Re: خانم کارشناس...

باسلام فراوان
من درروز 18 و 19 پریود داروهام:متفورمین500.داپ هاستون و اسیدفولیک را فراموش کردم مصرف کنم که هرکدام روزی یک عددبود
الان در صبح روز 20پری چگونه مصرف کنم که اثرگذارباشند؟
درروز17پری ترشحات بی رنگ وبی بو ونخ مانندداشتم که تابه حال ندیده بودم
امکان دارد باردارشده باشم؟
در صبح روزپری 19درسه سانتی نافم چیزی به اندازه ی گردو منقبض شد وبعدازچندثانیه رهاشد وچندین بار(5-6)این اتفاق افتاد ولی درشب همان ناحیه و روی تخمدان راستم(همان جایی که دستگاه سونورا دکتربرای تعیین سایزفولیکول می گذاشت) شدیدا وبه اندازه 5دقیقه مداوم تیرکشید وبعدهم ساکت شد ودرطول روز هم این اتفاق چندباری افتاد ولی نه به شدت شب.

علت این اتفاق ها چیست؟
ایابه درصدبارداریم دراین ماه ربطی دارد یابیماریدیگری گرفتم؟
Zahra

مامان زهرا نوشته شده:باسلام فراوان
من درروز 18 و 19 پریود داروهام:متفورمین500.داپ هاستون و اسیدفولیک را فراموش کردم مصرف کنم که هرکدام روزی یک عددبود
الان در صبح روز 20پری چگونه مصرف کنم که اثرگذارباشند؟
درروز17پری ترشحات بی رنگ وبی بو ونخ مانندداشتم که تابه حال ندیده بودم
امکان دارد باردارشده باشم؟
در صبح روزپری 19درسه سانتی نافم چیزی به اندازه ی گردو منقبض شد وبعدازچندثانیه رهاشد وچندین بار(5-6)این اتفاق افتاد ولی درشب همان ناحیه و روی تخمدان راستم(همان جایی که دستگاه سونورا دکتربرای تعیین سایزفولیکول می گذاشت) شدیدا وبه اندازه 5دقیقه مداوم تیرکشید وبعدهم ساکت شد ودرطول روز هم این اتفاق چندباری افتاد ولی نه به شدت شب.

علت این اتفاق ها چیست؟
ایابه درصدبارداریم دراین ماه ربطی دارد یابیماریدیگری گرفتم؟
دوز فراموش شده مصرف نشود ترشحات به علت احتمال تخمک گذاری و دردها احتمال زیا به علت حرکات لوله های رحمی میباشد و بی اهمیت است
كارشناس مامايي فيروز

man alan roz 28period hastam o 1 roz hast ke aghab andakhtam
roze23 pery baby chek gozashtam hich javabi neshon nadad o sefid bod
roz moede pery gozashtam manfi sod
emroz ke iek roze aghab andakhtam gozashtam iek noghteie kheily kheily kamrang roie T moshakhs shod
man dar in chand roz tarashohate bi rango bo o nakh manand ziady dashtam va noke sine ham dard mikonan
?elat chist
?az tarikhe tikhmak gozarim ke gozashte hala chera tarashoh daram
?key mitonam teste beta bedam
? hala key baby chek bezaram ta javabe ghatee begiram baad teste beta bedam
Zahra

مامان زهرا نوشته شده:man alan roz 28period hastam o 1 roz hast ke aghab andakhtam
roze23 pery baby chek gozashtam hich javabi neshon nadad o sefid bod
roz moede pery gozashtam manfi sod
emroz ke iek roze aghab andakhtam gozashtam iek noghteie kheily kheily kamrang roie T moshakhs shod
man dar in chand roz tarashohate bi rango bo o nakh manand ziady dashtam va noke sine ham dard mikonan
?elat chist
?az tarikhe tikhmak gozarim ke gozashte hala chera tarashoh daram
?key mitonam teste beta bedam
? hala key baby chek bezaram ta javabe ghatee begiram baad teste beta bedam
سلام تاخیر در تاریخ قاعدگی تا یک هفته طبیعی است اگر یک هفته تا ۱۰روز تاخیر انداخته آزمایش خون بدهید نشان می دهد تغییرات رخ داده در phواژن و تغییر در ترشحات اصلا دلیلی بر حاملگی نیست./babycheckهم در همین موعود جواب می دهد
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “آمادگی برای مادر شدن”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان