عکس رنگی از رحم

من امروز رفتم ابن سینا واسم کلی ازمایش نوشتن قبلا هم یه سری انجام داده بودم واسه شوهرم هم ازمایش اسپرم و یه سری ازمایش نوشتن که همش رو هم 720000 تومن شد.تازه قبلا ازمایش کاریو تایپ انجام داده بودم که اونم 330000 تومن شده بود بقیه ازمایشات هم بماند امیدوارم که نتبجه بخش باشه .سونو گرافی از رحم هم انجام دادن که همه چی خوب بود واسم عکس رنگی از رحم نوشته میخام بدونم چه جوریه؟ و کی باید انجامش بدم منظورم اینه که بعد از پریودی یا قبلش؟التماس دعا

من امروز رفتم ابن سینا واسم کلی ازمایش نوشتن قبلا هم یه سری انجام داده بودم واسه شوهرم هم ازمایش اسپرم و یه سری ازمایش نوشتن که همش رو هم 720000 تومن شد.تازه قبلا ازمایش کاریو تایپ انجام داده بودم که اونم 330000 تومن شده بود بقیه ازمایشات هم بماند امیدوارم که نتبجه بخش باشه .سونو گرافی از رحم هم انجام دادن که همه چی خوب بود واسم عکس رنگی از رحم نوشته میخام بدونم چه جوریه؟ و کی باید انجامش بدم منظورم اینه که بعد از پریودی یا قبلش؟التماس دعا

سلام و به اميد روزاي روشن براي شما و همه بچه ها
عكس رنگي بعد از پريود انجام ميشه و قبل تخمك گذاري.ماده اي رو به رحم و ضمائم اون تزريق ميكنن.اسمش ماده حاجبه. بعد از نشون دادن رحم و لوله ها نشون ميده كه لوله ها بازن و يا انسداد دارن و يا چسبندگي رو ميتونه نشون بده. ميگن اگه چسبندگي لوله ها خيلي كم باشه ميتونه عكس رنگي باعث بالا بردن احتمال بارداري ميشه. موفق باشي
ارسال پست

بازگشت به “رشد جنین”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان