Re: کارشناس محترم لطفا پاسخ دهید

با سلام کارشناس عزیزم من در سی و یک هفتگی هستم یک وقدار نگران سکسکه جنینم هستم نمیدونم ایا طبیعی است یا خیر به دکترم گفتم برام سونو گرافی نوشت خوشبختانه نه قلب نه جفت مشکلی نبود اما میگن که سکسکه سه تا بیشتر نشانه مشکلی نی نی من طولانی سکسکه میکنه نظر شما چیه البته فکر کنم از ریه هم سونو گرفتن که کلا مشکلی نشون نداد و همه چیش طبیعی بود میشه شما هم کمکم کنید و نظر بدین

سلام الاله جون .ایشاالله نصیب خودتم بشه بحق این روز عزیز.
عزیزم کل شکمم تکون میخوره یا پایین شکمم مثل نبض حول و حوش 5دیقه یه وقتایی هم بیشتر میزنه .شوهرمم متوجه میشه .
خدا بزرگه ناامید نباش گلم . خیلی دیروز به یادت بودم .
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........

سلام الاله جون .من و امیرو دخترمم خوبیم .فقط این سرم هایی که باید هرروز بزنم اذیتم میکنه . تمام دستام کبود شده ولی چاره چیه.
عزیزم ناامید شیطونه .داری اینجوری خودتو نابود میکنی.به خدا توکل کن . صبرداشته باش مطمئنا خدای بزرگ بی اجر نمیذارتت .اگه قابل باشم همیشه دعا گوت هستم .
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........

سلام کارشناس عزیز من همچنان نگران سکسکه نی نیم هستم دکترم میگه تو سونوگرافی هیچ مشکلی نشون نداده میگه شای سکسکه نیست داره یک حرکت رو مدام تکرار میکنه اما من مطمنم سکسکه میکنه مثل نبضه وبعضی وقتها کاملا از رو شکمم معلومه پاین دلم بالا پاین میشه ایا نشونه خطر نیست؟ طبیعیه؟ بعضی وقتها یک ربع میشه در طول روز دو یا سه با رو سکسکه میکنه میشه پاسخ بدین

سلام
تشخیص با درمانگر بالینی ست اما همونطور که می دونید سکسکه جنین بر خلاف حرکت او که بخشی از شکم تکان می خورد ، کل شکم رو تحت تاثیر قرار می دهد . اگر شما هم همینطور هستید؛ می توان احتمال سکسکه را در نظر گرفت که البته هم نگران کننده نیست چراکه بخشی از تکامل سیستم عصبی اوست (البته در 3 ماهه ی دوم شایع تر است) در 3 ماهه ی سوم هم اگر ارگانهای تنفسی جنین(در حد قابل بررسی) در سونو نرمال بوده جای نگرانی ندارد.
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزیز، ممنون از پاسخ شما، به نظر شما ممکنه مشکلی باشه و تو سونوگرافی معلوم نشه؟ دکترم میگفت کلا درهر بار سکسکه سه تا باید باشه اما نی نی من بیشتره، من سونوگرافی کردم هیچی نشون نداد امکان داره سونوگراف درستکار نکرده باشه. یا نه اگر موردی باشه خدای نکرده نشون میداد؟:
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان