دکتر زنان خوب در تهران

سلام کارشناس عزیز.یه دکتر خوب تو تهران میخام که بهم معرفی کنید.ممنون میشم ازتون.درضمن من 15 روز از کورتاژم میگذره ولی هنوز لکه بینی دارم.ولی قبلا که کورتاژ کرده بودم 7 روز لکه بینی داشتم میخاستم دلیلشو بدونم . :?: :cry:برای ازمایش اسپرموگرام چند روز نباید نزدیکی داشته باشیم. :wink: :wink: :?: :?: با تشکر الهام

سلام
امیدوارم بهتر شده باشین و اتفاقی که براتون رخ داد دیگه پیش نیاد براتون و برای هیچ کس دیگه. برای اسپرموگرام باید 3 تا 4 روز نزدیکی نباشه. چون شوهرم از داده درجریانم. برای دکتر زنان هم که فرمودین چون شما قبلا هم سقط داشتین میتونین به مراکز ناباروری مراجعه کنین. درسته که شما نابارور نیستین ولی اونجا برای اونایی که سقط هم داشتن با فوق تخصص هایی که دارن پیگیری میکنن. شما که دسترسی دارین به اونا< برین اونجا خیلی بهتره

Re: دکتر زنان خوب در تهران

sadeghi نوشته شده:سلام کارشناس عزیز.یه دکتر خوب تو تهران میخام که بهم معرفی کنید.ممنون میشم ازتون.درضمن من 15 روز از کورتاژم میگذره ولی هنوز لکه بینی دارم.ولی قبلا که کورتاژ کرده بودم 7 روز لکه بینی داشتم میخاستم دلیلشو بدونم . :?: :cry:برای ازمایش اسپرموگرام چند روز نباید نزدیکی داشته باشیم. :wink: :wink: :?: :?: با تشکر الهام
سلام
الهام جان! برای قطع و پیگیری لکه بینی مراجعه کنید (چراکه طولانی شده است)
72 ساعت پرهیز پیش از اسپرموگرام توصیه می شود.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “سونوگرافی در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان