ترشح زرد در بارداری

سلام من در هفته دهم بارداری هستم اما از ابتدای بارداری همیشه ترشح زرد رنگ بدون بو همراه خارش و قرمز شدن اطراف واژن و حتی گاهی ترشح سبز دارم نه گاهی اوقات ترشحم غلیظ هم می شود.گاهی هم یهو احساس می کنم یه مایع گرم ازم خارج می شه که وقتی خودمو تمیز میکنم میبینم ترشح زرده. حتی دو مرتبه اطراف واژنم شکافته شد. علی رغم استفاده از پماد واژینال کلوتریمازول 1% و رعایت بهداشت مشکلم حل نشد. در حال حاضر هم با تجویز پزشک از قرص واژینال کلوتریمازول 100 استفاده می کنم اما تغییری نکرد.آیا مصرف این دارو به مدت طولانی روی جنین تاثیر نمی گذارد؟؟؟؟ با تشکر فراوان :cry:

4دوره است که از کرم واژینال کلوتریمازول استفاده می کنم, یه بار 4روز, یه بار 7, یه بار 3, یه بار 12روز استفاده کردم. در حال حاضر هم از قرص کلوتریمازول100 به مدت 10روزه که استفاده می کنم اما نتیجه نگرفتم........ :?:

سلام
قرصهای واژینال کلوتریمازول جزو موارد منع مصرف در بارداری نیستند اما جزو موارد احتیاط در 3 ماهه ی اول حاملگی هستند و من به شخصه توصیه نمی کنم.
به عبارتی: این دارو به شکل قرصهای واژینال مورد منع مصرفش: حساسیت مفرط است و موارد احتیاطش: 3 ماهه ی اول بارداری و نیز احتلال عملکرد کبد می باشند

با توجه به شدت مشکلتون به درمانگر دیگری جهت تعویض درمان مراجعه کنید.
كارشناس مامايي فيروز

سلام
ممنون از اینکه جوابمو دادین. خیلی نگران شدم, تا حالا که شب و روزم گریه بود به خاطر عفونتم اما الان دیگه برام هیچ امیدی نمونده. من تحت نظر 3پزشکم اما همه همین دارو رو بهم دادن. از دستشون خیلی عصبیم

از اول بارداری عفونت داشتم.6دوره از کرم واژینال کلوتریمازول استفاده کردم و 6روز هم قرص اریترومایسین400 خوردم, اما نتیجه نگرفتم........ امروز دوباره رفتم دکتر و معاینه شدم, پزشکم گفتن رحمم خیلی کثیفه و پر از عفونته. ایشون بعد از معاینه با دستگاه , 2تا از انگشتاشون رو داخل واژنم چرخوندن و گفتن با ژل شستشو به همین روش خودتو بشور. حالا ازون موقع که اومدم خونه پشت سر هم ازم ترشح های غلیظ بزرگ سبز رنگ میاد بیرون.بهم کرم واژینال تریپل سولفا و کلوتریمازول و قرص مترونیدازول250 دادن. به نظرتون این داروها واسه بچم ضرر نداره؟؟ چرا بعد از معاینه این همه عفونت ازم خارج شد؟؟ من الان 16 هفته هستم. واقعا ازتون ممنونم

KarshenaseMamaee,
سلام به همه مامانا لطفا کمک کنید
من از هفته 16 بارداری ترشحات زرد رنگ داشتم که نه بو داره نه خارش الان توی هفته26 هستم و این ترشحات همچنان ادامه داره.به نظرتون خطرناکه

KarshenaseMamaee,
من از هفته 16 بارداری ترشحات زرد رنگ داشتم که نه بو داره نه خارش الان توی هفته26 هستم و این ترشحات همچنان ادامه داره.به نظرتون خطرناکه

KarshenaseMamaee,

ارسال پست

بازگشت به “سونوگرافی در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 59 مهمان