Re: ندیدن قلب جنین

سلام دوستان.خواستم تجربمو در اختیارتون بزارم شاید ب ی سریا امید بدم.
من ب توصیه دکترم رفتم سونو دادم برای اینکه وضعیت جنین و قلب رو ببینن.سن بارداری من ۵ هفته و ۶ روز بود.دکتر و اون کسی ک سونوی منو گرفت گفتن بارداری من ب احتمال زیاد پوچه.کیسه زرده هم تشکیل شده بود.دکترم گفت یک هفته دیگه بیا و سونو بده من نرفتم دو هفته بعدش رفتم جای دیگه سونو دادم.قلب جنین تشکیل شده بود.طول جنین هم ۱.۵ میلی متر بود‌صدای قلبشم شنیدم.من تو این دوهفته ی خواب درستو حسابی نکردم.استرس داشتم.ولی همه این چیزا بی مورد بود.دکترمم عوض کردم.سونوگرافی دومی بهم گفت همه چی نرماله و خیلی ارومم کرد.خواستم ب کسایی ک تو شرایط من هستن بگم اصلا نگران نباشین امیدتون ب خدا باشه .استرس الکی نگیرتتون.زود هم نرین سونو.

اندازه رحم

سلام
من ی دختر سی و یک ساله هستم هفته گذشته ی سونو انجام دادم دکتر اندازه رحم رو غیر طبیعی با ابعاد ۷۵*۱۳۰ بیان کردن گفتن که رحمت تا زیر نافت اومده و بزرگ شده قبل از اون هیچ سونویی انجام نداده بودم تشخیص دکتر سونو فیبرم بودش میگفت خیلی کهنس و جدید نیس میخاستم بدونم این خطرناک هستش و ممکنه بعد ازدواج برام مشکل پیش بیاره

Re: بارداری پوچ

سلام من 7 هفته و 1روزمه رفتم سونو برای تشکیل قلب گفت نه قلب دیده شد نه کیسه زرده ولی لکه بینی هم ندارم توی سونوی اولم کیسه زرده مشاهده شده بود.علائم بارداریم دارم .احتمال بارداری پوچ داده؟ امکانش هست اشتباه باشه؟ اندازه ساک زده 25 میلی متر و زده بزرگی غیر طبیعی

Re: ندیدن قلب جنین

pendar نوشته شده:
سه‌شنبه 2 شهریور 1389, 12:34 pm
سلام . خلاصه می گم . تاریخ LMPمن 14 تیر ماه بود و در تاریخ 28 مرداد ماه آزمایش بارداری دادم و مثبت بود و در دوروز متوالی در یک ماهگی آزمایش تیتر دادم که28 مرداد 360 بود و در روز 31 ام 1160 بود . و گفتند طبیعی و اولین بارداری من هست .. در اوایل هفته پنجم سونو واژینال انجام دادم و ساک حاملگی دیده شد . در روز ششم هفته ششم پیش دکتر متخصص خودم که در ابتدای بارداری در ایران نبود رفتم وقتی فشارمو گرفتن گفتند که نبضم آهسته می زنه و به اتاق سونو رفتم و سونو شکمی انجام دادن که در آن ساک به اندازه 2.28 cm یده شد و لی آثاری از قلب دیده نشد و در وسط ساک یه جسم خیلی کم رنگ و کوچیک سفی رنگی دیده می شد که دکتر گفت جنین . دکتر گفت قلب نداره و هفته آینده همون روز برم که می شه 7 هفته و 6 روز تا قلبو ببینم . ولی در مورد اینکه شکم اول امکان سقط هست و اینا که ناراحت نباشم و هفته دیگه هم بیام . باید بگم که من دردهای کشیدگی در ناحیه رحم و لگنم به طور جزئی در بعضی از ساعتهای روز دارم ولی هیچ اثری از خونریزی ندارم و ترشح غیر عادی هم ندارم . آیا اگه قلب نباشه مول یا خودش در هفته های آینده سقط می شه ؟ من 31 سالمه و 8 سال جلوگیری طبیعی داشتم و تقریبا همیشه پریودهای منظمی داشتم . خواهشمندم من همه امیدمو از دست دادم ایا برای تشکیل قلب جنین دیر شده من در بعضا سایتها خوندم که باید جسم زرد دیده بشه . جسم زرد چیه ؟ لطفا کمکم کنید.
تا هفته ده برای دیده شدن قلب جنین فرصت میدن. تو این نوشته کیسه زرده و جنین و ندیدن قلب جنین در هفته 7 هم توضیح داده.
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان