تفسیر آزمایش

سلام خانم کارشناس عزیز وقتتون بخیر 

من در هفته 25 ازمایش های زیر ورانجام دادم ، 
الان 26 هفته و 2 روز هستم 
بین دو بار مراجعه به دکترم اضافه وزن 4 کلیویی داشتم . 
و یه تست دفع پروتنین به همراه تحمل کلوکز دادم 

ممنون میشم تفسیر و در صورتی که توصیه ای به من دارید برام ارسال کنید . 

تصویر
آخرین ويرايش توسط 1 on مصی, ويرايش شده در 0.

Re: تفسیر آزمایش

سلام دوست عزیز
میزان پروتئین ۲۴ ساعته ادرار کمی بالاست گاهی اوقات در چنین مواردی خطر افزایش فشارخون بارداری وجود دارد که باید به علائم افزایش فشارخون مثل سردرد، سرگیجه، تاری دید، ادم توجه شود مرتب فشار خون کنترل گردد رژیم کم نمک استفاده گردد و در صورت صلاحدید پزشک داروی کنترل فشارخون مصرف شود
كارشناس مامايي فيروز

سلام خانم کارشناس

من هیچ کدوم از علائم سردرد، سرگیجه، تاری دید رو ندارم ، فقط پاهام کمی باد کرده ،
رژیم هم حتما رعایت میکنم .
من از قبل اسپرین مصرف میکنم همون کفایت میکنه ؟
فشار خون رو چجوری و چه ساعت هایی در روز و چند بار چک کنم ؟ لطفا راهنمایی میکنید ؟

سلام دوست عزیز
فعلا روزی یکبار اندازه گیری فشارخون بعد از ۵_۱۰دقیقه استراحت.عدم مصرف چای قهوه از ۳۰ دقیقه قبل. دارو طبق دستور درمانگرتان مصرف شود .البته میزان پروتئین موجود در ادرار ۲۴ ساعته در صورتیکه بیش از ۳۰۰ میلیگرم باشد نیاز به مراقبت دارد که در مورد شما این میزان خیلی کمتر بوده فقط نسبت به رنج نرمال آزمایشگاه بیشتر بود.از نظر بنده در حال حاضر و با توجه به شرایط شمامصرف داروی دیگری لازم نیست فقط باید به علائم خطر توجه داشته باشید
كارشناس مامايي فيروز

سلام، من دو باره سونو میدم بار اول بم گفتن ساک حاملگی ۲۹ میله و هشت هفته و یه روزه ولی خبری از جنین نیست یعنی پوچه. یه جا دیگه رفتم سونو یعنی بعد از دو روز این دفه هم اندازه ساک ۲۹ بود ولی سن بارداری رو هفت هفته با پنج روز تشخیص دادن، میزان مایعم نوشته مناسب ولی این دفه یه ناحیه مشکوک ب اندازه ۲.۷ میلیمتر رو تشخیص دادن گفتن کیسه زردس، این دفه ننوشته باردایت پوچه، نمیدونم مشکلم چیه اصلا خونریزیم ندارم، ازمایشمم خوب بود. همش کارم شده گریه نمیدونم چکار کنم لطفا راهنماییم کنید

سلام دوست عزیز
ساک حاملگی با اندازه ۲۹ میلیمتر معمولا معادل ۸ هفته و یک روز میباشد.بهتر است یک هفته صبر کنید و بعد از یک هفته سونو را در یک مرکز معتبر تکرار کنید ضمنا سعی کنید استرس و نا امیدی را از خود دور کنید و به خدا توکل کنید انشالله هفته آینده خبرهای خوبی از سونو بگیرید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “آزمایشات دوران بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان