Mernoosh نوشته شده:سلام من عضوجديدهستم هفه ششم بارداري هستم ديروز سونو دادم ساك تشكيل شده بود اما جنين ديده نشده ميخواستم ببينم كسي اينجوري بوده؟ايا وقت هست واسه تشكيل جنين يا بارداري بوجه؟
سلام
از نظر علمی در این زمان باید جنین هم دیده شود
باید سونو با اختلاف 1 هفته تکرار شود.
قطر ساک رو به خاطر دارید؟
كارشناس مامايي فيروز

Mernoosh نوشته شده:سلام من عضوجديدهستم هفه ششم بارداري هستم ديروز سونو دادم ساك تشكيل شده بود اما جنين ديده نشده ميخواستم ببينم كسي اينجوري بوده؟ايا وقت هست واسه تشكيل جنين يا بارداري بوجه؟
سلام
از نظر علمی در این زمان باید کیسه زرده و طناب جنینی دیده شود. اما از روی یک سونو نباید قضاوت کر وباید بعد از 1 هفته سونو را در مرکز معتبر دیگری تکرار کرد.
قطر ساک رو به خاطر ندارید؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام زندگی جون..........کوچولوهات چطورن ؟تو خانوادتون 2 قلو داشتید؟ یا اولین نفر شمایین ؟کنجکاوی منو ببخش آخه بیشتر نزدیکان من 2 قلو دارن میخواستم بدونم برای منم امکانش هست ؟
پرواز را به خاطر بسپار ..................پرنده مردنی است...........

توي اين هفته سه بار سونو جاي متفاوت انجام دادم ولي خمسون ساك رو ديدند اما جنين رو هنوز نديدند تاريخ أولين روز آخرين بريودي من ٢٧/٢/٩١ ميباشد خيلي ناراحتم نميدونم جنين تشكيل ميشه يا نه كسي درايمورد اطلاعي داره لطفا منو راهنمايي كنه.

طبق تاریخی که فرمودید شما امروز 3 تیر تازه 5 هفته و 3 روز هستید پس سونوها در هفته ی ششم نبوده عزیزم. شاخرین سونوتون چه تاریخی بوده است؟
(گاه یاین اتفاق می افتد که در هفته ی 5 ام چیزی دیده نمی شود اما 1تا دو هفته ی بعد هم جنین هم ضربان قلبش رویت می شوند.
كارشناس مامايي فيروز

سلام بچه ها منم عضو جدیدم 9هفتمه 2روز قبل رفتم سونو هم ساک حاملگی تشکیل شده بود هم کیسه زرده اما صدای ضربان قلبشو ندید خیلی نگرانم کسی اینجوری بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

یکی به دادم برسه 2 شبه نخوابیدم صدای قلبشو نشنیدن توی جوابه سونو اینو نوشتن:ساک حاملگی دفرمه وبا واکنش دسی دووائی نرمال دیده میشود
yolk sacقابل رویت است
تصویر هیییواکو فاقد ضربان قلب قابل رویت در داخل ساک حاملگی است قطب رویانی مشاهده میشود که بر اساس crl=9mmمعادل حاملگی 6w+6dازlmp می باشد
سن حاملگی بر اساس msd=38mmر حدود 9w می باشد
در ادنکس ها ضایعه فضا گیر مشاهده نشد. :cry: :cry:
خیلی نگرانممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم :cry: :? :( :( :( :(

انشااله که سونولوژیست نتونسته باشه صدای قلبش رو بشنوه صبر داشته باش و به خدا توکل کن و استراحت کن تا هفته بعد که دوباره سون بدی.
در ناامیدی بسی امید هست
ارسال پست

بازگشت به “رشد جنین”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 18 مهمان