گرفتگی عضلات شدید؟

با سلام خدمت شما
کارشناس عزیز الان مدت2روزه که تمام مفاصل و استخوانهای بدنم درد میکنه بطوریکه قابل تحمل نیست کمرم و شکمم به حدی که فکر میکنم میخواد پاره شه درد میکنه به پزشک هم مراجعه کردم قرص هیوسن داده که هیچ فاید ه ایی نداره می خواستم نظر شما رو بدونم که دلیل این دردهای شدید چیه و ایا نیازی به ازمایش دادن هست؟؟؟؟؟؟

پروردگارا سرنوشتم را زیبا بنویس

تفسیر ازمایش

با سلام
با توجه به دایمی بودن این دردها طی این چندروزه به پزشک مراجعه کردم و ازمایش ادار و کشت ادرارو ازمایش اول روبصورت اورژانسی دادم در نتیجه ازمایش گلوگز+1 وخون دفع کرده بودم برای همین دکتر برام ازمایش قند ناشتا و قند بعد گلوگز نوشته که انجام بدم البته در ازمایش امروز مقداری باکتری وجود داشت لطفا راهنمایی کنید ایا مشکل جدی وجود دارد؟ایا اگر دیابت دارم ابین ازمایش گلوگز برام ضرر نداره؟
پروردگارا سرنوشتم را زیبا بنویس

دوست عزیز گلوکز 1+ گاهی در بارداری های عادی هم دیده می شود و انجام این آزمایش تنها راه تشخیص است و جای نگرانی نیست !در رابطه با عفونت ادراری به راحتی قابل درمان است !
كارشناس مامايي فيروز

Re: گرفتگی عضلات شدید؟

میسلار واتر 
تونر و میسلار واتر چیست؟ چه تفاوتی بین آنها وجود دارد؟
اگر شما هم جزو طرفداران محصولات مراقبت از پوست هستید، احتمالا همواره پیگیر محصولات جدیدی هستید که آن‌ها را نیز به روتین مراقبتی‌تان اضافه کنید؛ اما آیا می‌دانید که هر محصول مراقبتی پوست مثل میسلار واتر و تونر (Toner) دقیقا چه کاری انجام می‌دهد و چه زمانی باید مورد استفاده قرار گیرد؟ هر چقدر هم که استفاده از این محصولات رایج باشد، ممکن است گاهی ویژگی‌ها و نحوه‌ی کاربرد آن‌ها، موجب سردرگمی‌تان شود.
 https://www.kajshop.com/cat/134

میسلار واتر و تونر دو محصول مراقبتی پوست هستند که تشخیص ویژگی‌ها و کاربردهای آن‌ها، حتی طرفداران پر و پا *** محصولات مراقبت از پوست را نیز گیج و سردرگم می‌کند.
 برای استفاده‌ی درست و موثر از این محصولات، لازم است تفاوت بین میسلار واتر و تونر و همچنین، زمان مناسب برای استفاده از هر کدام از آن‌ها را بشناسید. در این مطلب، کاربرد و زمان مناسب برای استفاده از میسلار واتر و تونر را بیان کرده و تفاوت بین این دو محصول را با هم بررسی می‌کنیم. با ما همراه باشید…
 میسلار واتر یا آرایش پاک کن چیست؟
میسلار واتر، در واقع، ترکیبی از روغن و آب است که به پاک کردن آرایش و آلودگی‌ها از سطح پوست صورت کمک می‌کند. قطرات ریز روغن که میسل نام دارد و در آب معلق است، آلودگی‌ها و چربی صورت را از سطح پوست خارج کرده و آن را تمیز و مرطوب می‌کند.
 میسلار واتر، نوعی محصول پاک‌کننده است که آرایش را پاک کرده و پوست صورت را تمیز می‌کند. علاوه بر این، خاصیت رطوبت‌رسانی سریع نیز دارد. اما کاربرد اصلی این محصول، پاک کردن چربی، آرایش‌های غلیظ و سرسخت و همچنین، پاکسازی آلودگی‌های سطح پوست صورت است. میسلار واتر، کوچک‌ترین ذرات باقیمانده از آرایش (حتی آرایش ضد آب چشم) را پاک می‌کند؛ این ویژگی، یکی از ویژگی‌های قابل توجه میسلار واتر محسوب می‌شود.
 چرا باید از میسلار واتر استفاده کنیم؟
میسلار واتر، چربی و سایر آلودگی‌ها را از سطح پوست پاک می‌کند؛ بدون این که باعث خشکی بیش از حد آن شود.
میسلار واتر، آرایش صورت و آرایش چشم را پاک کرده و صورت را تمیز می‌کند. این محصول، جایگزین انواع پاک‌کننده‌های آرایش است. میسلار واتر، ترکیبی از ویژگی‌ها و مزایای شوینده‌های صورت، مرطوب‌کننده‌ها و پاک‌کننده‌های آرایش را در خود دارد.
 چه زمانی باید از میسلار واتر (MICELLAR WATER) استفاده کنیم؟
شما می‌توانید از آب پاک‌کننده (میسلار واتر)، به عنوان بخشی از روتین‌های چند مرحله‌ای پاکسازی پوست یا به عنوان یک پاک‌کننده‌ی سبک برای صبح و در طول روز، استفاده کنید. استفاده از میسلار واتر، نسبت به روش پاکسازی پوست با پنبه، روش موثرتری محسوب می‌شود.
 اگر صبح‌ها از میسلار واتر استفاده نمی‌کنید، سعی کنید برای پاسخ به نیازهای پوست صورت، برنامه‌ی مراقبت از پوست‌تان را به گونه‌ای تنظیم کنید که در پایان روز از این محصول استفاده شود
  راهنمای کامل بهترین روش پاکسازی صورت در 7 مرحله
ارسال پست

بازگشت به “گرفتگی عضلات”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 7 مهمان