لکه بینی 40 روز بعدپریود قبلی و از

باسلام خدمت کارشناس خوب سایت.

من امروز(10/4/90) بعدالظهر ترشح قهوه اي رنگ داشتم.چندلکه قهوه ای روشن هم ديدم. خيلي ناراحت و نگرانم.هفته پيش ازم + بود. فرداحتما ميرم دكتر(اميدوارم بهم نوبت بده) تاعلت اين لكه بيني مشخص شه. البته الان قطع شده. ايشالا واسه هميشه قطع شه. چند جايي خوندم كه مسيله اي نيس اما اخه الان كه موقع پريوديم نبود كه من لك ميبينم. از مادرم كه ميپرسم ميگه زمان ما كه لك نميديديم. فقط ويار داشتيم. من كه ويار ندارم... حالا چكار كنم اگه سقط شد؟

یعنی دلیلش چیه؟فعالیتم زیاد نیست...

علت سقط. فوری.

باز هم سلام.

5تیر جواب Beta Hcg مثبت بود.اخرین قاعدگیم 2خرداد 90بوده.دیروز(11تیر) تونستم برم دکتر. لکه بینیم قطع خیلی کم بود. اما دکتر با انجام سونوی واژینال, گفت که هیچی نمیبینه, نه ساکی نه جنینی... نه داخل رحم نه خارج از اون. فقط یکم دیواره ی رحم ضخیم شده.گفت ازمایش بتارو تکرار کنم و بعد از 48ساعت یه بتای دیگه. بتای دیروزم (که بلافاصله انجام دادم) 65.6بود. این میزان از نظر خودم بعد از 10روز عقب انداختن خیلی کم بود. خیلی نا امید بودم.همش به این فک میکردم که شاید اول حاملگیمه. چون من قاعدگیام نامنظمه وباخودم فک میکردم شاید دیر لقاح صورت گرفته. تا اینکه امروز از صبح افتادم رو خونریزی. اشک امانمو بریده.منتظرم فردابشه دوباره بتا اندازه گیری شه ببرم دکتر. هرچندشک دارم ک فردا بتایی باشه(با این میزان خونریزیم) .تو خانوادمون اصلا چنین چیزی معمول نیست. ضمنا این اولین مورد حاملگیم بود. 26سالمه. ینی ممکنه بدنم مشکل داشته باشه؟

چند تا سوال دارم از خدمتتون:

1-اینکه اگه من حامله نبودم چراپس ازمایش جوابش +بود؟

2-پس چرابتای خونم تو این یه هفته زیاد نشد؟

3-چراانقد دیر پریود شدم اونم بعد 3روز لکه بینی؟

4- من که اکثر علایم بارداری رو 2هفتس دارم(نفخ. درد سینه. یبوست...)در حالی که قبلا نزدیک به پریودم نداشتم.پس چرا الکی بود؟ یعنی ممکنه یبوستم و زور زدنم مسبب این مشکل باشه؟

5- یعنی ممکنه تو این مدت قبل لکه بینی تو هفته 3-4 بچم سقط شده باشه؟ :cry:

6-شوهرم A+ من هم A+ این مشکل به وجودنمیاره؟

سلام
دوست عزیزم! امیدورام همدلی من رو از راه دور بپذیرید! می دانم که الان خیلی آزرده خاطر شده اید اما بدانید که این دوران رو خیلی از مادرانی که صاحب فرزندانی سالم هستند در گذشته گذرانده اند .
وضعیت شما این نبوده که بارداری نبوده باشد (با توجه به دو بتای مثبت) بارداری بوده که زود سقط شده است. زورزودن و یا گروه خونی شما هم علت نیست.
ب ه طور کل یکبار سقط نه مشلکی را در مادر اثبات می کند و نه نیازمند بررسی است پس نگران نباشید.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 17 مهمان