لکه کم قهوه ای و ی لخته خیلی کوچک

با سلام.اولین روز اخرین پریود من 7 مهر بود.4 شنبه قبل ساک دیده ششد بدون جنین .اندازه ساک 6.5 میل بود.امروز بعد ارگاسم کمی لک قهوه ای دیدم و وقتی شیلاف
گذاشتم و بعدش رفتم توالت یه لخته اندازه عدس دیدم.مثل دیواره رحم که تو پریود دفع میشه.بدون درد و بعدشم تا الان خونریزی ندارم.اون لخته بچه بوده؟؟؟بچم سقط میشه؟ :cry:

Re: لکه کم قهوه ای و ی لخته خیلی کوچک

سلام
خیر.نگران نباشید عزیزم. فقط فعلاً نزدیکی نداشته باشید تا هم از وضعیت ایمن شدن بارداری و هم قطع لکه بینی مطمئن شویم .به مصرف شیاف ادامه دهید تا در سونوی بعدی از وضعیت بارداری تون مطلع شویم.
كارشناس مامايي فيروز

کارشناس عزیز.امروز رفتم سونوی واژینال که سن حاملگی رو 5 هفته و 5 روز نشون داد .که با اخرین پریود من فقط 1 روز تفاوت داره.ساک حاملگی هم 10 میل شده بود.که نسبت به سونوی 4 شنبه 4 میل رشد داشت(امروز یکشنبه است)ضمنا کیسه زرده که سری پیش دیده نشده بود هم دیده شد اما جنین و فتال پل نه.که دکتر سونولوژیست گفت دیر نیست.به نظر شما طبیعیه؟؟

خفلو نوشته شده:کارشناس عزیز.امروز رفتم سونوی واژینال که سن حاملگی رو 5 هفته و 5 روز نشون داد .که با اخرین پریود من فقط 1 روز تفاوت داره.ساک حاملگی هم 10 میل شده بود.که نسبت به سونوی 4 شنبه 4 میل رشد داشت(امروز یکشنبه است)ضمنا کیسه زرده که سری پیش دیده نشده بود هم دیده شد اما جنین و فتال پل نه.که دکتر سونولوژیست گفت دیر نیست.به نظر شما طبیعیه؟؟
سلام گلم جنین وفتال پل درهفته هشت دیده میشه هنوز وقت داری بارداریت مبارک باشه امیدوارم این نه ماهه را به سلامتی طی کنی استرس نداشته باش برای ماهم دعاکن
خدایا از تو معجزه میخواهم
معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت
تو خود بهتر میدانی
معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند…
نا امید نیستم …فقط دلتنگم…..

خفلو نوشته شده:کارشناس عزیز.امروز رفتم سونوی واژینال که سن حاملگی رو 5 هفته و 5 روز نشون داد .که با اخرین پریود من فقط 1 روز تفاوت داره.ساک حاملگی هم 10 میل شده بود.که نسبت به سونوی 4 شنبه 4 میل رشد داشت(امروز یکشنبه است)ضمنا کیسه زرده که سری پیش دیده نشده بود هم دیده شد اما جنین و فتال پل نه.که دکتر سونولوژیست گفت دیر نیست.به نظر شما طبیعیه؟؟
همین که ساک روزی 1 میلی متر خودش را رشد کرده و دیده شدن کیسه زرده از فاکتورهای مثبت ماست(البته در انتهای ماه پنجم آنهم در سونوی واژینال ، انتظار دیده شدن فتال پل حتما می رود اما از آنجا که موارد این چنینی بوده اند و در سونوی بعدی جواب متفاوتی گرفته شده بنابراین باید 1 هفته صبر کرد.
از سونوی بعدی تون مطلعم کنید عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

باسلام . من 5 ماهه اقدام كردم براي بارداري. پريودهام منظمه بين28 تا 30 روز. اين ماه كه ماه پنجم اقدامم بود روز 25 پريود لك بيني به رنگ قهوه اي داشتم در حد يكي دو قطره چند ساعت بعد نيز لك داشتم ولي ديگه لك قطع شد. امروز رو 32 پريود هستم هنوز خونريزي ندارم ولي دل درد پريود را دارم. آيا اون لك بيني براي پريود بوده؟ خطرناكه؟ بايد به پزشك مراجعه كنم؟؟

كارشناس محترم مرسي از راهنماييتون.
ببخشيد دوباره سوال مي كنم اگر كه پريود شدم و مربوط به بارداري نبود نيازي هست كه پيگيري كنم اين مسئله رو يا طبيعي بوده چون توي عيد مسافرتم رفتم به خاطر تغيير آب و هوا امكان تأخير در پريود يا لكه بيني هست يا مسئله ي ديگه ايه؟

سلام كارشناس عزيز. ببخشيد من اينقدر سوال مي كنم من امروز جواب آزمايشم رو گرفتم مثبت بود. به نظر شما كي بايد به دكتر مراجعه كنم؟ چون ميگن فعلن چيزي مشخص نيست بايد بازم برم يا تا هفته ي ششم صبركنم؟

سلام دکتر عزیز..
من حدود ۱۰ ماه که جلوگیری نمیکنم برای بارداری .۳ ماه که به دلیل تنبلی تخمدان داروی دوفاستون و لتروزول مصرف میکنم.تنظیم قائدگیم خوب بوده تا همین ماه که این ماه سوم که الانه، از روز ۱۶ بعداز پریدیم لکه بینی دارم.تاالان یک هفته شده.وروزی یکبار لکه دارم.درحد قهوه ای رنگ با کمی درد در ناحیه زیر شکمم.این چندروز همین که کمی فعالیت میکنم حالت لخته قهوه ای رنگه.آیا ممکنه بارداری باشه یا به خاطر داروهاست یا میترسم مشکل توی رحمم باشه یا بعضیا میگن این داروها کیست اوره!؟
فردا میرم دکتر اورژانسی ...دکتر خودم فعلا نیستن که پاسخگو باشن ..
خیلی نگرانم...همش بیحالم انگار خسته و کوفتم ومدام گر گرفتگی مثل پریدی دارم.من ۶ مهر باید پریود بشم.والان زوده...نمیدونم داروی دوفاستون رو بخورم یا نه...این چندروز خوردم ولی تاثیری تو کم و زیادیش نداشته...لطفا زودتر پاسخمو بدین ممنون از مطالب خوبتون و وقتی که میگذارین
ارسال پست

بازگشت به “خون ریزی یا لکه بینی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 17 مهمان