وزن گیری جنین در ماه 9 بارداری ؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام خانم کارشناس ودوستای خوبم مخصوصا مامانا من میخواستم بدونم تو ماه 9بارداری بیشتر چه چیزایی بخورم که نی نی وزنش خوب شه و دچار کمبود وزن نشه ممنون میشم راهنماییم کنین :P :P :P :P :P :P :P

وخدایی که در این نزدیکی است ..............

Re: وزن گیری جنین در ماه 9 بارداری ؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام صفیه عزیزم
توی ماه نه هستی و فصل هلو!!! تا میتونی هلو بخور و لیمو شیرین البته اینا ربطی به افزایش وزن جنین نداره کلا خوبه توی ماه نه بخوری.
حواست باشه برای افزایش وزن جنین ، خودت دچار اضافه وزن نشی گلم تا زایمانت به امید خدا آسون و راحت باشه. طبیعی هستی یا سزارین؟؟؟

سلام صفیه جون.خوبی؟من تو اینترنت سرچ میکردم دیدم خیلی جاها نوشته گوشتای کبابی(گوشت قرمز و مرغ)و قارچ کبابی تو ماههای اخر واسه وزن گیری نی نی خوبه.هم خودت چاق نمیشی هم نی نی وزن میگیره.دلستر و شیر هم خوبه.البته تو ماه اخر سعی کن انداره بخوری چون دوستم که چند روز پیش زایمان کرد میگفت دلسترو شیر زیاد خوردم کیسه ابم خیلی پر شده بود و چون میخواست طبیعی زایمان کنه تو 38 هفته کیسه ابش پاره شد و مجبور شد سزارین کنه.من خودم شبا اکثرا مرغ و گوشت کبابی میخورم البته بدون نون

sa89324ba نوشته شده:سلام صفیه عزیزم
توی ماه نه هستی و فصل هلو!!! تا میتونی هلو بخور و لیمو شیرین البته اینا ربطی به افزایش وزن جنین نداره کلا خوبه توی ماه نه بخوری.
حواست باشه برای افزایش وزن جنین ، خودت دچار اضافه وزن نشی گلم تا زایمانت به امید خدا آسون و راحت باشه. طبیعی هستی یا سزارین؟؟؟
سلام صبا جونم خودت خوبی مهدیار جون چطوره ؟من کلا میوه وسبزیجات زیاد خوردم صبا تو بیشتر چی میخوردی؟ راستی برا زایمان طبیعی چیکار کنم که اسون شه هفته پیش رفتم سونو جنین در حالت سفالیک بود اگه همه چی خوب پیش بره به امید خدا میخوام طبیعی باشه در ضمن زیاد ورم کردم به نظرت مشکلی ایجاد نمیکنه؟چقد سوالام زیاد شد :mrgreen:

هانا نوشته شده:سلام دوست عزیز من شنیدم ودکتراهم توصیه میکنن خوردن دلستر درسه ماهه آخر باعث اضافه شدن وزن جنین میشه
سلام هانا جون ممنون از راهنماییت خانمی

سلام صفی جونم.ممنون خوبم.عزیزم همه چی در حد نرمالش دوستم بیش از حد خورده بود.1 لیوان شیر تو روز کمه سعی کن بیشتر بخوری.اگه میخوای زایمان راحتی داشته باشی هر روز نیم ساعت پیاده روی کن هم اون موقع ورمات هم کم میشه.من تو ماه هفتم ولی دست و پاهام اصلا ورم نداره فقط وقتی زیاد سر پا وایسم اخر شب یکم ورم میکنه.البته میدونم تو ماه اخر خواهی نخواهی ورم میکنی ولی چون من هر روز میرم پیاده روی مزایاشو نسبت به حامله های دورو برم میبینم که از الان ورم کردن.

سلام صفیه جون خوبی نی نی ایت حوبه
تا اونجاری که منم می دونم کباب و ماهی ومرغ وشیر ودلستر اگه دلستر بدون اسانس باشه برا وزن گیری جنین بهتره
اگه می هوای طبیعی رایمان کنی زیاد به فکر وزن نی نی نباش چون زایمانت سخت می شه
راستی تاریخ زایمان طبیغی یا سزارینو برات نگفتن
منم یکمی پاهام و دستام ورم کرده وپاهام هم خیلی درد داره که دفتی میشینم به سختی بلند می شم تا حالا چند کیلو اضافه کردی
منم موندم تا خالا در مورد زایمان که سزارین بشه یا طبیعی با دکترم صحبت نکردم خیلی گیج شدم
تو ماه 9 سونویی داریم
یا امام حسین کمکم کن

alis_khoob نوشته شده:سلام صفیه جون خوبی نی نی ایت حوبه
تا اونجاری که منم می دونم کباب و ماهی ومرغ وشیر ودلستر اگه دلستر بدون اسانس باشه برا وزن گیری جنین بهتره
اگه می هوای طبیعی رایمان کنی زیاد به فکر وزن نی نی نباش چون زایمانت سخت می شه
راستی تاریخ زایمان طبیغی یا سزارینو برات نگفتن
منم یکمی پاهام و دستام ورم کرده وپاهام هم خیلی درد داره که دفتی میشینم به سختی بلند می شم تا حالا چند کیلو اضافه کردی
منم موندم تا خالا در مورد زایمان که سزارین بشه یا طبیعی با دکترم صحبت نکردم خیلی گیج شدم
تو ماه 9 سونویی داریم
سلام الیس جون خودت ونی نی خوبید؟من از ماه چهارم ورم دارم نمیدونم چرا :roll: الیس جون همه ی دکترای دنیا زایمان طبیعی رو بهتر از سزارین میدونن من اخر هفته 34رفتم سونو تو نرفتی؟ نی نی سرش پایین بود تاریخ زایمانو برام 10 ابان زدن میترسم شبا اکثرا خواب میبینم :? :? :? :? من اضافه وزنم خیلی زیاده فکر کنم بیشترشم ورم کردم تو چند کیلو اضافه کردی؟من تقریبا 15 کیلو 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O باور کن زیادم نمیخورم بیشتر میوه جات میخورم نمیدونم چرا اینجوریه :roll:
ارسال پست

بازگشت به “تغذیه در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان