بارداري پوچ

سلام وقتتون بخير
من ٢٠فروردين به مطب سونوگرافي مراجعه كردم و ساك حاملگي به قطر ٥ميلي متر و با سن ٥هفته تشخيص داده شد فتال پل و يولك ساك ديده نشد
در تاريخ ٥ارديبهشت به سونوگرافي دوباره مراجعه كردم ساك حاملگي با قطر ١٥ميلي متر ديده شد سن حاملكي ٦هفته و ٣روز تشخيص داده شد و فتال پل و يولك ساك ديده اما ضربان قلب جنين ديده نشد
براي من تشخيص حاملگي پوچ دادن و گفتن بايد سقط كني
اين رشد ساك غير طبيعي هست؟
بايد سقط كنم ؟احتمال تشكيل قلب وجود ندارد؟

Re: بارداري پوچ

با سلام
خیلی استرس دارم احتراما جوابمو سریع بدهید
من 34 سال سن دارم اولین روز آخرین پریودم 11 اسفند 96 بود و حدودا هر ماه 5 روز پریودم را جلو مینداختم در 17 فروردین 97جواب بی بی چک مثبت بود و 18 فروردین آزمایش دادم جوابش 250 و مثبت بود 21 فروردین سونوگرافی واژینال انجام دادم ساک 9 mm بدون جنین و با crl که ضخامت 2mm مشاهده شد 4 اردیبهشت دوباره سونوی واژینال شدم ساک با ضخامت 24mm بدون جنین و crl نیز مشاهده نشد لطفا سن بارداری را بگویید و اینکه احتمال بارداری پوچ هست؟ آیا سونوگرافی واژینال با فاصله دوهفته برای سومی بار مضر نیست چون باز هم برام سونوی واژینال نوشتن؟

با تشکر

نوشين١٩٩٤ نوشته شده:
چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397, 4:01 pm
سلام وقتتون بخير
من ٢٠فروردين به مطب سونوگرافي مراجعه كردم و ساك حاملگي به قطر ٥ميلي متر و با سن ٥هفته تشخيص داده شد فتال پل و يولك ساك ديده نشد
در تاريخ ٥ارديبهشت به سونوگرافي دوباره مراجعه كردم ساك حاملگي با قطر ١٥ميلي متر ديده شد سن حاملكي ٦هفته و ٣روز تشخيص داده شد و فتال پل و يولك ساك ديده اما ضربان قلب جنين ديده نشد
براي من تشخيص حاملگي پوچ دادن و گفتن بايد سقط كني
اين رشد ساك غير طبيعي هست؟
بايد سقط كنم ؟احتمال تشكيل قلب وجود ندارد؟

برای تشکیل قلب جنین تا 10 هفتگی فرصت میدن. تیتر بتا چطور بوده؟ اگه دو برابر شده باشه طبیعیه اگه کمتر باشه احتمال بارداری پوچ مطرحه. این پست بارداری پوچ با وجود ساک بارداری در موردش بخونید.

سلام وقت بخیر
من با توجه به تنبلی تخمدان که داشتم دارو استفاده کردم واسه بارداری امپول hmg و hcg و باردار شدم ۱۷ روز بعد از زدن امپول hcg تست دادم و عدد بتا ۲۳۹ بود یکهفته بعد مجدد تکرار کردم شد ۵۵۹۱ دکتر برام سونو نوشته رفتم سن حاملگی رو زدن ۷ هفته و دو روز آخرین پریودم ۲ اردیبهشت بوده بهم گفتن بارداری پوچ هس ساک و کیسه زرده دیده شده اما جنین نه ممکنه اشتباه کرده باشن؟؟؟؟
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان