Re: جنسیت

سلام عسل جان خوبی گلم؟
متوجه چی نشد عزیزم؟
نامنظمی پریودی خونریزی های دراز مدت که فقط با خوردن قرص ضدبارداری قطع میشوند و کیستهای ریز که اطراف تخمدانم را فرا گرفتن
تو پستهای قبلیم مشکلاتمو نوشته بودم
میدونی چی نگرانم میکنه؟
دکترم بهم گفت جلوگیری مطمعنی داشتی یا یه ازمایش واست بنویسم؟
منظورش ازمایش بارداری بود منم که فقط قرص مصرف میکنم و قبلا سابقه بارداری همراه با مصرف قرص راداشتم نگران شدم و چون سونو چیزی نشان نداد و من خیلی از علایم بارداری را داشتم گفتم نکنه خارج رحمی باشه؟؟؟؟؟
چون تو فامیلامون سابقشو داشتیم قبلا
حالا متوجه شدی گلم؟؟؟؟

rahaa نوشته شده:با سلام
سئال خیلی فوری داشتم ببخشید
همانطور که قبلا هم گفتم من خونریزیهای پریودی طولانی مدت همراه با دردداشتم که با خوردن قرص سیپروترون کامپاند تقریبا بهتر شد
امادردها و تهو را همیشه داشتم
بعد 3 ماه مصرف این قرص انرا قطع کردم و سونو شدم و کیستها هنوزم پابرجا بودن
من تا قرص مصرف نمیکنم خونریزی پریودیمم قطع نمیشه مثلا امروز روز 9 هست و تمام نشده فعلا
بنظر شما احتمال دارد من بااین اوصاف حاملگی خارج رحمی داشته باشم؟
خودم خیلی نگرانم
اخه من پریودی کمرنگ دارم که تا قرص ضدبارداری نخوردم قطع نمیشود
سونو منفی بود ولی بنظرتان ازمایش بدم یاامکان ندارد؟
دو روز پیش بند نافمم عفونت کرده ک بیشتر نگرانم میکند
بنظرتان من چه کنم؟
توروخدا زود جواب دهید خیلی خیلی نگرانم
سلام
متسافانه سوالتون دیر دیده شد
وقتی خونریزی 9 روز وجود داشته و قبلا هم سابقه ی چنین خونریزی هایی رو داشتید این شک به بارداری ایجاد نمی کند.
اگر بالای 3 سانت است کیست خوانده می شود و اگر نه فولیکول است. کیست هم اگر بیش از 2 ماه بماند باید بررسی شود .سونوی داپلر و ...
اگر چند فولیکول ریز است هم تنبلی تخمدان است.
اگر دیر به دیر پریود می شوید یعنی بالای 35 روز ، خونریزی زیاد و قطع نشونده تون قابل توجیه است چرا که در طول مدتی که پریود عقب می افتد دیوراه رحم ضخیم شده و با ریزش این دیوراه ضخیم خونریزی زیادی ایجاد می شود.
مدروکسی از 15 تا 25 مصرف کرده اید که تاثیر منظم کننده نداشته باشد؟
كارشناس مامايي فيروز

با سلام خیر مصرف نکردم
بله فولیکول است به سونوم نگاه کردم
من ابتدا پریودهای دیر هنگام داشتم ولی دوتای اخر قبل از خوردن 3 ماهه ی سیپروترون 15 و 20 روز یکبار بود وبه مدت 27 و 21 روز ادامه داشتن
من چون با مصرف سیپروترون پیودم قطع و با قطع ان بعد5 روز پریود میشدم تمام حالتهای بارداری و سابقه حاملگی با مصرف قرص را داشتم شک در حاملگی خارج از رحمی کردم
حال با این اوصاف امکان حاملگی من وجود ندارد درست است؟؟؟؟؟

خیلی ممنونم از پاسختان
شما را نداشتم چه میکردم من؟

سلام
شک به بارداری به خصوص با داشتن سونوی رد کننده ی آن مطرح نیست اما مساله این است که حال که سیکل های طولانی ندارید خونریزی نباید اینقدر زیاد باشد. اگر سونوی وآزینال در مرکز معتبر انجام داده اید و هیچ چیز نشان نداده با مدروکسی پروژسترون و یا قرص تجویزی درمانگرتون باید به سیکل نظم بدهید. تا خونریزی و لکه بینی رویهم رفته از 10 روز پیش تر نشود و حداقل 16-17 روز پاک باشید
كارشناس مامايي فيروز

با سلام
من اینبار 22 روز پاک بودم و امروز دوباره پریود شدم
پزشکم برای من روکین تجویز کرده ولی نگفته از روز چند پری بخورم؟
ایا این قرصها عوارض خاصی دارن؟بخصوص روی اعصاب؟

راستی قارچ و یا عفونت وازن ربطی به خونریزی های پی در پی داره یانه؟
من در هنگام نزدیکی یابعداز ان هم هیچ درد یا غیره احساس نمیکنم فقط گفتم از شماهم بپرسم
ممنونم از پاسختان

سلام
بله یکی از علل زیاد شدن خونریزی ، عفونت است .
روکسین هم از دسته ی قرصهای پیشگیری ترکیبی مانند LDو ... است . و برای خیلی ها هم عارضه ندارد اما برخی ها از افسردگی و ... از عوارض این قرصهای ترکیبی شاکی می شوند (البته همانطورکه عرض کردم اغلب تجویز می شود و نباید نگران باشید)
كارشناس مامايي فيروز

باسلام وتشکر از پاسختان
فقط نگفتید از روز چندم پری این قرص باید مصرف شود؟من امروز روز 4 ام پری هستم.
اگه من الان در 7 روز پریم تمام شه بازم لازمه از این قرصها بخورم؟
چون من 4 ماه سیپروترون خوردم ومیخواستم بدانم میتوانم یک ماه نخورم و روکین را شروع نکنم؟یا باید مداوما بخورم/
چون بحد کافی سیپرو روی اعصاب و روان من تاثیر گذاشته واین حالت تهو هرروزه درهنگام خوردن قرصها امانم را بریده
ممنون میشم از پاسختان

باسلام وتشکر از پاسختان
فقط نگفتید از روز چندم پری این قرص باید مصرف شود؟من امروز روز 4 ام پری هستم.
اگه من الان در 7 روز پریم تمام شه بازم لازمه از این قرصها بخورم؟
چون من 4 ماه سیپروترون خوردم ومیخواستم بدانم میتوانم یک ماه نخورم و روکین را شروع نکنم؟یا باید مداوما بخورم/
چون بحد کافی سیپرو روی اعصاب و روان من تاثیر گذاشته واین حالت تهو هرروزه درهنگام خوردن قرصها امانم را بریده
ممنون میشم از پاسختان
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 8 مهمان