عفونت در باداری واستفاده از پماد

سلام خسته نباشد ببخشید یه سوال داشتم از خدمتتون.من توی ماه چهارم وهفته چهاردهم هستم هفته هشتم که دکتر مراجعه کردم به خاطر سوزش موقع نزدیکی گفتن پمال واژینال استفاده کن که متاسفانه استفاده نکردم.میخوام بدونم اگه الان استفاده کنم خطری برای جنین نداره چون از عفونت خیلی می ترسم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
----------------------------------
rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

بله من گفته بودم موقع نزدیکی سوزش دارم ایشان گفتن پماد واژینال استفاده کن.ولی من استفاده نکردم.میخوام ببینم چون تجویز ایشان برای ماه دوم بوده و الان هنوز سوزش باقی هست الان که ماه چهارم استفاده ایرادی داره یا خیر

Re: عفونت در باداری واستفاده از پماد

خوردن عدس در بارداری و یا سایر مواد پروتئینی به نظر انتخاب مناسبی می‌رسد، اما آیا واقعاً چنین است؟ آیا خوردن حبوبات و سایر مواد پروتئینی در دوران بارداری محدودیت دارند؟ بارداری مرحله شگفت‌انگیزی در زندگی است که در آن شما حس زیبای مادری و زندگی در حال رشد در درون خود را تجربه می‌کنید. همچنین بارداری دوره‌ای است که فرد باید در مورد رژیم عذایی‌اش بسیار هوشیار باشد و از داشتن تمام مواد غذایی مفید در بارداری به نسبت مناسب، اطمینان حاصل کند. در مورد این واقعیت که عدس باید در این مرحله به بخش مهمی از رژیم غذایی شما تبدیل شود ، شکی نیست. اما مانند هر ماده‌ی غذایی دیگری، نسبت مشخصی برای مصرف بهینه‌ آن وجود دارد که می‌بایست رعایت شود.

https://gahvare.net/articles/z5hhw/خوردن-عدس-در-بارداری
ارسال پست

بازگشت به “تغذیه در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان