سلام
دوست عزیزم! تشخیص با درمانگر شماست اما با دارو هم امکانش وجود دارد می توانید پزشکتون رو عوض کنید عزیزم.
همانطور که می بینید دوستان زیادی این تجربه رو داشتند شاید اگر در نین شرایطی با آنها تبادل نظر داشته باشید برای درک عادی بودن شرایط راحت تر باشید.
امیدورام که با روح و جسمی سلامت و شاد بارداری خوش بعدی در انتظارتون باشه، شاید خوانده باشید:" همیشه آخر هر چیز خوب می شود اگر نشد بدان آخر آن هنوز نرسیده است..."

كارشناس مامايي فيروز

با سلام
کارشناس محترم چرا مرا راهنمایی نمی کنید سوا قبلمو جواب ندادید در مورد کورتاژ؟
من بعد کورتاژ دیگر نمی خواهم از قرص استفاده کنم؟ چون این قرص ها فقط فولیکول را کاذب بزرگ می کنند در حالی که قدرت باروری ندارند؟ چرا من دچار تنبلی تخمدان شدم؟ 5 سال جلوگیری باعث این موضوع شده یا استرس وفشار زیاد یا چیز دیگر؟؟
اگه طبیعی باردتار نشوم چه؟؟ می گویند بعد کورتاژ یا بارداری پوچ بارداری سالم اتفاق می افتد؟؟ ایا در مورد من هم که تخمک گذاری ندارم صادق است؟؟
من منتظر پاسخ شما هستم -مرا از چشم انتظاری خلاص کنید؟؟

دوست عزیز! توقعاتی که شمااز من دارید متاسفانه هیچ کارشناسی از طریق مجازی پاسخ گوی آن نیست همانطور که تا پیش از این ملاحظه کردید تا جایی که از دست من بر می آمده پاسخ گوی شما بوده ام. پاسخ به سوالاتتان را باید با بررسی های دقیق نزد پزشک بالینی و انجام اقدامات لازم در صورت نیاز دریافت کنید.
كارشناس مامايي فيروز

Re: ساک حاملگی وبارداری پوچ

سلام من اول که سونوگرافی رفتم گفت ساک حاملگی داری 12 میلیمتر و بارداریت 5 هفته و 4 روزته
ده روز دیگه رفتم گفتن ساک حاملگی 20 میلی متر و 6 هفته و 6 روزته و پوچه
الان گفته دو هفته دیگه بیا میشه جنین دیده شه و ضربان قلب داشته باشه
البته ی کیست 7 سانتی هم در سونوی دومم مشاهده شده
خیلی ممنون

سلام ببخشید تاریخ شروع آخرین پریود من ۲۷آذره که میشه ۴هفته و ۶روزطول دوره ام هم ۲۵ روزس-امروز رفتم سونو زده ۵هفته و ۵روز با طول ۰/۸۹cm
کدوم تاریخ درسته؟
دکتر گگفت الان فقط ساک تشکیل شده و ۲هفته دیگه دوباره سونو بدم
با این تعداد هفته تشکیل نشدن جنین طبیعیه؟

سرنگ نوشته شده:سلام من اول که سونوگرافی رفتم گفت ساک حاملگی داری 12 میلیمتر و بارداریت 5 هفته و 4 روزته
ده روز دیگه رفتم گفتن ساک حاملگی 20 میلی متر و 6 هفته و 6 روزته و پوچه
الان گفته دو هفته دیگه بیا میشه جنین دیده شه و ضربان قلب داشته باشه
البته ی کیست 7 سانتی هم در سونوی دومم مشاهده شده
خیلی ممنون
سلام عزیزم
درسته احتمالش کمتر از حالت عادی ست اما صفر نیست و موارد مشابه داشتیم
دقت سونولوزیست و دقت دستگاه هم خیلی موثر است
كارشناس مامايي فيروز

سلام
درسته از 5هفته باید جنین رویت شود اما نوار د مشابه زیاد داشتیم
در سونوی بعدی میبینید ان شاءالله
سن بارداری هم تا 3بهمن 5هفته و 1روز بوده و درست گزارش شده
از اولین روز آخرین پریود طبق قرارداد باید بشمارید
كارشناس مامايي فيروز

با سلام و خسته نباشید
من عضو جدید هستم ، بعد از ۸ سال که باردار نشدم از طریق انجام میکرو باردار شدم از روز انتقال جنین که ۲۵ آذر بود به حساب خودم الان هفته ششم هستم ۱۰ روز پیش داخل مطب دکترم سونو انجام داد که گفت فقط ساک دیده میشه ،گفت که شیاف و قرص استرادیولم رو استفاده کنم و ۱۰ روزبعد دوباره برم برای سونو ولی از یک روز قبل از اون موعد ۱۰ روزه من لکه بینیم شروع شد و چون دکترم نبود رفتم جای دیگه سونو که بازم فقط ساک دیده شد به قطر ۹ میلیمتر بدون یولک ساک و فتال و جفت ،در تخمدان چپم هم کیست دیده شد به ابعاد ۲۰*۲۸*۴۰ ، حالا میخاستم بدونم احتمال حاملگی پوچ و سقط هست برای من و یا اگر صبر کنم احتمال دیده شدن جفت و کیسه زرده هست ؟ توروخدا زود جوابمو بدین دارم دیوونه میشم خیلی امیدوار بودم،اینم بگم که هم کمرم هم سمت چپم درد دارم ،با تشکر

KarshenaseMamaee نوشته شده:سلام
عزیزم علی القاعده باید دیده میشده
احتمال پوچ متاسفانه مطرح است
اما تا سونوی بعدی تون نباشه نباید تشخیص بگزاریم
امیدوارم که بهترین ها براتون رقم بخوره عزیزم
بله متاسفانه پوچ بود ممنون از پاسختون، دکترم گفت داروهامو قطع کنم تا خودش سقط بشه ولی از دیشب لکه بینیم قطع شده نمیدونم چیکار باید بکنم اینکه خودش میفته یا باید برم بیمارستان؟دارویی چیزی نیست که بخورم و خودش سقط بشه و دیگه به بیمارستان و بیهوشی نکشه ؟ لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم

سلام خسته نباشید لطفا جواب منو بدین من در هفته ۵بارداری قرص میزوپرستول ۵تا ۱زیر زبانی ۴تا واژینال استفاده کردم روز اول لخته های خون دفع کردم روز دوم هم خونریزی تقریبا معمولی بعد لکه بینی شد تا ۴روز حالا که سونو گرافی رفتم ساک حاملگی هست قطرش ۱۹میلیمتره سن حاملگی ۶هفته و ۵روز yolk sacدیده شد. Fetal pole و FHR دیده نشده.
لطفا بگین حاملگی پوچ محسوب میشه یا بازم نیازه دارو مصرف کنم

حنانه جون نوشته شده:
KarshenaseMamaee نوشته شده:سلام
عزیزم علی القاعده باید دیده میشده
احتمال پوچ متاسفانه مطرح است
اما تا سونوی بعدی تون نباشه نباید تشخیص بگزاریم
امیدوارم که بهترین ها براتون رقم بخوره عزیزم
بله متاسفانه پوچ بود ممنون از پاسختون، دکترم گفت داروهامو قطع کنم تا خودش سقط بشه ولی از دیشب لکه بینیم قطع شده نمیدونم چیکار باید بکنم اینکه خودش میفته یا باید برم بیمارستان؟دارویی چیزی نیست که بخورم و خودش سقط بشه و دیگه به بیمارستان و بیهوشی نکشه ؟ لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم
چرا عزیزم از درمانگرتون بخواهید تا دارو بنویسند و تهیه کنید
كارشناس مامايي فيروز

هیراد نوشته شده:سلام خسته نباشید لطفا جواب منو بدین من در هفته ۵بارداری قرص میزوپرستول ۵تا ۱زیر زبانی ۴تا واژینال استفاده کردم روز اول لخته های خون دفع کردم روز دوم هم خونریزی تقریبا معمولی بعد لکه بینی شد تا ۴روز حالا که سونو گرافی رفتم ساک حاملگی هست قطرش ۱۹میلیمتره سن حاملگی ۶هفته و ۵روز yolk sacدیده شد. Fetal pole و FHR دیده نشده.
لطفا بگین حاملگی پوچ محسوب میشه یا بازم نیازه دارو مصرف کنم
سلام پنج که خیلی زود بوده!
الان پوچ است فعلا مگه سونوی چند هفته بوده این آخری؟
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “سونوگرافی در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 18 مهمان