جفت جلو

سلام خسته نباشيد
جفت بچه من جلو هست و لکه بینی کمی به رنگ قهوه ای و قرمز دارم رفتم دکتر گفت چون جفت بچه جلو هست اینجوری شده حتی اگه بیشتر هم بشه اشکال نداره
جای نگرانی نداره؟

Re: جفت جلو

ببخشید من قبل از این حاملگیم سقط کردم که بعد از سقطم فورا حامله شدم دو هفته خونریزی داشتم 30 شهریور خونریزیم شروع شد برای محاسبه زمان سن بارداریم باید از 30 شهریور در نظر بگیرم یا 7 مهر ؟
چون پریودی یک هفته هست

پمن نوشته شده:سلام خسته نباشيد
جفت بچه من جلو هست و لکه بینی کمی به رنگ قهوه ای و قرمز دارم رفتم دکتر گفت چون جفت بچه جلو هست اینجوری شده حتی اگه بیشتر هم بشه اشکال نداره
جای نگرانی نداره؟
سلام
جای نگرانی ندارد اما در هر صورت باید لکه بینی قطع شود. تا 28 هفته زمان داریم تا جفتی که سرراهی ست مکانش اصلاح شودو اغلب هم همین می شود
كارشناس مامايي فيروز

پمن نوشته شده:ببخشید من قبل از این حاملگیم سقط کردم که بعد از سقطم فورا حامله شدم دو هفته خونریزی داشتم 30 شهریور خونریزیم شروع شد برای محاسبه زمان سن بارداریم باید از 30 شهریور در نظر بگیرم یا 7 مهر ؟
چون پریودی یک هفته هست
طبق قرارداد از اولین روز آخرین قاعدگی باید بشمارید
كارشناس مامايي فيروز

با سلام خدمت مشاوره گرامی. من خارج ايران زندگی میکنم و ایتجا برای لکه بینی جفت کامل پروژسترون نمیدند. من از هفته 15 بصورت چند روز یه بار لکه بینی دارم و جفتم تو سونو آناتومی هم در هفته 18 هنوز کاملا روی سرویکس بوده. الان هفته 20 هستم و همچنان همینجوری ام. دکتر اینجا میگه به استراحت مطلق نیاز نیست چون خون لخته میشه تو بدنت. تا یه کم راه میرم پشت هم در حده ده دقیقه لکه بینی میشم و کمردرد. طول سرویکس ام 3.2 هست دکتر میگه خوبه. من چند بار ازش خواستم تست خون پروژسترون بده چون من تا ده هفتگی همش شیاف داشتم چون ivf شدم ولی میگه نیازی نیست. من لکه بینی امروزم یه سزی ترشحات واژن قهوه ای بود. خون تازه نداشتم. هفته پیش آخرین که داشتم خون تازه داشت. ممنون.

سلام دوست عزیز
لکه بینی شما همانطور که فرمودید مربوط به جفت سرراهی می باشد که در این موارد نیازی به مصرف پروژسترون نیست. به جای استراحت مطلق فعالیت‌های خود را محدود کنید. رابطه جنسی نداشته باشید. محل جفت معمولا تا هفته ٢٨ اصلاح می‌شود. طول سرویکس در صورتیکه بالای ٣۵ باشد بهتر است ولی ٣٢ هم خطرناک نیست. ترشحات قهوه ای مربوط به خونی است که از قبل در واژن جمع شده است
كارشناس مامايي فيروز

سلام من الي ٤٠سالمه من ٤ماهه پريودم خيلي كمرنگ واندازه لكه شده رفتم دكتر قرص استرومارين داد گفت ١٥ روز بعده استفاده قرص مدروكسي پروژستونو استفاده كنم بمدت يكماه ولي نتيجه نگرفتم بعد ٤عدد امپول پروژسترون دوتا امروز دوتا فردا تجويز كرد امروز ١٥روزه ومن هيچ نتيجه اي نگرفتم درد پريود دارم ولي نميشم.دو روزه پريودم ولي خيلي كمرنگ حد حد يك قطره.ميشه راهنماييم كنين ممنون
ارسال پست

بازگشت به “جفت ، پرده های جنینی(کیسه آب ) و مایع آمنیوتیک ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان