مقدار hcg فوری لطفا"

کارشناس عزیز سلام خسته نباشید 29 پری رفتم آز خون دادم hcg 50بود دکتر آز گفت دوباره 3 روزه دیگه برم اگه افزایش داشت جواب+ هست.تاریخ چند پری قبلیم 20 اردیبهشت - 17 خرداد و آخری 13 تیر بود. به نظرتون با این شرایط 50 خوبه یا نه؟ ممنون میشم اگه تا فردا لطف کنید نظرتون رو بدین

سلام
عسل عزیزم! بالای 5 مثبته! برای روز 29 سیکل هم که اگر بارداری فرض کنیم بین 3 تا4 هفته بودید که آزمایش دادید، این عدد هم طبیعی ست.(در این فاصله برای بارداری های مختلف بین 3تا 400 بیان شده است)
اینکه از افزایشش هم مطمئن شوید عالی ست.
امیدورام که مامان شده باشید!! اگه شده بودید حتماً من رو هم خوشحال کنید...
منتظرم دوست عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

من 1فروردین پریود قبلیم بود.31 ام آز خون دام +شد.دل درد ولک بینی داشتم.دکتر به حاملگی خارج رحم شک کرد.سونوی وازینال داد چیزی مشاهده نشد.ازمایش تیتراژ بتا داد بار اول 735 شد بار دوم 253.دکتر گفت حتما سقط شده.بازسونوی واژینال داد.ساک بدون رویان وضربان دیده شد.علت چیه؟باردارم یا سقط کردم؟کمکم کنین.

سلام من نتیجه آزمایش خونم مثبته
ولی قصد بارداری فعلا نداشتم و اعصابم خورده
سونو دادم دکتر نمی تونس چیزی ببینه فقط یه ناحیه اکوفری 3.5 میلی متری می دید که یعنی شاید 4 تا 5 هفته باشه
به نظر شما می تونم برای از بین بردنش کاری بکنم؟

سلام
دوست عزیز! شواهدی که ذکر کردید به نفع بارداری ست. خیلی از مادران ابتدای بارداری را آمادگی ندارند عزیزم! اما به این فکر کنید که خدایی که این هدیه را به شما داده از شما به شرایط شما آگاهتر است و اجر ندادن به این هدیه شاید پیامدی نظیر دوباره تکرار نشدن هدیه دار شدن داشته باشد و یا هزاران بار بدتر...!
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 18 مهمان