معده درد امانم رو بریده...

سلام

در هفته 37 بارداری هستم. به شدت دچار معده درد هستم. (سوزش معده، درد معده، تلخی دهان، احساس حالت تهوع)
از عرق نعناع استفاده می کنم و به تجویز پزشک قرص دایمتیکون بعد از هر وعده غذایی می جوم. ولی هیچ تاثیری ندارند و روز به روز معده ام بدتر و بدتر می شود.
بنظرتان باید چکار کنم؟

ممنون از توجهتون

دیروز فشار خونم 11 بود و معمولا همین است.
ورم دست و صورت فکر نمی کنم داشته باشم.
اما آزمایش پروتئین ادرار نداده ام.

در ضمن تاریخ زایمانم دو هفته دیگر است. (سزارین)

امروز روز دوم بود که درد معده ام با تمام حالتهایی که در پست اول گفتم، تبدیل شد به احساس دل ضعفه (ضعف معده) شدید ولی میزان غذایی که می خوردم در رفع آن هیچ تاثیری نداشت!
ولی مجددا تمام حالتهای قبلی مثل تلخی دهان و احساس حالت تهوع و سوزش و درد معده برگشتند.
در واقع احساس ناراحتی در معده ام به یک شکل خاص نیست ولی بصورت غیرقابل تحملی ازارم می دهد.

ممنون می شوم اگر راه حلی جلوی رویم بگذارید.

سلام عزیزم.
ببخش که نتونستم خودمو کنترل کنم و خواستم باهات حرف بزنم.
من توی بارداریم بخصوص ماههای اخر دقیقا شبیه شما بودم.
دکترم میگفت مشکل سوء هاضمه دارم اما نداشتم.
دقیقا مشکلی داشتم این بود که:1.بچه ی من خیلی توی بدنش مو داشت و سرش به طرز عجیبی پر پشت بود.2.چون بالاخره بچه بزرگ شده نیروی مادر کمتر شده این ضعف ها در واقع همون ضهف از گرسنگیه و باید خورد.
البته بنابه گفنه ی کارشناس محترم اگه فشار خون نداشته باشید و ازمایش پروتئینتونم سالم باشه همه ی اینا طبیعیه و کاری جز صبر نمیتونید بکنید.
امیدوارم موفق باشید.

سلام رها جان
ممنونم که خواستی باهام حرف بزنی
حقیقتش من متوجه نشدم ربط پرمویی جنین با دردمعده چیه، میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟

من دو سه روز پیش دکتر بودم و خودش چیزی در خصوص آزمایش پروتئین ادار نگفت. اما فشارم عادی بود. حالا با توجه به اینکه حدود 11 روز دیگه بهم وقت زایمان داده، آیا خودم پیشنهاد این آزمایش رو بدم؟

از کارشناس عزیز هم درخواست راهنمایی دارم.

سلام عزیزم شرمنده الان تونستم کانکت شم چون نی نی کوچولو دارم و اینه که همه وقتم پره.
پرمویی نوزاد معمولا موجب سوزش و درد معده میشه گلم.
فکر کن یه مشت مو قورت دادی!!!!چطور میشی؟؟؟؟
البته شاید اصلا مشکل تو این نباشه اما تجربه ی من اینو میگه.
بذار بهت بگم:
من مادر شوهرم از این چیزا سر در میاره.هی بم میگفت رها جان مادر این بچه موهاش زیاده الان میبینی هیچیت نیست اما من باور نمیکردم و از بس نگران بودم 4 روز مونده به زایمانم رفتم ازمایشم دادم.سالم بود اما من بازم تا لحظه ی زایمانم مردم.
میدونی من چنان دل ضعفه ای داشتم که از حال میرفتم.
باز مادر شوهرم میگفت دختر بخور تو ضعیفی میگفتم نه یه موقع زیاد میخورم بچه طوریش میشه.
الان میبینم هرچی میگفت درست بوده.
البته بازم میگم اگه دلت اروم نمیشه میتونی پیگیری کنی.

شرمنده اگه نتونستم ارومت کنم عزیزم.امیدوارم همه چی خوب باشه و شما هم به سلامتی زیر سایه ی امام حسین نوزادتو بغل کنی.
ممنونم

koohestan نوشته شده:سلام رها جان
ممنونم که خواستی باهام حرف بزنی
حقیقتش من متوجه نشدم ربط پرمویی جنین با دردمعده چیه، میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟

من دو سه روز پیش دکتر بودم و خودش چیزی در خصوص آزمایش پروتئین ادار نگفت. اما فشارم عادی بود. حالا با توجه به اینکه حدود 11 روز دیگه بهم وقت زایمان داده، آیا خودم پیشنهاد این آزمایش رو بدم؟

از کارشناس عزیز هم درخواست راهنمایی دارم.
سلام
در مسمویت حاملگی یکی از علائمی که شاید وجود داشته باشد درد معده است اما اگر فشارخونتون نرمال است پس شکی به مسمویت حاملگی نداریم که بخواهیم پروتئین در ادرار را چک کنیم.
احتمالاً بزرگ شدن طبیعی رحم این مشکلات را فراهم کرده است. با اصلاحات تغذیه ای بهتر نشده اید؟
كارشناس مامايي فيروز

حقیقتش بتازگی متوجه شدم که بعضی غذاها که قبلا (منظورم در همین دوران بارداریم هست) مشکلی با آنها نداشتم، الان بیشتر معده ام را اذیت می کند ولی پیدا کردن این غذاها برایم خیلی سخت است. چون هر روزی که تصمیم به پختن غذایی می گیرم، قبل از خوردن نمی دانم چقدر روی معده ام تاثیر سوئ خواهد داشت!
ارسال پست

بازگشت به “سوزش سر دل”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان