حاملگی پوچ

سلام خسته نباشید ببخشید یه سوال داشتم که جوابش اگه زود داده بشه ممنون میشم .من دیروز رفتم سونوگرافی حدود 7هفته است که باردارم . نوشته ساک حاملگی(به ابعاد15*22*23) فاقد قطب جنینی ،وکیسه زرده واضح در کاویته رحمی دیده شد.اندکس ها طبیعی هستندو مایع آزاد در لگن دیده نشدو پیشنهاد سونوی واژینال داد به نظر شما باداری من بارداری پوچ هست خیلی نگرانم میشه زود جواب بدید لطفا :cry:

عزیزم نگفت باید سونو تکرار بشه؟
معمولا در این شرایط میگن 10 روز دیگه یا یه هفته دیگه سونو رو تکرار می کنن.....ممکنه تو این یه هفته ده روز بچه رشد کنه...
نگران نباش شاید در مورد سن بارداری اشتباه می کنی...
منتظر یه هدیه از طرف خدا.....

سلام آخرین پریودم 12تیر بود حساب کرد وگفت 7 هفته ست که باردارم چرا گفت باید 1هفته صبر کنم ولی فکر نکنم تا یه هفته بتونم صبر کنم لطفا دعام کنید انشااله که هدیه تون رو به این زودیا از خدا بگیرین .ممنون خانمی

نه عزیزم صبر کن بهتره یه هفته با دوهفته بر اساس نظر پزشک صبر کنی چون مواردی دیده شده که در 8 یا 9 هفته هم ضربان و طناب نخاعی و قطب جنینی دیده شده .
در ناامیدی بسی امید هست

سلام خانومی منم بار اول چیزی ازش دیده نشد اما بیست روز بعدش که رفتم معلوم شد و خیالم راحت شد انشالله واسه شما هم معلوم میشه صبر داشته باش
تاریخ پریودی چیزیه که ملاکه پزشکته اما معلوم نیست چقدر بعد از کدوم نزدیکی لقاح صورت گرفته
باور من اینست...
که تو هر آه مرا میشنوی

karima نوشته شده:سلام آخرین پریودم 12تیر بود حساب کرد وگفت 7 هفته ست که باردارم چرا گفت باید 1هفته صبر کنم ولی فکر نکنم تا یه هفته بتونم صبر کنم لطفا دعام کنید انشااله که هدیه تون رو به این زودیا از خدا بگیرین .ممنون خانمی
سلام
پریودهاتون دقیق بوده دوست عزیز؟ این رو از اون جهت می پرسم که با توجه به قطر ساک ممکنه تخمک گذاری تون دیرتر اتفاق افتاده باشه.
در مورد سونو میانگین قطر ساک حاملگی شما 18 است اما ما انتظار داریم از 20 به یالا قطب جنینی دیده شود پس هنوز فرصت دارید. این میانگین هم روزی 1/1 میلی متر رشد می کند.دیده شدن کیسه زرده هم بسیار عالیست چراکه نشان از دیده شدن جنین در آینده می دهد.در اکثر بارداری های پوچ هیچ کیسه زرده ای رویت نمی شود
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس گرامی

باسلام وخسته نباشید وتشکر از شما کارشناس گرامی بله پریودهام منظم بوده بجز 2 ماه آخر که روز پریودام دقیق بود ولی 2 روز اول به جای شروع پریودم لکه بینی داشتم وبعد پریودشدم .فکر می کردم که اندازه ساک حاملگیم بالای 23 است ممنون که بهم گفتین . ببخشید به نظر شما چطوری می تونم بفهم که چند هفته است باردارم ؟ یعنی امکان داره بعد از نزدیکی چند روز طول بکشه تا لقاح صورت بگیره؟در ضمن با عرض پوزش نزدیکی ما 31تیربود.دوباره تشکر از پاسخگویی شما کارشناس عزیز

سلام عینی از زمان اتمام پریود تا 31 تیر مطمئنید که نزدیکی نداشتید؟
در ضمن : بله می تونه لقاح حتی 4 روز پس از نزدیکی رخ دهد(بستگی به این دارد که تخمک کی آزاد شود)
كارشناس مامايي فيروز

دوست دارم کارشناس جون

سلام خسته نباشید بله مطمئنم نزدیکی با هدف بارداری نداشتیم و از نزدیکی های قبلی هم مطمئنم که باردار نشدم چون اولین بار که تصمیم به بارداری گرفتیم شب 31 تیر ماه بود.انشااله فردا می رم سونوی واژینال تا خدا چی مصلحتش باشه .
التماس دعا.
از وقتی که گذاشتین ممنونم انشااله اجرتون با صدیقه زهرا علیها السلام

سلام شکر خدا امروز صبح رفتم سونوگرافی وصدای قلبش رو شنیدم ممنونم خانم کارشناس که بهم امید دادید و راهنماییم کردین گفت احتمالا تخمک گذاریم دیر بوده . بازم ازتون تشکر می کنم خدانگهدارتون باشه :D

karima نوشته شده:سلام شکر خدا امروز صبح رفتم سونوگرافی وصدای قلبش رو شنیدم ممنونم خانم کارشناس که بهم امید دادید و راهنماییم کردین گفت احتمالا تخمک گذاریم دیر بوده . بازم ازتون تشکر می کنم خدانگهدارتون باشه :D
سلام خداروشکر ! خوش حالم کردید عزیزم! الان دیگر زمانش هست که یک تبریک واقعی به شما مادر مهربون عرض کنم...
مراقب خودتون و نینی از راه رسیده باشید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “رشد جنین”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان