عفونت بارداری

سلام وقتتون بخیر من نه هفته باردار بودم که سوزش ادرار گرفتم .اما بهداشت گفت اب بخور تا موقع ازمایشت برسه .ازمایشم هفته همون غربالگری بود که ۱۱ هفته و پنج روز انجامشون دادم .نمیدونم از عفونت بود یا نه همش فک میکردم یه چیزی از واژنم الان میفته بیرون .اما ازمایش ادرارم و کشت اون منفی شد .و دکتر بهم قرص نیستاتین واژنی داد که اگه سوزش داخل واژنم از قارچه بهتر بشه .من از هفته دوازدهم شروع به مصرف اون قرصای واژینال کردم منتها تو نت هرجا سرچ کردم نوشته بود تو سه ماه اول خطرناکه مصرف نیستاتین ....ایا واقعا خطرناکه؟ دارم از نگرانی میمیرم.

Re: عفونت بارداری

سلام وقتتون بخیر من نه هفته باردار بودم که سوزش ادرار گرفتم .اما بهداشت گفت اب بخور تا موقع ازمایشت برسه .ازمایشم هفته همون غربالگری بود که ۱۱ هفته و پنج روز انجامشون دادم .نمیدونم از عفونت بود یا نه همش فک میکردم یه چیزی از واژنم الان میفته بیرون .اما ازمایش ادرارم و کشت اون منفی شد .و دکتر بهم قرص نیستاتین واژنی داد که اگه سوزش داخل واژنم از قارچه بهتر بشه .من از هفته دوازدهم شروع به مصرف اون قرصای واژینال کردم منتها تو نت هرجا سرچ کردم نوشته بود تو سه ماه اول خطرناکه مصرف نیستاتین ....ایا واقعا خطرناکه؟ دارم از نگرانی میمیرم.تا یه هفته پیش دستمو میذاشتم رو شکمم با اینکه دوازه هفته م هست متوجه تکونای رحمم میشدم اما یه هفته س تکون نمیخوره .ایا نی نی م کاریش شده؟

Re: درد های عضلانی در بارداری

سلام مشاور عزیز وقتتون بخیر .عذرخواهم میخواستم بدونم استفاده از ژل ضد درد مینرال ایس یا پی ام ژل تو دوران بارداری خطرناکه؟
من ۱۶ هفته هستم وچند روزه یه انگشت دستم شدیدا درد میکنه و ورم کرده که احتمالا ضربه خورده .یکی دوبار از این دوتا پماد استفاده کردم میخواستم بدونم جنین کاریش نشده؟
اگه بازم استفاده کنم خظر ناک نیست؟

سلام کارشناس عزیز وقتتون بخیر .عذرخواهم من هفته هفده بارداری ام بعضی شبا یهو از خواب میپرم میبینم طاق باز خوابیدم یعنی استرسش داره خفه م میکنه که شبا نمیتونم کنترل کنم این خوابیدنو ...میشه بگید از چه سنی تو بارداری نباید به پشت و طاق باز خوابید؟ موقع پهلو به پهلو شدن تو این سن بارداری حتما باید بشینم بعد پهلو مو عوض کنم؟

سلام عزیزم
تقریبا از هفته ۲۰ که سایز رحم بزرگتر میشود بهتر است طاق باز نخوابید.و لی نگران نباشید حتی بعد از هفته ۲۰ هم مدت کوتاه در این حالت بودن چندان نگران کننده نیست.بهتر است موقع پهلو به پهلو شدن بنشینید ولی همیشه امکانپذیر نیست .بنابرابن نگران موضوعات ساده نباشید
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزیز من شرمنده ام که مدام پیام میذارم ... تو هفته هفده هستم دیشب به پشت خوابیده بودم
نمیونم چجوری پور پوزیشن خوابم که دستم کاملا خواب رفته بود .بیدار شدم به پهلو بشم دست خواب رفته م (موقع خواب رفتن دست مشل شده بود و سنگین ) محکم خورد به شکمم جای رحم ...خواستم ببینم برا جنین اتفاقی نیفتاده؟
میشه زود جواب بدید
من شرمنده تونم
ارسال پست

بازگشت به “رشد جنین”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان