زمين خوردن در هفته 36 بارداري

با سلام خدمت کارشناس عزيز
من ديروز به توي خيابون به شدت زمين خوردم اما خدارو شکر به شکمم ضربه اي نخورد و فقط زانوها و دستام درد گرفت.بعداز ظهر رفتم درمانگاه و ماما صداي قلب نيني رو چک کرد که خدارو شکر منظم بود و مثل هميشه 145.اما هنوز نگرانم مي خواستم بدونم نيازي به سونوگرافي هست؟؟؟ اين ضربه ممکنه آسيبي به جنين رسونده باشه. من از ماه 5 کمردرد دارم و مدتيه که احساس فشار در قسمت لگن و پايين شکم دارم و الانم همونجوريم.
ممنون ميشم منو از نگراني در بياريد.

سلام
دوست عزیز! درسته که اگر بخواهید برای اطمینان می توان سونوگرافی انجام داد اما اگر ضربان قلب جنین خوب بوده و نیز لکه بینی و ... و یا درد جدیدی علاوه بر حالاتی که پیش از ضربه داشتید ندارید، جای نگرانی نیست!
الان در چه هفته ای هستید؟ کشاله ی ران نیز تیر می کشد یا خیر؟ فعالیت زیاد که ندارید؟
كارشناس مامايي فيروز

با تشکر از شما کارشناس عزيز
من الان 35 هفته و 4 روز هستم و درد جديدي ندارم.البته من شاغلم و هنوز سر کار ميرم و کارم با کامپيوتر و پشت ميزه.

خوشحالم فقط مراقب باشید هر یک ساعت 10 دقیقه تغییر وشعیت و راه رفتن نیاز است.
پاها را نیز روی یک چهار پایه کوچک بگذارید تا آویزان نباشد
كارشناس مامايي فيروز

با سلام خدمت كارشناس عزيز
37 هفته و 6 روز هستم
ديروز دكتر بودم براي معاينه لگن كه اصلنم درد نداشت:-) دكتر گفت علي رغم لگن خوب و مناسبت دهانه رحم سفت و بسته است و سر بچه پايين نيومده البته گفت براي الان اشكالي نداره ولي اگه تا دوهفته ديگه هم اينطوري باشه بايد سزارين بشي:-( من دوست دارم طبيعي زايمان كنم
چيكار كنم بچه بياد پايين و دهانه رحم نرم بشه؟؟
من تا ديروز سر كار ميرفتم و از امروز خونه هستم.

سلام
خداروشکر که حال شما و نینی خوب است و تا این مرحله بارداری سلامتی رو گذروندید!
هنوز برای فیکس شدن سر جنین در لگن و نیز باز شدن دهانه ی رحم وقت دارید دوست عزیزم نگران نباشید!
كارشناس مامايي فيروز

زمین خوردن در هفته ۲۹

سلام وقتتون بخیر
بنده تو هفته ۲۹ هستم ولی دو روز پیش رو سرامیک لیز خوردم از پشت اروم رو زمین دراز کشیدم البته شدت نداشت چون جایی رو گرفته بودم شکمم جایی نخورد و رفتم بهداشت صدای قلبشو چک کرد تکوناشم حس میکنم خدا رو شکر درد شکم لک بینی ابریزش اصلا ندارم فقط پاهام زخمی شد بنظرتون بازم نیازه سونو بشم؟؟؟
البته اینم بگم پزشکم از قبل برام سونوی کامل بارداری نوشت که گفته تو ۳۰ هفته باید برم در واقع میشه هفته بعد! که واس دوشنبه بعدی نوبت دارم... تا اون موقع صبر کنم اشکالی داره؟؟
ارسال پست

بازگشت به “علایم خطر در بارداری ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 20 مهمان