لطفا مرا راهنمایی کنید

با سلام.من در 12هفتگی حاملگی هستم ترشحات زیاد و بد بو دارم دارو هم استفاده میکنم در همان دوره خوب هستم و بعد از اتمام به همان حالت بر می گردم .مدتیست که در زمان ایستادن یا بلند شدن احساس خیس شدن میکنم اما نمیدانم بخاطر ترشح است یا از کیسه آبم .لطف کنید منو راهنمایی کنید درمورد اینکه چطور عفونت و درمان کنم وبرای اینکه متوجه شوم که ترشحدارم یا از کیسه آب هست.متشکرم از لطفتون.

Re: لطفا مرا راهنمایی کنید

تشخیص نوع ترشح یا ... با درمانگر شماست اما کیسه آب طوری ست که اگر نشت یا پارگی داشته باشد به رقت ادرار است و همان لحظه (حتی روی پا) سرازیر می شود و نه اینکه فقط لباس زیر مربوط شود.
در مورد عفونت به درمانگر حاذقی مراجعه کنید تا درمان قوی تری(البته مجاز در بارداری) تجویز کند.راههای پیشگیری از عود عفونت(بهداشتی و ...) رو نیز جدی تر رعایت کنید.
كارشناس مامايي فيروز

با سلام
من در هفته پنجم بارداری هستم.البته دو سال به دلیل تنبلی تخمدان تحت درمان بودم. و مشکل کم کاری تیروئید دارم و دارو مصرف میکنم
امروز دکتر ازم سونو گرفت و گفت که ساک آبش تشکیل نشده و شیاف پروژسترون تجویز کرد.
فردا هم باید برم آزمایش بدم.
آیا بچم برام می مونه تو رو خدا زود جواب بدید خیلی نگرانم
با تشکر

سلام
دوست عزیز! در هفته ی پنجم انتظار دیدن ساک بارداری، کیسه زرده و فتال پل را داریم، اما از آنجا که موارد مشابه بوده است که به علت دیرتر رخ دادن لقاح، بارداری از زمانی که ما فکر میکنیم دیرتر آغاز شده؛ پس با یک سونو تشخیص نمی گذاریم و سونوی بعدی با اختلاف 1-2 هفته تشخیص را قطعی می کند
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “جفت ، پرده های جنینی(کیسه آب ) و مایع آمنیوتیک ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان