آیا خونریزی من لانه گزینی هست یا پریود شده ام?

سلام من دو،سه روز از تأخیر پریودم میگذرد الان با خونریزی کمی مواجه شدم که نسبت به پریودی سبک تر چ رنگش کمی روشنتر هست آیا امکان دارد خونریزی لانه گزینی باشد??ویژگیهای خونریزی لانه گزینی چیست?و بعد از تأخیر پریود هم امکان دارد لانه گزینی باشد??ضمن اینکه من پنج روز علائم پریود و کمردرد را داشته ام و دارم و هرلحظه حس میکردم میخواهم پریود شوم...که امروز باچنین خونریزی سبکی مواجه شدم..

Re: آیا خونریزی من لانه گزینی هست یا پریود شده ام?

ronak14923 نوشته شده:سلام من دو،سه روز از تأخیر پریودم میگذرد الان با خونریزی کمی مواجه شدم که نسبت به پریودی سبک تر چ رنگش کمی روشنتر هست آیا امکان دارد خونریزی لانه گزینی باشد??ویژگیهای خونریزی لانه گزینی چیست?و بعد از تأخیر پریود هم امکان دارد لانه گزینی باشد??ضمن اینکه من پنج روز علائم پریود و کمردرد را داشته ام و دارم و هرلحظه حس میکردم میخواهم پریود شوم...که امروز باچنین خونریزی سبکی مواجه شدم..
تشخیص وقتی داده می شود که شما همین خونریزی کمتون هم قطع شود و تبدیل به خونریزی عادی نشود(چون از این موارد زیاد داریم که کسی که سیکل منظم هم داشته در 1 سیکل 4 روز فقط لکه بینی داشته و در نتیجه مشکوک به بارداری شده است اما سپس پریودش شروع شده و ...) پس اگر قطع شد کامل و پاک شدید باید با بی بی چک یا آزمایش مطمئن شوید.
بله امکانش هست که بعد تاخیر قاعدگی هم باشد چراکه ممکن است کلآً تخمک گذاری و لقاح دیرتر از زمان مورد انتظار ما بوده باشد
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزیز من 1 بهمن موعد پریودم بود ولی از 28 دی تا 2 بهمن هر روز لک میدیم البته خیلی کم و فقط روز 30 کنی تیره تر و بیشتر شد ولی از روز 2 کلا قطع شد امروز 4 بهمن هستش و من از بی بی چک استفاده کردم اما متاسفانه جواب منفی بود نظر شما چیه؟ آیا باردار نیستم؟ یا بنظرتون آز بدم ؟

باسلام .من یک روز قبل از زمان پریودم بعد از یک لکه بینی یه لخته کوچیک دیدم و بعد از اون لکه های قهوه ای من این ماه اولین ماهی هست کهواسه بچه دار شدن اقدام کردم و الان در روز اول پریودم بی بی چک استفاده کردم منفی بود ولی قبل از این من علایم بارداری مثل احساس خستگی درد زیاد در سینه ها تکرر ادرار فشار پایین احساس تنگی نفس در شب دل دردر زیر شکم که قبلا یکی دو روز قبل از پریود داشتم ولی الان یک هفته است که این علایم رو دارم حالا میخواستم بدونم آیا احتمال بادا ی هست حتی با ادامه لکه بینی

تاثیر نزدیکی بر قاعدگی

با سلام .من قبل از پریودی چند بار نزدیکی داشتم برای باردار شدن حالا پریودم با تغییراتی همراه شده از جمله اینکه حجم خونریزی کم شده آیا منتظر باشم که روز های بعد پریودم زیاد میشه یا نه همین پریودمه .قبلا پریودم با لکه بینی شروع میشد بعد چند روز خونریزی شدید شروع میشدولی الان با لخته شروع شد والان روز سوم پریودم هستم هنوز مقدارش کمه چند قطره و تکه های کوچک لخته

عفونت و قارچ عامل درد پریود

با سلام و تشکر از پاسخ گویی خوبتون. من همیشه حین پریودی درد زیادی دارم که تا چند روز طول میکشه رفتم دکتر فقط ویتامین دی برام نوشت گفت مشکلی نداری الان که پریودم تقریبا تمام شده هنوز زیر دلم احساس سوزش دارم و انتهای ستون فقراتم درد دارم بهم گفتن احتمالن قارچ یا عفونت دارم میخواستم بدونم برای برطرف کردن این احتمال چکار کنم چون قبل از پریودم ترشحات بو دار داشتم لطفا راهنماییم کنید .ممنون

باسلام
4 روز قبل از تاریخ پریودم یه رابطه ی محافظت نشده ی بدون دخول داشتم فقط در حدمالیدن الت ها به هم ، دوره های پریودم 30تا 32 روز ومنظم هست چند ماهی میشه که خونریزی پریودم تغییر کرده ودر حد 1تا 2 روز خونریزی و2 تا 3 روزهم لکه بینی شده این ماه هم دقیقا در پروسه ی زمانی معین پریود شدم ودقیقا 1 روز ونصفی خونریزی بود وتا روز 7 سیکل لکه بینی داشتم البته اضافه کنم که قبل پریود حدود 2 هفته سینه هام به شدت حساس شده بود ودرد میکرد ولی بعداز شروع خونریزی دردشون وحساسیتشون کم شده اما حالا سوالم اینه که ایا این نوع پریودی طبیعیه یا میتونه علامت لانه گزینی باشه؟
ایا تست بارداری منفی در طول همین 7 روز میتونه قطعا لانه گزینی وبارداری رو منتفی اعلام کنه؟

اگر از زمان قاعدگی تون بیش از 7 روز گذشته و تست دادید بله منفی قلمداد می شود.
در کل جهت درمان تنبلی احتمالی تخمدانتون اقدام کنید
و نیز ضمن هر رابطه ای هرچند کوتاه کاندوم استفاده کنید که پشیمانی و استرس نداشته باشید
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:اگر از زمان قاعدگی تون بیش از 7 روز گذشته و تست دادید بله منفی قلمداد می شود.
در کل جهت درمان تنبلی احتمالی تخمدانتون اقدام کنید
و نیز ضمن هر رابطه ای هرچند کوتاه کاندوم استفاده کنید که پشیمانی و استرس نداشته باشید

باسلام ممنون از پاسخگوییتون
من روز 5 ام ازپریودم که لکه بینی داشتم تست دادم وتیتر بتای من0.100>بود میخوام بدونم تا چه حد میشه به صحت این ازمایش اطمینان داشت

لطفا بگید این پریوده یا لانه گزینی

دوستان من 20 خرداد پریود شدم. حدود 26 ام خرداد تموم شد.27 خرداد نزدیکی داشتم و اقدام به بارداری کردم. بعد 15 تیرماه به مدت دوسه روز پریود شدم .خونریزی تقریبا زیاد بود ولی دوسه روز بود...30 تیر ازمایش خون دادم منفی بود ولی شاید زود ازمایش دادم
بعد هم دوباره 13 مرداد پریود شدم .الان پریودم نمیدونم کی تموم میشه.نمیدونم اینا کدومشون پریوده کدومشون لانه گزینیه. بیبی چک پنج تا زدم دوتاش منفی دوتاش مثبت کم رنگ. توروخدا بگید من باردارم یا نه برام خیلی مهمه
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان