Re: لکه بینی در هفته ششم

با سلام و خسته نباشید من هفته ششم بارداری هستم از اول بارداری احساس گرفتگی پای راستمو داشتم دکترم گفتند لبنیات و اب زیاد بخورم امروز صبح یه لکه صورتی رنگ دیدم ولی الان لکه بینی ندارم در عوض از کمر به پایین طرف راست بدنم حالت خواب رفتگی و بی حسی داره ولی دردی ندارم ۱۱تیر هم وقت دکتر و سونوم هستش ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید که اگر خطر جدی هست دیگه تا شنبه صبر نکنم چون دکترم پنج شنبه ها مطب نیستند

مامان امیرعلی نوشته شده:سلام من دچار کمردرد های بدی میشم تو هفته ی هفتم لکه های قهوی ای میدیدم و دکتر شیافمو 3 تا کرد .شیاف 3 تا ضرر نداره هنوز سونو هم ندادن .؟
تشخیص با درمانگر شماست
تا 2تا که روتین هم هست
سیکلوزست دارید؟
كارشناس مامايي فيروز

یامور نوشته شده:با سلام و خسته نباشید من هفته ششم بارداری هستم از اول بارداری احساس گرفتگی پای راستمو داشتم دکترم گفتند لبنیات و اب زیاد بخورم امروز صبح یه لکه صورتی رنگ دیدم ولی الان لکه بینی ندارم در عوض از کمر به پایین طرف راست بدنم حالت خواب رفتگی و بی حسی داره ولی دردی ندارم ۱۱تیر هم وقت دکتر و سونوم هستش ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید که اگر خطر جدی هست دیگه تا شنبه صبر نکنم چون دکترم پنج شنبه ها مطب نیستند
سلام عزیزم
نمی دونم تا الان مراجعه داشته اید یا نه
اما بی حسی کلا جزو شکایات خیلی شایع و روتین بارداری نیست
و به احتمال زیاد به لکه بینی و ... تون هم مربوط نیست.
كارشناس مامايي فيروز

تنگی نفس در هفته ۹ بارداری

با سلام و خسته نباشین بنده ۴ماه پیش باردار بودم لکه بینی گرفتم و تو ۶هفته با وجود اینکه قلبم داشت سقط کردم حال باردارم ۹هفته قلب داره سالمه هماتوم دارم دکتر برام آمپول ۲تا هفته ای یه بار و شیاف روزی دوتا تجویز کرد استفاده کردم حال تنگی نفس دارم طوری که یه روز حالم بد شد رفتم تو حیاط دراز کشیدم نفسم بالا نمیومد به نظرتون برا استفاده از پروژسترونه؟به دکترم گفتم به جا کم کنه دوبرابرش نوشته ۶تا آمپول و شیاف روزی ۳تا چیکار کنم برا تنگی نفسم ؟

سلام و خسته نباشید من بعداز دوسال و نیم اقدام بارداری واولین روز آخرین پریودم 29 دی ماه فهمیدم باردارم بعد از 5روز تاخیر آزمایش بتا شد 100ازمایش چکاپ کامل دادم مشکلی نبود. طبق نظر دکترپنج هفته و یه روزم بود ولی یک هفته بعد سونو واژینال دادم گفت ساک بارداری به قطر 6میلیمتر هست ولی جنین دیده نشد. از دوروز قبل سونو ترشحات صورتی داشتم ولی چون دردر نداشتم به دکتر چیزی نگفتم دوروز بعداز سونوگرافی بازم ترشح داشتم که به دکتر زنگ زدم گفت شیاف سیکلوژست شبی یکی استفاده کن مقعدی. الان بعداز 5روز استفاده دوباره خیلی کم ترشحم رنگ صورتی شد.
علائمی هم به صورت آشکار ندارم یکم بی‌حال و خوابم میاد گرسنه میشم زود. دستشویی هم بیشتر میرم همین

ی.س نوشته شده:سلام.من دیروز وارد هفته ششم بارداری شدم.از دیشب هم لکه بینی قهوه ای دارم.بنظرتون خطرناکه؟
خیلی نگرانم دارم دیوونه میشم.
لطفا راهنمایی کنید
سلام عزیزم
نه نگران نباشید فقط شیاف سیکلو و استراحت و تکرار سونو به موقع رو فراموش نکنید
كارشناس مامايي فيروز

فلفلی نوشته شده:سلام و خسته نباشید من بعداز دوسال و نیم اقدام بارداری واولین روز آخرین پریودم 29 دی ماه فهمیدم باردارم بعد از 5روز تاخیر آزمایش بتا شد 100ازمایش چکاپ کامل دادم مشکلی نبود. طبق نظر دکترپنج هفته و یه روزم بود ولی یک هفته بعد سونو واژینال دادم گفت ساک بارداری به قطر 6میلیمتر هست ولی جنین دیده نشد. از دوروز قبل سونو ترشحات صورتی داشتم ولی چون دردر نداشتم به دکتر چیزی نگفتم دوروز بعداز سونوگرافی بازم ترشح داشتم که به دکتر زنگ زدم گفت شیاف سیکلوژست شبی یکی استفاده کن مقعدی. الان بعداز 5روز استفاده دوباره خیلی کم ترشحم رنگ صورتی شد.
علائمی هم به صورت آشکار ندارم یکم بی‌حال و خوابم میاد گرسنه میشم زود. دستشویی هم بیشتر میرم همین
سلام
آن شاالله بعد از یک هفته مصرف شیاف لکه بینی تون قطع میشه
نگران نباشید
سونو هم با اختلاف 2هفته در مرکزی معتبر تکرار شود
كارشناس مامايي فيروز

Re: تنگی نفس در هفته ۹ بارداری

جودی ابوت نوشته شده:با سلام و خسته نباشین بنده ۴ماه پیش باردار بودم لکه بینی گرفتم و تو ۶هفته با وجود اینکه قلبم داشت سقط کردم حال باردارم ۹هفته قلب داره سالمه هماتوم دارم دکتر برام آمپول ۲تا هفته ای یه بار و شیاف روزی دوتا تجویز کرد استفاده کردم حال تنگی نفس دارم طوری که یه روز حالم بد شد رفتم تو حیاط دراز کشیدم نفسم بالا نمیومد به نظرتون برا استفاده از پروژسترونه؟به دکترم گفتم به جا کم کنه دوبرابرش نوشته ۶تا آمپول و شیاف روزی ۳تا چیکار کنم برا تنگی نفسم ؟
سلام یک ویزیت متخصص داخلی باید داشته باشید عزیزم
شاید ایشون صلاح بدونند دارو ها قطع شده یا تغییر کنند
و اینکه با شیاف تنها هم ممکن است لکه بینی نداشته باشید ها
نظر متخصص دیگری را بگیرید
كارشناس مامايي فيروز

با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت شما، من حدود ٦ هفته هست كه باردارم، ٤ روزه لكه بيني قهوه ايي رنگ دارم بدون هيچ دردي، متأسفانه هنوز ساك حاملگي ديده نشده و ديروز كه سونوگرافي بودم گفتن چون سن حاملگيم حدود ٥ هفته هست و زوده!!! من خودم هم هنوز متوجه نشدم ٥ هفته هستم يا ٦ هفته، اخرين تاريخ قائدگيم ٢٢ اسفند ٩٨ بود، با پزشكم تماس گرفتم ايشون معتقد به استفاده از شياف پروژسترون نيست، و ميگه تا قلب تشكيل نشه نياز به شياف نيست، البته ايشون از لكه بينيم خبر نداره، من هم بابت لكه بينيم خيلي نگرانم، به هيچ عنوان به لباس زيرم منتقل نميشه و فقط روي دستمال مياد، اما از ديشب زياد شده، من ديشب خودم كه شياف فرتيژست گذاشتم و صبح خيلي ترشح از من خارج ميشد كه قهوه ايي بود، ممكنه خروج زياد ترشح به خاطر اين باشه كه چون شياف چرب هست بيشتر خارج ميشه؟ به نظرتون خطرناكه؟ دارم ميميرم از استرس، اين رو هم بگم كه متأسفانه قادر به انجام سونوي واژينال نيستم و تپل هم هستم، ديروز از بيا دادم و ١٥٦١ بود
ارسال پست

بازگشت به “خون ریزی یا لکه بینی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 18 مهمان