میشه لطفا راهنماییم کنید

سلام خدمت کارشناس محترم
من تازه عضو گروه شدم.سه ساله ازدواج کردم وفقط سال اول جلوگیری داشتم‌.حتی گاهی با قرص اورژانسی.
سی و سه سالمه .تو آز همسرم تعداد اسپرمها دوازده میلیون اومد که دکتر سلن پلاس و ویتامین ای داد دوماه مصرف
‌‌‌ کردن.به منم کلومیفن دادن و تو سونوی روز دوازدهم دوتا فولیکول با اندازه ۲۱،۲۳ داشتم که دکتر خیلی راضی بود.
من دوره هام ۲۸-۲۹ روزه است .امانشد.
این ماه گفت آمپول آزادسازی تخمک برام مینویسه و اگه نتیجه نده ماه بعد عکس رنگی.من این ماه نرفتم و کیت تخمک گذاری گرفتم کلومیفن هم خوردم و روز دوازدهم کیت گذاشتم منفی بود تا روز شونزدهم که خط پایینی کمرنگتر از خط بالایی ظاهر شد.فرداش دوباره فقط خط بالای تست رنگی بود و یعنی منفی شد.این یعنی چی من تخمک گذاری ندارم؟
سی و سه سالمه قدم ۱۴۳ وزنم شصت و هفت.و دوره هام تقریبا منظمه.
و آیا کار دیگه ای هست که بتونه کمکم کنه تا نتیجه بگیرم.من مامانم دو بار دوقلو آورده.خیلی دوست دارم دوقلو بیارم.

Re: میشه لطفا راهنماییم کنید

دوست نازنینم سلام
به نظر می رسه بهتر بود به توصیه پزشک اعتماد می کردید اول عکس رنگی میدادید اگر در عکس چسبندگی در لوله ها و ساختمان رحم نبود از آمپول توصیه شده را استفاده کرده و به انتظار نتیجه می نشستید.انجام موارد فوق الزامی و علمی ست
كارشناس مامايي فيروز

دوست نازنینم سلام
به نظر می رسه بهتر بود به توصیه پزشک اعتماد می کردید اول عکس رنگی میدادید اگر در عکس چسبندگی در لوله ها و ساختمان رحم نبود از آمپول توصیه شده استفاده کرده و به انتظار نتیجه می نشستید.انجام موارد فوق الزامی و علمی ست
كارشناس مامايي فيروز

کارشناس عزیز ممنون از وقتی که برام گذاشتید.
من یه مشکل دیگه ای برام پیش اومده.البته تقریبا دو ساله که سوزش ادرار دارم.در ابتدای دستشوییم.
هر بار دکتر رفتم با یک دوره قرص مشکلم برطرف شده ولی بعداز چندوقت دوباره مشکلم برمیگرده.عموما تو سفر دسشویی رفتن مشکلم رو تجدید میکنه.
البته فقط سوزش ادرار دارم و عفونت دیگه ای نمیبینم.
حتی درمان سنتی رو هم امتحان کردم که فقط چندروز خوب شدم بازم برگشت.میشه سوزش ادرار دلیل انسداد لوله هام شده باشه.و اینکه میشه بهم بگید راهی هست که مشکلم برطرف بشه
در ضمن من کاشت ترشحات هم انجام دادم که نرمال بود و چیزی دیده نشد.

خیر ارتباطی به لوله های رحمی ندارد.
به طور کل مشکل پوستی ندارید؟ یعنی قسمتهای دیگر بدنتون مانند زیر بغل و و ... التهاب و اریتم(قرمزی) داشته باشد؟
به جای صابون هم از ژلهای شستشو استفاده کنید.که قلیایی نباشد .
كارشناس مامايي فيروز

باسلام فراوان به کارشناس عزیز فیروز
من درروز 18 و 19 پریود داروهام:متفورمین500.داپ هاستون و اسیدفولیک را فراموش کردم مصرف کنم که هرکدام روزی یک عددبود
الان در صبح روز 20پری چگونه مصرف کنم که اثرگذارباشند؟
درروز17پری ترشحات بی رنگ وبی بو ونخ مانندداشتم که تابه حال ندیده بودم
امکان دارد باردارشده باشم؟
در صبح روزپری 19درسه سانتی نافم چیزی به اندازه ی گردو منقبض شد وبعدازچندثانیه رهاشد وچندین بار(5-6)این اتفاق افتاد ولی درشب همان ناحیه و روی تخمدان راستم(همان جایی که دستگاه سونورا دکتربرای تعیین سایزفولیکول می گذاشت) شدیدا وبه اندازه 5دقیقه مداوم تیرکشید وبعدهم ساکت شد ودرطول روز هم این اتفاق چندباری افتاد ولی نه به شدت شب.

علت این اتفاق ها چیست؟
ایابه درصدبارداریم دراین ماه ربطی دارد یابیماریدیگری گرفتم؟
Zahra

مها نوشته شده:کارشناس عزیز ممنون از وقتی که برام گذاشتید.
من یه مشکل دیگه ای برام پیش اومده.البته تقریبا دو ساله که سوزش ادرار دارم.در ابتدای دستشوییم.
هر بار دکتر رفتم با یک دوره قرص مشکلم برطرف شده ولی بعداز چندوقت دوباره مشکلم برمیگرده.عموما تو سفر دسشویی رفتن مشکلم رو تجدید میکنه.
البته فقط سوزش ادرار دارم و عفونت دیگه ای نمیبینم.
حتی درمان سنتی رو هم امتحان کردم که فقط چندروز خوب شدم بازم برگشت.میشه سوزش ادرار دلیل انسداد لوله هام شده باشه.و اینکه میشه بهم بگید راهی هست که مشکلم برطرف بشه
در ضمن من کاشت ترشحات هم انجام دادم که نرمال بود و چیزی دیده نشد.
سلا گلم خاهش می کنم
برای سوزش ادرار مصرف مایعات زیاد روزی ۱۰ لیوان آب سونوگرافی کلیه و مجاری ادراریو انجام آزمایش u/a-u/cرو توصیه می کنم دارو حتما باید بر اساس بررسی آنتی بیوگرام روی عفونت احتمالی باشد.۳تا۷روز بعد اتمام دارو انجام مجدد آزمایش فوق در صورت شدت یا عدم بهبودی گاهی نیاز به بستری در بیمارستان و دریافت آنتی بیوتیک وریدی ست
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “آمادگی برای مادر شدن”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان