Re: لکه بینی وخونریزی در اوایل بارداری

باسلام خدمت شما. خانوم دکتر من باتوجه ب لکه بینی وخونریزی ک داشتم و خوب بالا نرفتن عددبتا مشکوک به بارداری خارج از رحم بودم ک با انجام سونو واژینال معلوم شد یه توده 12×9در ابتدای لوله سمت چپم هست ک دکترم گفت بیمارستان بستری بشم و چون کوچیکه احتمال اینکه با دارو خوب شه زیاده . روند بتام به این صورته . اول 100 بود دوم 253 سوم 336 چهارم 290 که روزی که 290 بود یه دوز متوترکسات بهم زدن چهار روز بعداز امپول شد 168 الان چون تهوع ودرد زباد ندارم مرخصم کردن اما گفتن روز هفتم بعد از امپولم دوباره بتا بدم وجوابشو ببرم بیمارستان . حالا سوالم اینه که باتوجه به توضیحاتی ک دادم ب نظرشما خوب شدم یا هنوزم ممکنه کارم ب عمل برسه؟ممنون میشم جوابمو بدید

سلام وقتتون بخیر
دکتر با توجه به اینکه من مرتب در رفت و آمد بین شهرها هستم بخاطر کار شوهرم،و همچنین اقدام برای بچه دار شدن ،از وقتی اقدام کردیم دوره من سر موقع تنظیم شده ولی چند روز قبل از شروع دوره لکه بینی دارم،از یک شنبه تا پنج شنبه لکه بینی ،بعدش شروع دوره.
آزمایشم دادم دکتر گفت خوب،سونو هم خوب بود،
دکتر ماه گذشته به من قرص مدروکسی پروژسترون داد،ماه گذشته باز هم لکه داشتم ولی مثلا از دوشنبه شروع شد تا پنج شنبه که از پنج شنبه دورم شروع شد،
ولی این ما با وجودی که ی دونه قرص هر روز می خوردم نه دوتا،،،دیشب فقط ی ذره لکه زرد کمی مایل به قهوه ای بود و امروز کمی پرنگ تر شده ،ولی خیلی کم مثل وقتی دورمون تمام میشه هستش،
ی قسمت از سینه هم درد داره،دهنمم همش تلخ میشه...
بی بی چک منفی بود.ولی بعداز چند ساعت ی خط کم رنگی پیدا شد،
اینا عوارض قرص؟
آخه من فکر کردم لکه بینیم می بره،حالا حتی روزی که دورم شروع میشده هم لکه بینی دارم.
شنبه آخرین قرص خوردم،و پنج شنبه باید دورم شروع میشد ولی لکه بینی هستش.
چکار کنم؟

سلام.
کسی هست جواب منو بده ؟
یه سوال دارم،اقدام به بارداری کردم.زمان اولین روز آخرین پریودم 9 تیر بود.روز 31 تیر و یک مرداد لک قهوه ای داشتم رفتم دکتر بتا نوشت.دو روز دیگه بتا دادن 14 بود.دکتر قطعی نگفتش حامله ام.
حالا امروز 5 مرداد دوباره لک دیدم و دو روزه خونریزی لخته ای دارم نگرانم.
نمیدونم پریودم یا حامله؟
تو رو خدا راهنماییم کنید.

مریم محمد نوشته شده:سلام وقتتون بخیر
دکتر با توجه به اینکه من مرتب در رفت و آمد بین شهرها هستم بخاطر کار شوهرم،و همچنین اقدام برای بچه دار شدن ،از وقتی اقدام کردیم دوره من سر موقع تنظیم شده ولی چند روز قبل از شروع دوره لکه بینی دارم،از یک شنبه تا پنج شنبه لکه بینی ،بعدش شروع دوره.
آزمایشم دادم دکتر گفت خوب،سونو هم خوب بود،
دکتر ماه گذشته به من قرص مدروکسی پروژسترون داد،ماه گذشته باز هم لکه داشتم ولی مثلا از دوشنبه شروع شد تا پنج شنبه که از پنج شنبه دورم شروع شد،
ولی این ما با وجودی که ی دونه قرص هر روز می خوردم نه دوتا،،،دیشب فقط ی ذره لکه زرد کمی مایل به قهوه ای بود و امروز کمی پرنگ تر شده ،ولی خیلی کم مثل وقتی دورمون تمام میشه هستش،
ی قسمت از سینه هم درد داره،دهنمم همش تلخ میشه...
بی بی چک منفی بود.ولی بعداز چند ساعت ی خط کم رنگی پیدا شد،
اینا عوارض قرص؟
آخه من فکر کردم لکه بینیم می بره،حالا حتی روزی که دورم شروع میشده هم لکه بینی دارم.
شنبه آخرین قرص خوردم،و پنج شنبه باید دورم شروع میشد ولی لکه بینی هستش.
چکار کنم؟
از روزی که طبق قاعده منتظر خونریزی! باید باشید، اگر 3 روز گذشت آزمایش بدهید .
كارشناس مامايي فيروز

Re: اقدام برای بارداری

باسلام خدمت شما. من ی حاملگی خارم از رحم داشتم ک حاملگی اولم بود و بخاطرش ی هفته بیمارستان بستری بودم ک ی دوز امپول متوترکسات برام زدن وبعدازچندروز بتام منفی شد وبدون نیاز ب عمل مرخص شدم حالا میخوام بدونم تا چند وقت بعداز زدن این امپول نباید برای بارداری اقدام کرد؟ممنون میشم راهنماییم کنید
ارسال پست

بازگشت به “خون ریزی یا لکه بینی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان