اهمیت لباس زیر در بروز بیماری‌های زنانه

#1
در انتخاب لباس زیر وسواس به خرج دهید! موارد زیر را حتما در نظر بگیرید
️لباس زیر نامناسب یعنی تولید گرما و رطوبت و رشد بیش از حد باکتری ها و عفونت‌ها
️لباس زیر نخی مناسب است زیرا رطوبت را از خود عبور می دهند و فضای مناسبی برای واژن فراهم می کنند.
️لباس‌های زیر تنگ فانتزی فقط برای مدت محدود؛ اما به عنوان لباس زیر معمول هرگز!
️هر روز لباس زیرتان را عوض کنید و منتظر حمام رفتن نمانید.
️پس از شنا ،سریعا لباس زیرتان را عوض کنید؛ حتی مسیر کوتاه استخر تا خانه مشکل آفرین می‌شود.

عمل تنگ کردن واژن در تهران


Re: اهمیت لباس زیر در بروز بیماری‌های زنانه

#3
چرا خرید ست لباس زیر زنانه استاندارد اهمیت دارد؟لباس زیر زنانه، به‌خصوص شورت زنانه به دلیل تعریق و رطوبت، محل مناسبی برای رشد و تکثیر باکتری است. از این رو جنس شورت و سوتین زنانه باید به گونه‌ای باشد که پوست بدن دچار حساسیت نشود. به همین دلیل ما تصمیم داریم که در این مقاله نکاتی را به شما ارائه دهیم که پیش از خرید دقت بیشتری داشته باشید و در نتیجه به سلامت جسم خود اهمیت بیشتری دهید.
۱٫ به جنس لباس زیر زنانه دقت بیشتری کنیدجنس لباس زیر زنانهپیش از آنکه به مدل لباس زیر زنانه توجه کنید، باید جنس آن را بررسی کنید. تفاوتی ندارد که در فصل گرم تابستان یا فصل سرد زمستان به سر می‌بریم، چرا که بهترین جنس لباس زیر باید ۱۰۰% نخی باشد. لباس زیر نخی مانع تعریق زیاد می‌شود. با این حال به منظور حفظ سلامتی و بهداشت توصیه می‌کنیم هر روز لباس زیر خود را عوض کنید تا مانع رشد و تجمع باکتری‌ها شوید.
 لباس‌ زیر زنانه گیاهی از الیافی همچون کنف، پنبه و کتان تولید می‌شود. توصیه می‌کنیم در خرید لباس زیر زنانه گیاهی دقت بیشتری داشته باشید، زیرا در صورتی که در تولید آن از الیاف مصنوعی نیز استفاده شود، ممکن است باعث حساسیت پوستی گردد.
 از این جهت هرگز سراغ خرید شورت و سوتین پلاستیکی، نایلونی و الیاف مصنوعی نروید، چرا که این جنس رطوبت طبیعی بدن را تبخیر می‌کند و در نتیجه باعث حساسیت پوستی، خارش، التهاب و حتی عفونت می‌گردد. این نکته را نیز فراموش نکنید که شورت و سوتین توری و حریر تنها ظاهری زیبا دارند و مناسب استفاده روزانه نیستند، چرا که به مرور زمان و استفاده مدام باعث خارش و قرمزی پوست می‌شوند.
۲٫ سایز لباس زیر زنانه اهمیت داردسایز مناسب لباس زیر زنانه مهم است و پیش از خرید آن باید به اندازه کمرتان توجه کنید. برخلاف لباس‌های دیگر، به دلیل رعایت اصول بهداشتی، لباس زیر زنانه امکان تعویض ندارد و باید حتما سایز مناسبی تهیه کنید.
 به منظور اندازه‌گیری شورت باید سایز کمر و باسن خود را با متر اندازه بگیرید. به منظور اطلاعات دقیق‌تر به نکات و اندازه‌های زیر توجه کنید:
 سایز XS: دور کمر ۲۵ تا ۲۶ اینچ- دور باسن ۳۴ تا ۳۵ اینچ
 سایز S: دور کمر ۲۶ تا ۲۷ اینچ- دور باسن ۳۵ تا ۳۶ اینچ
 سایز M: دور کمر ۲۷ تا ۲۹ اینچ- دور باسن ۳۶ تا ۳۷ اینچ
 سایز L: دور کمر ۳۰ تا ۳۲ اینچ- دور باسن ۳۸ تا ۴۱ اینچ
 سایز XL: دور کمر ۳۳ تا ۳۴ اینچ- دور باسن ۴۲ تا ۴۳ اینچ
 سایز XXL: دور کمر ۳۵ تا ۳۶ اینچ- دور باسن ۴۴ تا ۴۶ اینچ
 به منظور تهیه سوتین زنانه نیز بهتر است به خریدهای پیشین خود توجه کنید و سایز مناسب خود را تهیه کنید تا نیازی به تعویض سوتین نیز نداشته باشید.
۳٫ به مدل سوتین زنانه توجه کنید
 مدل سوتین اهمیت بسیاری دارد، چرا که یک سوتین استاندارد، مانع بسیاری از مشکلات جسمی خانم‌ها می‌گردد. در نتیجه بهترین جنس و مدل، سوتین نخی است که مانع حساسیت، خارش و التهاب می‌شود و شما می‌توانید از آن به صورت روزانه استفاده کنید.
 سوتین دکلته یک نوع سوتین بدون بند است و زمانی که می‌خواهید تاپ یا دکلته به تن کنید، انتخاب مناسبی خواهد بود. سوتین اسنفجی یا سوتین ژله‌ای شامل یک کاپ اسفنجی است که مانع افتادگی سینه‌ها می‌شود، با این حال در تابستان بدن دچار تعریق بیشتری و این مدل سوتین‌ها مناسب فصل‌های گرم نخواهد بود.
 سوتین فانتزی، گیپور و توری نیز مدل‌های بسیار جذابی هستند و جزء لباس زیرهای پرفروش محسوب می‌شوند. با این حال توصیه می‌کنیم این مدل سوتین‌های فانتزی را به صورت روزمره استفاده نکنید، چرا که ممکن است به مرور زمان باعث خارش و التهاب شود.
 توصیه می‌کنیم سوتین تنگ و چسبان تهیه نکنید تا فشار زیادی روی سینه‌ها وارد نشود. همچنین سوتین‌های شل باعث افتادگی سینه‌ها می‌شوند. در نتیجه حتما پیش از خرید سوتین به مدل و سایز آن توجه کنید تا مناسب‌ترین مدل را تهیه نمایید.
ارسال پست

بازگشت به “روابط زناشویی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان

cron