جواب سوالتونو دادم اگه ميشه بازم

اقعا مچكرم كه جوابمو دادين. من 8 ماه پيش يه سقط بدليل تشكيل نشدن قلب داشتم و بعد ازون چند ماه پريودام نامنظم بود تا 2 ماه آخر كه مدروكسي پروژسترون خوردم و منظم شد و ماه بعش خدا رو شكر حامله شدم. البته من كلا تنبلي تخمدان داشتم و هميشه پري هام نامنظم بوده مگه اينكه مدروكسي و متفورمين ميخوردم.
تاريخ آخرين پريودم هم 11 آذر بوده. واقعا خوشحالم كه گفتين از اين موارد زياد بوده! خيلي تو اينترنت دنبال " عدم تطابق سن جنين و ساك حاملگي" گشتم ولي چيزي نديدم و داشتم نااميد ميشدم كه خيلي غيرطبيعيه
راستش بخاطر قضيه ي خالي شدن مايع ساك كه سونوگرافيست خيلي ازش تعجب كرده بود حس ميكنم دچار توهم شدم و همش حس ميكنم آبريزش دارم ولي دستمال ميزارم چيزي نيست.استراحت ميتونه كمكي به جنينم بكنه؟

عزیزم سعی کنید نگرانی و استرس رو از خودتون دور کنید که بزرگترین ضربه رو به جنین می زه!
اصلاً در این سن آبریزش معنای عملی ندارد که بخواهید حسش کنید. حس دشاتن آبریزش برای سن بالای بارداری ست نه الان!
تحقیقات گزارش های ضد و نقیضی در مورد اثرات واقعی استراحت بر بارداری هایی غیر ایمن داده است اما مسلم است که انجام آن بهتر از انجام ندادن آن است حتی اگر 1% به بارداری کمک ند.
شادی جان! همچنان منتظرم من رو از حال خودتون و بارداریتون مطلع کنید.
كارشناس مامايي فيروز

سلام كارشناس عزيز.
من بازم بچه مو از دست دادم.دو هفته بعد از سونو و استراحتم بازم رفتم سونو كه اينبار متاسفانه بم گفت قلبش نميزنه و مرده.12 روز پيش ساكشن كورتاژ كردم.
سوال اولم اينه كه 2 تا كورتاژ به فاصله ي 8-9 ماه چقدر براي بدنم ضرر داشته؟
دوم اينكه من كرمانشاه زندگي ميكنم و اينجا دكتر خوبي براي بررسي و حل مشكلم نميشناسم براي همين قصد دارم يه دكتر يا مركز خوب براي اين كار تو تهران پيدا كنم شما ميتونيد در اين زمينه راهنماييم كنيد و دكتر خوب و متبحري در مورد سقط مكرر بم معرفي كنيد؟
سوال سوم. من اينجا توي يك كلينيك ژنتيك پرونده دارم چون پارسال كه قصدبچه دار شدن كرديم با همسرم كه فاميليم رفتيم آز ژنتيك داديم . الان اگه برم همون مركز ميتونن آزمايشهاي لازم رو براي پيدا كردن علت سقط هام ازم بگيرن و بعد من جوابشو ببرم پيش دكتر يا حتما اون آزمايشها رم خود دكتري كه ميخام برم زيرنظرش بايد برام بنويسه؟

سلام
شادی جان! امیدورام این دوران را به بهترین شکل بگذرانید و پس از آن دوران شادتری داشته باشید!
چون بیش از 4-5 ماه فاصله داشته نباید زیاد نگران باشیم اما حتماً پیگیری و علت یابی لازم دارد.
ابتدا اگر همان کلینیک زنیتک بروید و در صورت گرفتن جواب با جواب بررسی به متخصص حاذقی مراجعه کنید بهتر است.
كارشناس مامايي فيروز

کلینیک سقط مکرر

شادی جون نمیدونم الان وضعیتت چطوره..........؟من هم 2 تا سقط داشتم واز همون اولای بارداریم لکه بینی داشتم و تو جفتشون جنین اصلا رشد نمیکرد و کورتاژ میکردم.اولی 31 خرداد و دومی 25 دی 1390 بود.این ماه رفتم مرکز سقط های مکرر ابن سینا و کلی واسمون ازمایش نوشتم قبلا هم ازمایش ژنتیک داده بودیم که مشکلی نبود ......شما هم از وصعیت خودتون بگید شاید بتونیم همدیگرو راهنمایی کنیم جون شرایطمون مثل همه.
ارسال پست

بازگشت به “خون ریزی یا لکه بینی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 7 مهمان