سقط جنین

سلام.من از اول بارداریم لکه بینی داشتم و در هفته هفتم باردرای جنین دیده شد اما ضربان نداشت و فردای ان روز خونریزی شدید که موجب سقط جنین شد و دکترم 3 عدد قرص زیرزبانی و چرک خشکن بهم داد که بعد از انجام سونو در مجاورت کانال سرویکال جسم رحم به ابعاد 36*28 مشاهده میگردد که نشانه بقایای ساک حاملگی سقط شده و clotمیباشدو الان 10 روزه که خونریزی خفیف دارم و راهنمایم کنید که ایا نیاز به کورتاژ هست یا نه ؟با تشکر

Re: سقط جنین

سلام شیما جان .عزیزم الان که خونریزیت خفیف شده بهتره سونو واژینال بدی تا مطمئن شی بقایا نمونده باشه عزیزم .منم مثل شما خونریزیم مدت طولانی طول کشید و خوشبختانه بدون کورتاژ سقط شد

Re: سقط جنین

سلام مهدخت جان واسه من همه چی خوب پیش میرفت 2ماهگی سونودادم ولی گفتن 6هفته وچندروزشه بعد قلبش روهم گفتن سالمه وهمه چی خوبه و1هفته بعد خونریزی شدید داشتم وجنین سقط شد ولی ساکش مونده بود ولی نامنظم شده بود دکتر بهم قرص ریز قهوه ای رنگ داده برای سقط وگفته تا میتونی غذاهای گرم آویشن چای زعفران چای دارچین و.... بخور تا بیاد بره الان 12 روزه خونریزی دارم یا کم میشه یا زیاد میشه از کورتاژهم میترسم فردا هم باید سونو بدم ببینم چیزی ازش مونده یا نه برام دعا کنید.

الهی تورا دارم چه کم دارم پس چه غم دارم
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

Re: وکیل سقط جنین

سقط جنین یکی از موضوعات مهمی است که در تمام دنیا و نیز در کشور ما شایع شده است و از نظر حقوقی قابلیت پیگیری دارد. وکیل سقط جنین در تهران فردی است که به دعاوی مربوط در این حوزه رسیدگی می کند. پرونده های بسیاری در خصوص سقط جنین در تهران وجود دارد. 
در واقع یک وکیل باید به قوانین و مقررات جرایم پزشکی و رویه های قضایی رسیدگی به آن مسلط بوده و از بهترین راهکارها برای حل پرونده استفاده کند. باتوجه به حساسیت پرونده های مربوط به جرایم سقط جنین باید از وکیلی خبره در این امور کمک بگیریم که تخصص و سابقه پیگیری چنین پرونده هایی را در گذشته داشته است
دوستان عزیز سایت برترین وکیل سعی دارد بهترین وکیل سقط جنین در تهران را معرفی کند.
ارسال پست

بازگشت به “رشد جنین”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 18 مهمان