Re: عدم رشد ساك حاملگي

سلام من روز یکشنبه یعنی 5 بهمن به خونریزی شدید افتادم و بعد یه درد شدید حدود 2 ساعت یه لخته خیلی بزرگ ازم دفع شد که حباب های سفید رنگ بهش چسبیده بود و فکر کنم کامل دفع شده. بعد اون خونریزی ام خیلی کم شده و دردهای پریودی هم تقریبا صفر شده. ولی از زیر قفسه سینه تا کمر دردهای شدیدی تو قسمت معده، روده و حتی پهلوهام حس میکنم مثل درد زمان تخمک گذاری. ایا این دردها طبیعی هست و چقدر احتمال داره کامل دفع نشده باشه؟

سلام خسته نباشید من سال پیش حامله شدم و به دلیل تشکیل نشدن قلب جنین جنین ۵ هفته مونده بود بیمارستان بستری شدم و سقطش کردم.
بعذ ۷ ماه دوباره حامله شدم و ۹ فروردین تاریخ اخرین پریودمه و همیشه نامنظمه پریودیهام و برای اولین بار اخرین پریودیم ۱۰ روز طول کشید بجای ۷ روز.
من الان حامله ام ولی امروز که سونو انجام دادم دکترم ساک حاملگیو مشاهذه کرد ۱۱میلی متر بود وگفت کوچیکه و دیروز هم بخاطر ترشحات صورتی رنگ که مقدارش خیلی کم بود و قط شد سونو داده بودم و دکتر سونوگرافی ساک حاملگیو مشاهده کرد ۱۰ میلیمتر بود و دفرمه و نامنظم (طبق برگه سونو) .دکتر سونو بهم گفت باید سقط بشه خیلی ناراحت شدم. ولی فرداش که رفتم پیش دکترم گفت سه هفته دیگ سونو تکرار کن من واقعا استرس دارم چرا اینجوری میشه دلیل خاصی داره؟ دقیقا حاملگی قبلیم هم ۱۰ میلیمتر دیگ رشد نکرد. بتا هم ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸ بود و من با بی بی چک ۸ اردیبهشت که یه هاله بیرنگ داشت شک کردم و روز بعد تکرار کردم و خط پر رنگگ شد. الان من باید حتما ۳ هفته صبر کنم راهی نیست زودتر بفهمم؟ چون واقعا از نظر روحی بهم ریختم

سلام خسته نباشید دیروز رفتم دکتر که سونوی واژینال انجام دادم ساک دیده نشد وگفت ازمایش تیتربدم دیروز ۲۰۳بود وجمعه باز باید تکرار کنم چرا باب تای بالا تشکیل نشده پریودنامنظم با امپول باردارشدم ممنون میشم جواب بدید خیلی استرس دارم

Akram72 نوشته شده:سلام خسته نباشید من سال پیش حامله شدم و به دلیل تشکیل نشدن قلب جنین جنین ۵ هفته مونده بود بیمارستان بستری شدم و سقطش کردم.
بعذ ۷ ماه دوباره حامله شدم و ۹ فروردین تاریخ اخرین پریودمه و همیشه نامنظمه پریودیهام و برای اولین بار اخرین پریودیم ۱۰ روز طول کشید بجای ۷ روز.
من الان حامله ام ولی امروز که سونو انجام دادم دکترم ساک حاملگیو مشاهذه کرد ۱۱میلی متر بود وگفت کوچیکه و دیروز هم بخاطر ترشحات صورتی رنگ که مقدارش خیلی کم بود و قط شد سونو داده بودم و دکتر سونوگرافی ساک حاملگیو مشاهده کرد ۱۰ میلیمتر بود و دفرمه و نامنظم (طبق برگه سونو) .دکتر سونو بهم گفت باید سقط بشه خیلی ناراحت شدم. ولی فرداش که رفتم پیش دکترم گفت سه هفته دیگ سونو تکرار کن من واقعا استرس دارم چرا اینجوری میشه دلیل خاصی داره؟ دقیقا حاملگی قبلیم هم ۱۰ میلیمتر دیگ رشد نکرد. بتا هم ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸ بود و من با بی بی چک ۸ اردیبهشت که یه هاله بیرنگ داشت شک کردم و روز بعد تکرار کردم و خط پر رنگگ شد. الان من باید حتما ۳ هفته صبر کنم راهی نیست زودتر بفهمم؟ چون واقعا از نظر روحی بهم ریختم
طبق بی بی چک تون عزیزم
8 اردیبهشت لااقل 4 هفته داشته اید.پس تا 2 اردیبهشت 6 هفته بوده اید و باید جنین و کیسه زرده در ساک رویت می شده
می توانید سونوی واژینال با اختلاف یک هفته داشته باشید که لااقل از دیده شدن جنین (در صورت نرمال بودن بارداری) مطلع شوبد
كارشناس مامايي فيروز

مهربانم نوشته شده:سلام خسته نباشید دیروز رفتم دکتر که سونوی واژینال انجام دادم ساک دیده نشد وگفت ازمایش تیتربدم دیروز ۲۰۳بود وجمعه باز باید تکرار کنم چرا باب تای بالا تشکیل نشده پریودنامنظم با امپول باردارشدم ممنون میشم جواب بدید خیلی استرس دارم
سلام عزیزم
گاهی پیش می آید احتمال نرمال بودن بارداری همچنان هست
كارشناس مامايي فيروز

Re: دفورمه بودن ساک حاملگی

زینب بانو نوشته شده:سلام من ۶هفته ۶ روز رفتم سونو گفته که ساک حاملگی دفورمه است ولی جنین نبض داره و ۱۲۰ هست
لطفا منو راهنمایی کنید،دفورمه بودن ینی چی؟ وآیا ممکن هست ساک منظم بشه؟
سلام
عزیزم چون قلب هست پیش گاهی خوبی دارد
سونو رو مجدد با اختلاف حدود ده روز تکرار کنید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “رشد جنین”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان