هفته چندم بارداري

كارشناس عزيز از حوصله شما سپاسگزارم
طبق آخرين روز پري من امروز وارد هفته 20 شدم اما طبق آخرين سونو (nt) وارد هفته 19 شدم ( ني ني در سونو يه هفته كوچكتره ) . در معاينات و سونو هاي بعدي كدام يكي معتبر است ؟ من الان هفته چندم هستم ؟

سلام دوست عزیزم با پیشرفت حاملگی تفواتهای سنی سونو و حاملگی مرتب افزایش می یابد و مورد شما هم کاملاً طبیعی ست. اما سن واقعی کدام است: همان که از تاریخ اولین روز آخرین قاعدگی نرمال(در صورت منظم بودن) به دست امد و نیز سونوی کمتر از 11 هفته
كارشناس مامايي فيروز

ممنون از نوجه شما كارشناس عزيز
اما در سونوي زير 11 هفته هم يه هفته ني ني كوچكتر بود . با اين حال باز هم اولين روز اخرين پري رو در نظر بگيرم ؟

با سلام خدمتکارشناس محترم
اگر یادتون باشه قبلا شما را کاملا در جزئیات دوران بارداریم قرار داده بودم که سونو اولم هفته 5 بود البته یک هفته کوچکتر از زمان اخرین پریودیمکه 18/7/89 بوده یادتون باشه گفتم یک روز دقیقا هفته پیش خونریزی بدی داشتم که به 2 ساعت نکشید قطع شد دکترم گفته بود دو هفته بعد باید سونو بدم در این مدت استراحت هم میکردم تاریخ سونوی دومم 16/9/89 بود دیروز باورتون نمیشه بعد از کلی دعا وگریه زاری سونو دادم یادتون باشه سونو اولم هنوز جنین تشکیل نشده بود وضربان هم نداشت اما دیروز معجزه شده جنین تو هفته 8 بود ضربانش 167 وبدون هیچ مشکلی
هنوزم باورم نمیشه شما گفته بودید خونریزی دوران بارداری طبیعی نیست اما با حاملگی اولیم که پوچ بودو کورتاژ شدم استرس شدیدی داشتم اما خدا خواستو نینیم سالمه خودم صدای ضربانشو شنیدم وسجده شکر به جا اوردم امیدوارم هرکسی ارزوی مادر شدن داره قسمتش بشه خدا این لطفو به من کرد وبعد از کلی سختی ومشکلات بارداری اولیم این یکی قلب کوچولوش میزنه خواستم بهتون خبر بدم چون گفته بودید از وضعیتم شما رو مطلع کنم و ازتمام دوستانم بخوام غصه نخورید توکل کنید به خدا اگه قسمت باشه شما هم مامان میشید دوستون دارم واز راهنمایی هاتون ممنون
برای منو نینیم دعا کنید :D
ارسال پست

بازگشت به “رشد جنین”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 23 مهمان