Re: فشار خون بالا در بارداری

سلام کارشناس عزیز من میخواستم از شما کمک بگیرم من فشارم 13/9 است رژیم دارم نه نمک و نه رب هیچکدوم رو مصرف نمیکنم 34 هفته هستم، از دفع پروتیین 24 ساعته دادم و جواب ان به شرح زیر بود
Protein(24):254h و urine volume(24):1600 میباشد، میشه تفسیر کنید و بگید چه کنم؟ البته من دچار عفونت ادراری هم هستم هر6 ساعت یک سفالکسین500 تا یک هفته میخورم bacteria: many بوده

کارشناس عزیز یکم نگرانم میشه جواب بدهین سریعتر تا از نگرانی دربیام. البته یک از قبل این دادم که دفع پروتیینم +1 بود دکترم بعد این از بهم استراحت مطلق داد به همراه از 24 ساعته که یک هفته بعد انجام دادم و جوابش رو بالا براتون فرستادم

اگر بالای 300 باشد پرکلمسی محتمل است اما الان در محدود ه ی مرزی ست که در چنین شرایطی اغلب مادر رو ممکنه 2-3 روز در بیمارستان تحت نظر بگیرند تا فشارخون، پروتئین و ... مرتب در روز کنترل شود. و این در صورتی ست که ادم و نیز افزایش فشترخون رو اکنون هم داشته باشید.
اما اینکه اقدامی نکنیم و مادر تحت نظر نباشد با این پروتئین شاید به صلاح نباشد.
البته تشخیص با درمانگر بالینی شماست
كارشناس مامايي فيروز

با سلام کارشناس عزیز، من فشارم رو چک کردم از 13/9 بالاتر نرفته البته فردا وقت دکتر دارم قرار بود سه هفته دیگه زایمان کنم الان ممکنه زودتر سزارینم کنه، تو این یک هفته کاملا رو کتف چپ خوابیدم مدام ماهی و جوجه بدون نمک خورمد حرکات نی نی من خیلی خوب ماشاالله بالای 10 تاست بعد غذا و در طول روزم حرکت داره ورم نداشتم بهمین دلیل بستریم نکردن به نظر شما با این شرایط بازم ممکنه دفع پروتینم بالا باشه؟

سلام کارشناس عزیزم. من مجدد آز دفع پروتيین دادم جوابش به این صورت بوده:protein:262 و urine volume:1250 نظر شما راجب وضعیتم چیه با توجه به جواب آز قبلی که براتون زدم راهنمایم کنید
کارشناس عزیز حرکات نی نی من بعد هر وعده غذای خوبه بعضی وقتها یا اکثرا بالا 10 تا است و انقدر وول میخوره که از درد نمیشه بخوابم البته نه درد انچنانی کاملا از رو شکمم معلومه ایا اینا علام خطر که نیستن
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان