کندور

سلام کارشناس محترم خسته نباشید می خواستم بدونم آیا مصرف کندور در هوش جنین تاثیر می گذارد اگر تاثیر دارد از هفته چند بارداری باید استفاده شود و به چه میزان؟

سلام كارشناس محترم

اين سوال منم هست

چه كندري؟؟؟؟
بايد بجويمش يا قورتش بديم؟؟؟آخه تلخه؟؟؟؟؟

از كي بايد بخوريم و تا كي به خوردن ادامه بديم؟؟؟؟؟؟

هر روز به چه ميزان بايد مصرف بشه؟؟؟؟

درسته كه ميگن باعث بيش فعالي ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام. کندور خوردنی با کندوری که رو آتیش میذارن یا با سپند دود میکنن فرق داره. این کندور خوردنی تلخ نیست و از هر زمانی تا جاییکه من میدونم خوردنش مشکل نداره. حالا بجویین یا ببلعید هم فرقی نداره. عطاری گفت اندازه یک عدس هر روز بخورین.البتهه من باردار نیستم کلا برای حافظه میخورم

سلام.اره باید کندور خوردنی باشه.ولی همون خوردنیشم یه مقدار تلخه.از ماه سوم بارداری به اندازه یه عدس باید خورده بشه.البته من فقط تو ماه سوم گاهی وقتا استفاده کردم چون ویار شدید داشتم

كندور

من هم باردار هستم و از ماه دوم شروع به خوردن كندور كردم.البته بصورت نامنظم. تا آنجايي كه من ميدانم كندور جويدني است. اگر هم خوردني باشه من نشنيدم. خاصيتش تو همون شيره ي تلخ مزه اش است. هر بار ميتوانيد به اندازه ي يك دانه عدس بجويد. كندور اصلي تلخ است. كه در عطاري يافت ميشود و براي تقويت حافظه در دوران بارداري سفارش زيادي شده است.

سلام
خوردن كندر در تقويت حافظه كمك مي كنه مخصوصا تو بارداري براي جنين خوبه
اما تو خوردنش نبايد زيادروي كرد يك ماه خوردن كافيه كه باعث تيز هوشي نوزاد ميشه اما بيش از يك ماه بيش فعالي زياد براي نوزاد به همراه داره
راستش منم دقيقا نميدونم تو كدوم ماه بايد مصرف كرد.
موفق باشيد دوستان

سلام به همه ی دوستان!
بله گفته می شود در قوت هوش و حافظه ی جنین تاثیر دارد. مصرف آنهم فقط 1 ماه توصیه شده . تحقیقاتی که کردم اغلب ماه دوم را توصیه می کنند.
كارشناس مامايي فيروز

Re: کندور

خوردن قهوه در بارداری عوارض و فوایدی به همراه دارد و از این رو بیشتر افراد در مورد مصرف آن در این دوران چندان مطمئن نیستند. دوران بارداری با باید و نبایدهایی همراه است. شما می‌دانید که وقتی باردار هستید لازم است تغییرات غذایی زیادی در زندگی‌تان ایجاد کنید. برخی تغییرات در اثر تغییرات هورمونی رخ می‌دهند اما قسمت سخت ماجرا تغییراتی ست که باید آگاهانه انجام دهید. و سخت‌تر از آن‌ها، ترک مصرف غذاهایی ست که وابستگی شدیدی به آن‌ها دارید و چه غذایی اعتیادآور تر از قهوه؟ برخی دوست دارند قهوه خود را به صورت سیاه و تلخ استفاده کنند، و بعضی دیگر آن را همراه شیر و شکر دوست دارند، اما خوردن قهوه در دوران بارداری ربطی به تلخ و شیرین بودن آن ندارد.
https://gahvare.net/articles/nv1jC/%D8% ... 8%B1%DB%8C
ارسال پست

بازگشت به “تغذیه در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان