تشکیل قلب جنین

سلام من الان در هفته چهارم بارداری هستم . دیروز برای سونوی وازینال رفتم. من دو قلو باردار هستم دکتر به من گفت یکی از جنین ها صدای قلب نداره. و گفت احتمالا هنوز تشکیل نشده و هفته بعد بیام برای سونو. ایا میشه دوتا جنین یکیشون داری قلب و اون یکی هنوز نه؟یکی زوتر رشد کرده باشه یکی دیرتر؟ من نگرانم اخه هردویشان برام عزیز هستن. منو راهنمایی کنید

سلام زندگی جون
اره این احتمال وجود داره.دوستم دوقلو داره.یککدوم موقع تولد3کیلوبود یکی شون5/1کیلو. نگران نباشین.برای قلب هنوز دیر نشده
بی خیال زندگی جون...فقط بخودت برس.منم منتظر نی نی ام و عاشق دوقلو ولی تابحال خداوند نصیبم نکرده. برام دعا کنین. الان شما پیش خدا خیلی اجر و قرب دارین
بادارو باردار شدین؟ بعد چند ماه انتظار؟

سلام مریم جون
مرسی عزیزم. امیدوارم هر چه زوتر خدا 2تا نی نی خوشگل بهت بده .اصلا نگران نباش.تو هم مامان میشی. عزیزم من با دارو باردار نشدم . 2سالی هست که ازدواج کردم . مواظب خودت باش گلم.

سلام زندگی جون نگران نباش یکی از دوستای من هفته 6صدای قلب نی نی شنید البته یه سئوال هم داشتم اگر جواب بدی ممنون می شممی خواستم بدونم چطوری هفته بارداری را حساب کردی ازاولین روز اخرین عادت ماهانه یا از روی سونوگرافی

سلام لیلی جون . مرسی عزیزم . توکل به حدا امیوارم انشالله قلب عزیزم بزنه. برام دعا کنید. در مورد سوالی که پرسیدی اره از اولین روز آخرین عادت ماهانه ولی دقیقتر سونوگرافی برام معلوم کرد. بازم ممنون .
شاد باشی گلم.

سلام زندگي جون. رفتين سونو؟ چي شد؟ منم دعا كن
امروز روز سومي هست كه از پريودم ميگذره و خبري نشده و هيچ علامتي هم ندارم. امروز كه روز سومه بي بي چك گذاشتم منفي بود. نميدونم چمه؟

مریم جوم سلام عزیزم.
ما هنوز سونو نرفتیم قراره 24 اسفند برم. برا بی بی چک هنوز زوده باید حداقل 10 الی 12 روز از پریودی گذشته یاشه که بی بی چک نشون بده. اصلا نگران نباش توکلت به خدا باشه حتما مامان میشی بجا نگرانی امیوار اش که حتما مثبت میشه منم برات دعا میکنم که انشا... جواب آزمایشت مثبت بشه. برا منم دعا کن . مواظب خودت باش

سلام. من ديروز چهارشنبه كه سومين روز تاخير پريودم بود رفتم ازمايش خون دادم. بتا 2 بود و اين يعني منفي. بنظرشما احتمال بارداري هست هنوز يا اگه باردار بودم بايد بتام بيشتر از اينا بود در اين موقع؟

Re: تشکیل قلب جنین

zendegii نوشته شده:سلام من الان در هفته چهارم بارداری هستم . دیروز برای سونوی وازینال رفتم. من دو قلو باردار هستم دکتر به من گفت یکی از جنین ها صدای قلب نداره. و گفت احتمالا هنوز تشکیل نشده و هفته بعد بیام برای سونو. ایا میشه دوتا جنین یکیشون داری قلب و اون یکی هنوز نه؟یکی زوتر رشد کرده باشه یکی دیرتر؟ من نگرانم اخه هردویشان برام عزیز هستن. منو راهنمایی کنید
سلام
بله این احتمال هست اما هرگز نباید به آن بیاندیشید دوست عزیز چرا که این اتفاق بیشتر به خطای سونو احتمال می رود.
كارشناس مامايي فيروز

سلام من عضوجديدهستم هفه ششم بارداري هستم ديروز سونو دادم ساك تشكيل شده بود اما جنين ديده نشده ميخواستم ببينم كسي اينجوري بوده؟ايا وقت هست واسه تشكيل جنين يا بارداري بوجه؟
ارسال پست

بازگشت به “رشد جنین”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان