بهترین برند لباس نوزاد

سلام وقتتون بخیر من چند وقتی دنبال لباس نوزادم و واقعا گیج شدم و نمیدونم چه انتخابی درسته یسریا میگن توی لباس نوزاد باید حتما جنس نخی باشه یه عده میگن نخ پنبه یسریا از برند خارجی تعریف میکنن یسری ایرانی مننون میشم اگه بتونین راهنماییم کنین که بالاخره چیکار کنم

Re: بهترین برند لباس نوزاد

arefesf نوشته شده:
یک‌شنبه 1 خرداد 1401, 10:01 am
سلام وقتتون بخیر من چند وقتی دنبال لباس نوزادم و واقعا گیج شدم و نمیدونم چه انتخابی درسته یسریا میگن توی لباس نوزاد باید حتما جنس نخی باشه یه عده میگن نخ پنبه یسریا از برند خارجی تعریف میکنن یسری ایرانی مننون میشم اگه بتونین راهنماییم کنین که بالاخره چیکار کنم
سلام عریرم ببین هم نخ پنبه مناسبه هم نخی چون جفتش باعث میشه پوست اسیب نبینه و حساسیت نشون نده و راجب برند لباس هام باید بهت بگم همه چیز بستگی به خودت داره که چی دوست داشته باشی و چقدر بخوای هزینه کنی مثلا اگه برند ایرانی خوب بخوام بهت معرفی کنم میتونم بگم دانالو و نیلی حرف ندارن بشرط اینکه جنس پارچشونو حواست باشه و اگه لباس زمستونی  هم بخوای ایندیگو عالیه ولی خب خارجی ها حرف ندارن و خیلی اختلاف قیمت داره اگه پولش برات مهمه بنظر نهایتا یکی دو دست ماماز اند پاپاز بخر بذار برای جاهای خاص

SHAHLA2200 نوشته شده:
یک‌شنبه 1 خرداد 1401, 10:09 am
arefesf نوشته شده:
سلام عریرم ببین هم نخ پنبه مناسبه هم نخی چون جفتش باعث میشه پوست اسیب نبینه و حساسیت نشون نده و راجب برند لباس هام باید بهت بگم همه چیز بستگی به خودت داره که چی دوست داشته باشی و چقدر بخوای هزینه کنی مثلا اگه برند ایرانی خوب بخوام بهت معرفی کنم میتونم بگم دانالو و نیلی حرف ندارن بشرط اینکه جنس پارچشونو حواست باشه و اگه لباس زمستونی  هم بخوای ایندیگو عالیه ولی خب خارجی ها حرف ندارن و خیلی اختلاف قیمت داره اگه پولش برات مهمه بنظر نهایتا یکی دو دست ماماز اند پاپاز بخر بذار برای جاهای خاص

خیلی ممنونم از لطفت بعد بنظرت برا اندازه نوازد تازه متولد شده باید چیکار بکنم میترسم لباس هایی که میگیرم بزرگ بشه

arefesf نوشته شده:
یک‌شنبه 1 خرداد 1401, 10:12 am
SHAHLA2200 نوشته شده:
یک‌شنبه 1 خرداد 1401, 10:09 am
arefesf نوشته شده:
خیلی ممنونم از لطفت بعد بنظرت برا اندازه نوازد تازه متولد شده باید چیکار بکنم میترسببین یه مقاله برات از این سایت میذارم از اونجا میتونی پیدا کنی که سایز درست چیه و چجوری باید متناسب با سن انتخابش کنی فقط بهت توصیه میکنم زیاد لباس نگیری چون میمونه رو دستت ادم اولش ذوق داره ولی بچه خیلی زود بزرگ میشه
ارسال پست

بازگشت به “لباس ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 7 مهمان