تو محلی که زندگی میکردن دکتر گفته روی بعضی بچه ها که اصطلاحااستعدادشو دارن تاثیر مخرب میذاره البته خیلی ها هم میگن و خودم هم معتقدم باید بی خیال باشم و الکی به خودم استرس وارد نکنم بهرحال ممنون میشم هم در مورد سونو و هم در مورد سوالاتم راهنماییم کنید با سپاس
صهبا از زاهدان

ارسال پست

بازگشت به “دو یا چند قلویی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان