Re: دردشدیدکمر

سلام بچه ها يه مشكلي دارم ١١/٤/٩٢ جنينم سقط شد والان ١هفته س كه از خونريزي پاك شدم وچند روزه كمر درد شديد هم دارمطوري كه نميتونم كمرمو راست كنم بچه ها وكارشناس محترم كمكم كنيد رابطه هم اين چند روز داشتم
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

ازی جون منم خیلیارو دیدم یا شنیدم که بعد از حدود 1ماه از سقط کمردرد میکنن.نگران نباش چیزی نیست ایشالا
فقط کمرتو گرم کنی و ببندی خ کمکت میکنه, ورزشهای سبک هم برای تقویت عضلات کمر و شکم برای کمر درد موثرند.
جایی در پشت ذهنت به خاطر بسپار، که اثر انگشت خداوند بر همه چیز هست .

ناجي جون كمر درد عامل بارداريه؟ خوب منم يه هفته كه از خونريزي سقطم ميگذره وكمردرد شديد دارم الان طوري كه نميتونم راستش كنم ولي انشالله عسل وناجي جون هردوتاتون بار دار باشيد من انشالله برج٩به بعدميرم اقدام واسه ني ني به اميد خدا
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

خوبی ازی جون .ولی من تو این سایت علائم اکثر بچه هارو خوندم زیر دلشون درد میکرد نه اینکه دائم فقط کمردرد داشته باشن من همیشه 10روز قبل پریودم کمردرد دارم اینو هم گذاشتم به حساب همون تا خدا چی بخواد

سلام بچه ها جونم
ازی جون ممنون انشاالله برا شما هم زمان زود بگذره و زود بارداریه سالمی داشته باشی

ناجی جونم با شما دوستای گل هستم خوبم, نه عزیزم پریود نشدم کمرمم درد میکنه؛ با دکتر ارتوپد که صحبت کردم گفت ممکنه از بی تحرکی زیاد هم باشه, که عضله های کمرو شکمت ضعیفو سست شده باشن, نه اینکه حالا یکدفعه خودمو خسته کنم و کم کم برنامه ریزی کنم.
جایی در پشت ذهنت به خاطر بسپار، که اثر انگشت خداوند بر همه چیز هست .
ارسال پست

بازگشت به “کمردرد و پشت درد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان