استشمام الکل طبی در اول بارداری

کارشناس عزیز سلام.

من امشب عضو این سایت شدم. از این که به سوالات با حوصله پاسخ میدهید متشکرم.

27سال دارم, اخرین پریودم 2/3/90 بدون سابقه حاملگی و سقط, 5/4/90 ازمایش خون بیبی + بود.بدون درج میزان ßhcg .دکتر متخصص هنوز وقت به من نداده و من همچنان نگران شرایطم هست (اینکه واقعا حامله ام؟ خارج از رحم نباشد؟ نیاز به مصرف مکمل ویتامین دارم یا خیر؟ اینترنت وایرلس ضرر برای جنینم دارد یا خیر؟؟؟؟؟.....) قبل از هشداریم نسبت به حامله شدنم, یک شب ماه گرفتگی بود و من بی حواس به ماه نگاه کردم....ایا ضرری دارد یا خیر؟

اکنون نگرانی دیگری به قبلیها اضافه شده,اینکه من شبها صورتم را با مایع پاک کننده ای که حاوی الکل سفید است,پاک میکنم, طوری که برای چند ثانیه بوی تند الکل را حس میکنم(حواسم به حاملگیم نبوده). باتوجه به اینکه الکل برای جنین ضرر دارد, ایا تا به حال مشکلی پیش امده؟
در ضمن اصلا ویار ندارم, لکه بینی هم نداشته ام,اما زیر دلم هر از گاهی خنج میزنه. در مورد استفاده از وایرلس هم ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایین.

از اینکه منو راهنمایی میکنید ممنونم.

دوست عزيز قبل از هر چيز مادر شدنتان را تبريك مي گويم !و در حال حاضر اصلا جايي براي نگراني وجود ندارد !و ديگر از مايع پاك كننده استفاده نكنيد !در رابطه با وايرلس اگر در حد كم و يك كامپيوتر خانگي با شد ضرر ندارد ! در ضمن خيلي نگران نباشيد چرا كه در دنياي امروز هواي استنشاقي ما از همه چيز مضر تر است !
د رحال حاضر حتما از قرص اسيد فوليك استفاده كنيد شبي يك عدد !و د رصورت مشاهده لك بيني يا درد حتما مراجعه كنيد !
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 23 مهمان