بارداری پوچ

سلام وقتتون بخیر
من ۶ هفته و دو روز به دلیل لکه بینی کم رفتم سونوگرافی و ساک حاملگی تشکیل شده بود ولی جنین و کیسه زرده مشاهده نشد، این بارداریه پوچه یا هنوز زود بوده واسه سونوگرافی؟ایا جدید یا قدیمی بودن دستگاه سونوگرافی هم تو مشاهده کردن جنین دخیله؟ خیلی خیلی استرس دارم ممنون میشم راهنماییم کنید😔

Re: بارداری پوچ

سلام دوست عزیز
سونوگرافی انجام شده شکمی بوده یا واژینال؟اندازه ساک چند میلیمتر بوده؟ بدون داشتن اطلاعات کافی قضاوت کمی سخت است ولی به نظر میرسد هنوز احتمال رشد جنین وجود دارد. بهتر است دو هفته دیگر مجددا سونو را تکرار کنید. دقت سونوگرافیست بسیار مهم است
كارشناس مامايي فيروز

سونوگرافی شکمی بود خود دستگاه ۶ هفته و ۴ روز تشخیص داد و ۱۸ میل وقتی من به دکتر گفتم من ۶ هفته و دو روزمه خودشون اندازه زدن و دیدن ۱۶ میله و گفتن حرف شما درسته و تو جواب زدن ۶ هفته و‌دو روز.
من نمیدونستم دستگاه با دستگاه فرق داره والا سونوگرافیست سنشون بالا بود و مکانشون هم قدیمی الان نتیجه گرفتم با این اوضاع حتما دستگاهشون هم قدیمی بوده
من شیاف اکتوژست استفاده میکنم که ۳ شب استفاده کردم و لکه بینیم قطع شد
دکتر زنان و دکتر رادیولوژی گفتند ۱۰ روز دیگه باز سونو بده ولی من انقدر استرس دارم که اصلا زندگی واسم نمیگذره و داغونم😔

سلام دوست عزیز
چون ساک حاملگی هموز به ٢۵ میلی متر نرسیده احتمال تشکیل کیسه زرده و فتال پل وجود دارد. اگر یک ساک حاملگی در سونو گرافی ببینیم که کیسه زرده نداشته باشد و با فاصله دو هفته مجدد سونو را تکرار کنیم فتال پل همراه با ضربان قلب رویت نشود احتمال حاملگی پوچ مطرح میشود. بنابراین به خدا توکل کنید و تا ده روز دیگر صبر کنید انشالله نتیجه حاملگی خیر خواهد بود
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “سونوگرافی در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 9 مهمان