عدم تخمک گذاری

با سلام خدمت کارشناس محترم
من34 سالمه و 6ساله ازدواج کردم و 5 سال به صورت طبیعی جلو گیری داشتم از یک سال پیش اقدام به بارداری کرده ام که در ماه چهارم اقدامم بدون دارو باردار شدم که در 7 هفتگی سقط شد
الان دوباره 5 ماهه که تو اقدامم
با اینکه سیکلهام منظم هست با عدم تخمک گذاری مواجه هستم یعنی سه ماه پی در پی فولیکول بالای 10 نداشتم
ازمایش هورمونیم به شرح زیر هست که روز سوم پریود دادم
5/7 FSH
7/1 LH
1/0 Estradiol
ایا پایین بودن استرادیول میتونه باعث رشد نکردن فولیکول بشه , لطفا کمکم کنید خیلی نگرانم
لازم به ذکر هست که با یک دوره کلو میفن یک کیست 45 میلی در تخمدان چپم اوردم که بدون دارو جذب شد

در میان این طوفان ایستاده منم...

Re: عدم تخمک گذاری

sarai نوشته شده:با سلام خدمت کارشناس محترم
من34 سالمه و 6ساله ازدواج کردم و 5 سال به صورت طبیعی جلو گیری داشتم از یک سال پیش اقدام به بارداری کرده ام که در ماه چهارم اقدامم بدون دارو باردار شدم که در 7 هفتگی سقط شد
الان دوباره 5 ماهه که تو اقدامم
با اینکه سیکلهام منظم هست با عدم تخمک گذاری مواجه هستم یعنی سه ماه پی در پی فولیکول بالای 10 نداشتم
ازمایش هورمونیم به شرح زیر هست که روز سوم پریود دادم
5/7 FSH
7/1 LH
1/0 Estradiol
ایا پایین بودن استرادیول میتونه باعث رشد نکردن فولیکول بشه , لطفا کمکم کنید خیلی نگرانم
لازم به ذکر هست که با یک دوره کلو میفن یک کیست 45 میلی در تخمدان چپم اوردم که بدون دارو جذب شد
حتما نیاز به بررسی قند هورمونهای تیرویید و آزمایشات هورمونی تخصصی است بجای کلومیفن داروهای ضعیفتری هم هست که تولید کیست نکنه به پزشک خود حتما مراجعه کنید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “آمادگی برای مادر شدن”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 8 مهمان